Eriş'in görevden alınması doğru mu?

Başlatan yönetici, 07 Mart 2007, 13:26:33

« önceki - sonraki »

yönetici

Ana sayfadaki ankete dışarıdan da katılım oluyor,
bu ankette Eriş konusunda Forum üyelerinin nabzını tutmuş olalım..

maço

evet dedım fakat eger yerıne saglam bı hoca getırılırse cunku taze kan ii gelır takıma

veis

bence hakkı bayrak kalsın takımın başında.yeni hoca yeni adam gereksiz bu saatden sonra.zaten takımdanda bi halt olmaz artık.

Alemci İsmail

Hayır tabiki.Tek suçlu olarak teknik adamı hedef gösterdiler herkes sütten çıkmış ak kaşık sanki.Yönetim ve başkan önce kandine baksın,maçlara gitmeyeceğiz tepki olarak.Zaten başkan da taraftar istemiyormuş.Bunu taraftarları coplattığında herkes anlamıştı zaten.Geçen yılın senaryoları aynen devam.

cem 55

bencede tabıkıde hayır adamın ne kadar samsunspora baglı oldugu kulubede sevınclerını ve uzuntulerını nedenlı ıcten yaptıgından anlasılıyodu insallah tekrardan gorevının basına doner.Yoksa bu yonetım sacma sapan bı adamı basa getırecek bizde cile cekmeye devam edecez futbolcularında ne kadar ruhsuzca mucadele ettıklerını soylemek ıstıyorum artık futbolcularında akıllarını baslarına alma zamanı geldı kanımca.

cem and naz55

kesinlikle yanlış onlar kendi başarısızlığının faturasını erişe kestiler ben levent hocaya inanıyordum

KaleArkası

Admin abi başka bir anket daha açarmısın Yönetim Gitmelimi Diye rica etsek.Gerçi desene açmaya gerek yok kim isterki bunları ancak birbirinin arkalarını yalar it sürüleri gibi

oğuzhan55

Adnan Ölmez yönetimi gelmeden önceki sadece iki sezona bakacak olursak birinde Erdoğan Arıca'yla başlayıp bitirdik birinde de onun yardımcılığını yapan ve takımdaki en önemli isimleri kadro dışı bırakmasına rağmen baştan sona kendisine İsmail Uyanık başkanın destek verdiği Ertuğrul Sağlam olmak üzere tek teknik direktörle çalışıyorduk.Tabiiki bir sezon içinde birden fazla antrenörle çalıştığımız oldu ama özellikle şu son iki yıldır hovardaca değiştirdiğimiz antrenörleri biraz düşünmemiz gerekir.
Geçen sezon İsmail Uyanık'ın anlaştığı Şaban Yıldırım her ne kadar Adnan Ölmez yönetimi göreve getirmemiş olsada yönetimi devraldıkları zamanda değiştirebilirlerdi.Yani ben onu da eski yönetimin hatası olarak görüyorum.Akabinde III.Erdoğan Arıca ve Engin Uzun'un gayretleriyle Hasan Şengün dönemleri.(Bir sezonda 3 teknik direktör.Sonuç:2.lig A'ya düştük.)Bu sezon takımın başına geçici olarak getirilmiş olan Hasan Şengün'le hangi akla hizmet devam edildi orası zaten tartışılır.Olmadığını onlarda anladı Levent Eriş'e büyük bir güven vererek anlaşma sağladılar.Yönetim yine hangi akla uydu anlamadım alışkanlık yapmışya Levent hocanın da görevine son verdi.Kişilikli ve gayretli bir isim olan Mustafa Uğur hocayı getirdiler ama bunu neden böyle zamansız bir vakitte yaptılar?(Lig bitene kadar bir değişiklik olmazsa bir sezonda yine 3 teknik direktör.Sonuç:Siz değerli forum üyelerine sormak isterim.Bu analize göre bu sezondaki sonuç ne olur?)

hasselbaink

Geçen sezon ve bu sezon teknik direktör serüveni olarak benziyor ama ondan önce sadece Ertuğrul Sağlamla bir sene tam çalışıldı. 2003-04'e Arıca ile başlayıp bitirmedik. Sezona Multescu ile baladık ancaç topçular onu bir güzel yediler. Sonra da yanılmıyorsam 7.-8. hafta Arıca gelmişti.

İstatistiklere sığınmaya gerek yok, tek gerçek var o da bu yönetimin zaaf, gaflet ve hıyanet içinde olmasıdır.

Beceremiyorlar... Başaramıyorlar...

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "canikli"Geçen sezon ve bu sezon teknik direktör serüveni olarak benziyor ama ondan önce sadece Ertuğrul Sağlamla bir sene tam çalışıldı. 2003-04'e Arıca ile başlayıp bitirmedik. Sezona Multescu ile baladık ancaç topçular onu bir güzel yediler. Sonra da yanılmıyorsam 7.-8. hafta Arıca gelmişti.

İstatistiklere sığınmaya gerek yok, tek gerçek var o da bu yönetimin zaaf, gaflet ve hıyanet içinde olmasıdır.

Beceremiyorlar... Başaramıyorlar...

Doğrudur 2003-04'ün başlarından itibaren Arıca başladığı için onu da tek antrenör döneminde sayabiliriz.Zaten Multescu'yu anlatmamıza bile gerek yok.
Ayrıca canikli hocam o kadar güzel söylemişsinki koyu bir şekilde katılmamak mümkün değil.

nurimuzaffernaim

arkadaşlar bence levent eriş başarısız olmuştur. evet belki hoca değiştirmek sorunları çözmüyor ama malatya da bu sezon 3.hocasıyla çalışıyo sezon başı bir sürü olaylar yaşadılar kadro dışılar vs.ama bakın şimdi nerdeler. levent eriş ilk yarı içinde geldi ama kabul edelim ki esas sorumluluğu 2.devreydi. sonuç olarak iyi başladık ama bence futbol çok kötüydü, yahu ilk maç ordusporu bile rahatça yenemedik. hele şu son elazığ-kasımpaşa-d.bakır-altay maçlarındaki 4 maçlık seri tam bir hüsran. zaten bunlardan bi k.paşayı yendik onu da televizyondan gördük nası yendiğimizi burhan kaleyi bile görmeden vurdu gol oldu. velhasıl 2.devre oynanan futbol ve özellikle şu son 4 maç levent erişin -bence- bu işi beceremediğinin göstergesidir.

ama hepimizin bildiği ve hem fikir olduğu gibi bu işin asıl sorumlusu sezona dobi hasanla başlayan yönetimdedir. (ki bu kişinin futbolculuk döneminde samsundan ne şekilde ayrıldığını herkes bilmektedir.)

bence bizim için asıl önemli olan bu yönetimin alternatifinin olmayışı ya da en azından yokmuş gibi gösterilmesidir. daha yeni kongre yapıldı ortada kimse yok, sezon sonu bırakırız diyen bir başkan. valla ne diyeyim Allah sonumuzu hayretsin....

bafradan55

Türkiye'deki takımların çoğunda bu istikrar sorunu var. Kimse takımına emanet ettiği kişiye güvenemiyor. İngiltere ligine baktığımızda yıllardır aynı teknik adamla çalışan 10larca kulüp görüyoruz. Samsunspor umuzun da istikrarı yakalaması şart. Teknik direktör değişikliğide istikrarsızlığın bir göstergesi.

KaleArkası

Alıntı yapılan: "bafradan55"Türkiye'deki takımların çoğunda bu istikrar sorunu var. Kimse takımına emanet ettiği kişiye güvenemiyor. İngiltere ligine baktığımızda yıllardır aynı teknik adamla çalışan 10larca kulüp görüyoruz. .

Çok doğru bir tespit.İngiliz ligindeki bir takım aynı teknik adamla ortalama 120 maça çıkıyor buda 3-4 seneye geliyor.Bizde ise ortalama 20dir.Bununla ilgili bir istatistik vardı.Bulduğum zaman en kısa zamanda sunacağım.

Samsunspor ise bu sezona bakarsak 8 haftada bir hoca değiştirmiş.Hoca değişçene kafalar değişse bu takım bu hallerde olurmuydu hiç?