Levent Eriş görevden alındı!

Başlatan roligan, 06 Mart 2007, 15:39:21

« önceki - sonraki »

veis

hoca olarak eski erciyesli mustafa ugur ile anlaşılmak üzereymiş artık bu seneden geçtik seneye plan yapılmalı.

cem and naz55

arkadaşlar sağlam bir kaynak dengeler bozulmazsa son dakikada eğer hocamız MUSTAFA UĞUR
KAYNAK:samsunspor kulübünün içinden

körfez55

oda kim kardeim ya ne günlere kaldık..

edmontdante

Levent Hoca 'nın takıma futbol oynatamadığı yönündek, görüşlerimi önceki sayfalarda beyan etmiştim ve çekince olarakta bazı oyuncuların hocayı sabote ettikleri ihtimalini koymuştum.Hocada bu konudaki sıkıntıların belirtmiş zaten.Bu durumda hocayı futbol oynatamamakla suçlamak haksızlık olur.Çünkü oyuncuların hocayı yemesi çok kolaydır ama asıl sorun burada yatmaktadır.Yani bu şekilde hareket eden oyuncular hocayı yemek uğruna koskoca bir şehri,şehrin marka olmuş takımını,onbinlerce taraftarını,onların gurularını,duygularını yok saymaktadırlar.

Aslında bu oyuncuların isimlerinin açıklanması lazım ama bulunduğumuz dönemde bunu yapılacağını sanmıyorum.

Tamer55

bu nasıl iştir ya bir hoca nın ayağını kaydırmak için maçta bilerek oynamamak bizleri kahır çektirmek bu futbolcular biliniyorsa ne bekleniyor hemen defetsinler bizi keriz yerine koymuşlar demek bizim yırtınmadığımız taraf kalmıyor maçlarda demek ki sonuç önceden belliymiş bizde haftalardır üzüntüden kahroluyoruz isteyence oynıyacak beyler istemeyince oynamayacak şimdi mustafa uğur'a tavır alacaklarmı bilelimde ona göre maçlara gidelim yenileceğimiz puan kaybedeceğimiz maçlara boşu boşuna coplanmayalım,maçtan çıktıktan sonrada çamur a batmayalım

KaleArkası

Böyle yönetim olursa böyle futbolcu olur.Böyle futbolcu olursada hocada gider.Yönetimden engin uzun başta olmak üzere 2 kişiyi sallandırcan bak nasıl adam oluyorlar o zaman.Yaw kardeşim bizi bu kadar üzmeye kimin hakkı var yaa.Yeter rüyalarıma kabus olarak giriyor.