Samsun Emniyetine ve Yönetime Tepki

Başlatan þirinler_1965, 27 Şubat 2007, 15:13:45

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

Samsunspor traftarına yapılan bu haksız ve baratlı saldırıyı şiddetle kınıyoruz.Türkiye bir hukuk devletidir eger ceza gerektirecek bir olay varsa geregi yapılır.Bunun örnekleri vardır meşale yakmanın cezası bellidir.Samsunspor emniyetini ve Samsunspor yönetimini şiddetle kınıyoruz.Gerekli düzenlemnin en kısa zamanda yapılmasını istiyoruz.

ben böyle bir tepki mailini samsunspor@samsunspor.org.tr herkes bir tepki verirse illlaki bir sonuç çıkacaktır.Taraftar derneklerinden en kısa zamanda sert bir tepki bekliyorum.

hasselbaink

ben de attım tepkimi dile getiren bir e-posta... Ayıptır ya, Samsun tribünü bu kadar rezilce bir muamele görmemişti daha önce.

Ama Samsun tribünü bu kadar içten bir tepki de vermemişti hiç... Helal olsun hepimize.

Taraftar gelmiyor gelmiyor... Ee gelince de bunlar oluyor işte. Giriş bir dert çıkış bir dert. Bir de dayak var. Zaten bu şartlarda gelen ya delidir ya da Samsunsporlu...

KaleArkası

şirinler_1965 kardeşim duyarlılığın için teşekkür ederim.bir tepki mailide benden geldi.Şunu unutmadan söylim.Canikli Mekansızlar,Söğütlü Bahçeli Çılgınlar ve Şirinler Harbiden efsanesiniz(Dün bir Kardeşim Yazmıştı)Samsun halkının bir bütün olduğunu ve taraftarın bölünmediğini ispatladınız.Hepinize gerçekten helal olsun

onur sögütlübahceli

SAMSUNUN TARAFTARDAN BASKA DOSTU YOK herkez gider taraftar kalır taraftarın doslugunu gördünüzmü ne kadar güzel bir seydi en büyük taraftar yonetım sahtekar

KaleArkası

Az önce Samsunspor@samsunspor.org.tr adresine göndermiş olduğum tepki maili

AlıntıYazık Beyler!..Dün emniyetin taraftara saldırmasını resmen izlediniz.Yanlış tutumlarınız yüzünden taraftarı stadtan soğutuyorsunuz.Şunuda iyi biliyoruz ki bu saldırının arkasında Malesef Samsunspor Yönetimi vardır.Maça girerken eziyet,Stad çıkışı eziyet.O stadın demir parmaklıklarla çevrilmesi hangi mantığa sığıyor?Taraftarı çamur deryalarına sokmalar,İstenmeyen bir adamın (Engin uzun) İnadına yönetime sokulması vs vs...

Allah aşkına ne zaman taraftarın bir problemini dinlediniz yönetim olarak?Taraftarın aksine gidiliyor hep.Sanki bilerek yapılıyor.Size bir sorum var.Dünkü dövülen taraftar sizin evladınız olsa ne yapardınız?Ama yok diyorsanız biz protoköl tribünümüzde sıcacık otururuz bende sizi duyarlı bir taraftar olarak istifaya davet ederim.Samsunspor taraftarı için malesef bittiniz.Dün son kozunuzu oynadınız.Ama tabiki taraftarı takmassınız ve bildiğiniz yolda ilerlersiniz.

Beyler amacınız taraftarı soğutmak mı yoksa Samsunsporu bitirmekmi?Amacınız eğer buysa malesef başaramayacaksınız.Size karşı her zaman mücade edeceğiz.Yönetimler gider,Futbolcular gider,Hatta o güvendiğiniz medyada gider ama taraftar kalır.Bu takımın gerçek sahibi taraftarıdır.Bugüne kadar yanlış tutumlar içindeydiniz hiç bir şekilde ne tribünde nede başka bir yerde tepkide göstermedim bir şeyde yapmadım.Ama dün bardağı taşırdınız malesef.Artık istifa edin bırakın.Eminizki bu takımı sizlerden daha iyi yönetiriz taraftar olarak.Parayla pulla değil,Belki çok Güvendiğiniz Engin Uzunlarlada değil.Ama sevgimiz yeter bizim bu takıma.

Üzülerek söylüyorum.Artık size kimsenin güveni kalmadı ve kimse sizi malesef istemiyor.

@ admin_

Bu yazdıklarımdan dolayı site sıkıntıya girmez dimi?Öyle bir problem olursa sileriz abi.Bana açarlarsa açsınlar yoksa ben açacam valla yeter artık yaaa

55cem55

attığım  mesaj

Bir samsunspor taraftarı olarak bize karsı yapılan ayrıcalıktan dolayı tesekkur ederim diğer kulüp taraftarlarında olmayan bir anlayış var bu da bizim ayrıcalığımız hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır..bir taraftar olarak yıllardır kendi sahasında mülteci gibi tavır görmek sürekli coplanmak çamur deryasında maça giriş çıkışlar yapılması savaş varmış gibi asker,özel tim,bordo bereliler,ust düzey komutanlar,polisler,akrepler ve panzerlerle birlikte maç izlemek her taraftara nasip olmaz ayrıca çıkışlarda girişlerde yolların kesilmesi kendimizi nazi kampında gibi hissetmemize neden oluyor bu duygularla canı gönülden tuttuğumuz samsunsporumuzun  maçını izlemek gerçekten  çok gurur verici..(anlayana

KaleArkası

55Cem55 Kardeşim Ellerine ağzına sağlık.Çok güzel özetlemişsin.Amma dediğin gibi anlayana malesef bunlarda o kapasite yok
Yada kasıtlı dönüyor bir şeyler!..

forza_devil

tribünde polis istemiyoruz.... [/quote]

AntZ

Bu da benim mail ım;

Yok yok yıldıramazsınız bu taraftarı

Trabzon yönetimine Samsunspor'u yönettirdiniz olmadı, takımı ligden düşürdünüz olmadı, 2. ligde bile dibe vurdunuz yine olmadı...

Çözümü dayakla taraftarı yıldırmakta mı buldunuz...

Size rağmen tribünlere hala taraftar geliyor ve takımını destekliyor.

Ey bu taraftarı rumlaştırmaya çalışan aciz zihniyet, bilinki Samsunluyla Samsunspor luyla oyun olmaz...

Bir gün 2. kurtuluş savaşını size karşı başlatmadan bu millet aklınızı başınıza toplayın... Yol yakınken çekin gidin.

Oynanıdığınız bizans oyunlarının herkes farkında.
Sanmayın ki bu takım sahipsiz kalır, kimse sahip çıkmaz. Joplattığınız yıldıramadığınız taraftar bile takımı sizden daha iyi yönetir.

İyi yönetmeyenide göndermesini bilir!

hasselbaink

AlıntıEmniyet, taraftar el ele
Samsunspor ile Diyarbakırspor karşılaşmasında çıkan olaylarla ilgili olarak Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Samsunspor taraftar dernekleri ve grupları ile bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. İlhan, toplantıda taraftar dernek ve gruplarıyla birliktelik mesajı verdi.

TOPLANTI DÜZENLEDİ
Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Samsunspor-Diyarbakırspor  müsabakasının ilk yarısında tribünlerin bazı bölümlerinde yaşanan olaylarla ilgili olarak Samsunspor Taraftarlar Derneği, Canik Mekansızlar Samsunspor Taraftarlar Derneği ile Şirinler Taraftarlar Grubu yöneticileri ile bir araya gelerek makamında basın toplantısı düzenledi. Mustafa İlhan, "Böyle bir olay hiç yaşanmaması gerekirdi. Bu olay Samsunumuza yakışmamıştır. Burada, güvenlik güçlerinin iyi niyetine karşın taraftarlarımızın da art niyetli olmadıklarını biliyorum. Bu olayın sevinecek yanı yaralanma olmamasıdır" dedi.

Tepkilerin yerine ulaşması adına çok güzel bir gelişme olmuş ancak yine de ne kadar gerçekçi olduğunu zaman gösterecek.

Sioux

Bu müdahale aslında Samsun halkına yapılmıştır..

south_london

Alıntı yapılan: "söğütlübahçeli"Bu müdahale aslında Samsun halkına yapılmıştır..

aynen katılıyorum

RauL^^

la bıraksınlar bu dostluk ayaklarını yine olsa yine aynısını yapacaklar.. daha yermi bu taraftar göstermelik pozlarınızı...
--ŞiRiNLeR bitmezzz-- delikanlı cevik kuvvet bizim tribüne de girsene.....

s.bahçe kardeştir kardeş kalacak....

KaleArkası

http://img239.imageshack.us/img239/6939/sendbinaryul9.jpg

Herkezin kuşu olduğu gibi bizimde kuşlarımız var.Bu fotoğrafdaki kareleden birisi kongrede çıkıp Ben Trabzonluyum Trabzonsporluyum diyerek ve Engin Uzunu Desteklemiştir amaçsızca bir kardeşimizin üzerine yürümüştür.

berusa55

biz bunların ayağına gidersek daha cok cop yeriz!!