Antalya turnuvası'nda Samsunspor

Başlatan yönetici, 28 Aralık 2006, 22:02:56

« önceki - sonraki »

yönetici

Alıntı yapılan: "MeL_55"RAKİPLER BELLİ OLDU

Samsunspor'un Antalya'da katılacağı turnuvadaki rakipleri belli oldu. A Grubu'nda yer alacak Kırmızı-Beyazlılar, ilk maçını 8 Ocak'ta Mardinspor ile oynayacak

PROGRAM NETLİK KAZANDI
Kırmızı-Beyazlı ekibin Antalya kampındaki maç programı belli oldu. Toplam 20 takımın 4 grup halinde mücadele edeceği turnuvaya A Grubu'nda başlayacak Samsunspor, ilk maçını 8 Ocak'ta Mardinspor, 10 Ocak'ta Kırıkkalespor, 12 Ocak'ta Tarsus İdmanyurdu ve 14 Ocak'ta ise Gençlerbirliği OFTAŞ ile oynayacak.

MeL_55 kardeşimiz Genel haberlere eklemiş ancak bu turnuva için ayrı bir başlığa ihtiyaç var diye düşündüm. Bakalım yapılan veya yapılamayanların sonucu herhalde ligden önce bu turnuvada görülecek.

hasselbaink

8 Ocak--  Samsunspor - Mardinspor
10 Ocak-- Samsunspor - Kırıkkalespor
12 Ocak-- Samsunspor - Tarsus İdman Yurdu
14 Ocak-- Samsunspor - G.B. Oftaş

tam ben de aynı konuyu açacaktım -ki admin benden önce davranmış. bence de bu turnuva ne olacağımız konusunda ipuçları verecektir.
Mardin ve OFTAŞ maçları rakiplermizle seviyemizi ölçerken, Kırıkklae ve Tarsus maçları ise gol yollarındaki yetersizliğimizi aşıp aşmadığımızı gösterir diye düşünüyorum.

jean

su ise bak adini anmicagacim takimlarla mac yapacaz ne hallere dustuk

ngonge

bence bu turnuva kıyaslanamaz. çünkü burada rahat gol atarız ama lige gelince gene basiretimiz bağlanır gibi geliyor.

heeyt be geçen yıl ilk devresini hatırlar mısınız dostlar? süper ligde en çok gol atan takımlardan biriydik. ama kalede ve savunmadaki hatalardan çok da gol yiyorduk. şimdi tersi oldu.

bluegreen55

geçen sene akdeniz kupasını almıştık çokta iyi oynamıştık ve diğer rakip teknik adamlar samsunsporun çok iyi oynadığını çok güçlü olduğunu fln ifade etmişlerdi..

daha sonrada süper lige çok iyi başlamıştık.taki fener manisa hakem vurgunlarına kadar ..ve küme düştük..

inşallah geçen seneki gibi başarılı bir oyun sergilerlerde ümitlenebiliriz.takımın ve seyircinin böyle bir turnuıvadan gelecek başarıya ihtiyacı var.umarım herşeyi tersine döndürür

2007 samsunsporun yılı olacak inşallah.

MeL_55

AlıntıKAMP KADROSU BELLİ OLDU

Teknik Direktör Levent Eriş, Yordan Petkov'un dışında bütün oyuncularını Antalya kampına dahil etti

BİR TEK PETKOV
Samsunspor'da Antalya kamp kadrosu şekillendi. Teknik Direktör Levent Eriş tarafından açıklanan isim listesinde bir tek Yordan Petkov yer almıyor. Kararın kendisine iletisilmesinin ardından menajerine kulüp bulması için talimat veren Bulgar futbolcunun önümüzdeki günlerde ülkesine dönmesi bekleniyor.

Ladikli

İnşallah güzel bir kamp dönemi geçer antalyada.Kırıkkaleden de 1-2 futbolcu ismi geçiyormuş.belki burdaki maçlarda beğenirlerse alabilirler.

oğuzhan55

Bu turnuva yeni transferlerin uyumu açısından faydalı olur.Ancak takımın ileriye dönük durumu lig başlamadan pek burada netlik göstermez.Özellikle OFTAŞ maçına da dikkat etmeliyiz.

MeL_55

AlıntıSAMSUNSPOR, ANTALYA'YA GİTTİ

Samsunspor, ikinci etap kamp hazırlıkları için dün Antalya'ya gitti. Yaklaşık 4 günlük bir tatilin ardından sabah Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelen Siyah-Beyazlılar, 11.45'te İstanbul'a, buradan da yine uçakla Antalya'ya gitti. Akşam saatlerinde ulaştığı Antalya'da Kervansaray Otel'e yerleşen Samsunspor kafilesi, dinlenmeye çekildi.

11 FUTBOLCU YER ALDI

Kafile başkanlığını Genel Menajer Ercüment Coşkundere'nin yaptığı Kırmızı-Beyazlı ekip Samsun'dan Serkan Aykut, Adnan Güngör, Kenan Yelek, Caner Altın, Marciel Back, Sercan Temizyürek, Samet, Mustafa, Emre, Hakan ve Hüseyin'den oluşan futbolcu kadrosuyla yola çıktı. Diğer oyuncuların büyük bir çoğunluğunun İstanbul'da takıma katılacağı öğrenildi.

MeL_55

AlıntıANTALYA'DA İLK İDMAN

Samsunspor, 2. etap çalışmaları için dün havayoluyla Antalya'ya geldi. Kervansaray Otel'e yerleşen  Kırmızı- Beyazlı ekip, ayağının tozuyla akşam saat 18:30 'da ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
Teknik Direktör Levent Eriş'in katılmadığı antrenman yaklaşık 45 dakika sürdü

Milli takımda bulunan genç oyuncu Sefa'nın yanı sıra yurt dışında bulunan kaleci Dejan Maksic'in katılmadığı antrenman yaklaşık 45 dakika sürdü. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan çalışma daha sonra yarım sahada çift kale ile sona erdi. Teknik Direktör Eriş'in yurt dışında bulunması nedeniyle ilk antrenman yardımcıları tarafından yaptırıldı.

MeL_55

AlıntıCanerde Antalyaya gitti.

Samsunspor'un genç golcüsü Caner Altın da Antalya'da yapılacak ikinci etap hazırlık kampına katıldı. Sakatlığı devam eden Caner, burada doktor kontrolünde çalışmalarına devam edecek. Takım arkadaşlarını yalnız bırakmayacağını ifade eden Caner, "Samsun'da kalıp tek başıma çalışmak istemedim. Konuyu hocamla görüştüm ve kendisi de bana Antalya'ya gitmemin daha uygun olacağını söyledi, inşallah en kısa sürede toparlanacağım" dedi.

MeL_55

AlıntıSALONDA ÇALIŞTILAR

Samsunspor, Antalya kampının ikinci gününde hava şartlarının kötü olması nedeniyle kamp yaptığı Kervansaray Oteli'nin kondisyon salonunda çılıştı. Salonun dar olması nedeniyle takım 2 grup halinde çalışmalarını sürdürdü. Teknik Direktör Levent Eriş, yaklaşık 1.5 saat süren çalışmalarda futbolcularla tek tek ilgilendi.

MeL_55

AlıntıSAMSUN TAM KADRO ÇALIŞIYOR

Devre arası hazırlıkları için Antalya'da bulunan Kırmızı-Beyazlılar, tam kadro çalışıyor. Teknik Direktör Levent Eriş, ligin ikinci yarısında hem oynayacakları futbol hemde alacakları sonuçlarla isimlerinden sıkça söz ettireceklerini söyledi

Samsunspor'da kamp çalışmaları mükemmel bir ortamda devam ediyor. İkinci etap hazırlık çalışmaları için Antalya'yı tercih eden Kırmızı-Beyazlı ekip, Maksic'in de dönmesiyle dün ilk kez tam kadro idman yapma şansını yakaladı. Takım içinde herşeyin dört dörtlük olduğunu dile getiren Teknik Direktör Levent Eriş, "Burada geçireceğimizi iyi bir hazırlık dönemiyle ikinci yarıya eksiksiz bir şekilde girmenin hesaplarını yapıyoruz" dedi.

Futbolcuların istekli ve hırslı göründükleri antrenmanlar son derece renkli görüntülere sahne oluyor. Günde çift antrenmanla ikinci yarıya hazırlanan Kırmızı-Beyazlı ekipte Teknik Direktör Eriş, "Özellikle burada oynayacağımız hazırlık maçları bizim nereden nereye geldiğimizi gösterecek. İnşallah Samsunspor, hedeflediği başarılara ulaşacak. Takımda herkes bunun için mücadele ediyor. Kimsenin bu konuda bir endişesi olmasın" diye konuştu.

MeL_55

AlıntıKRAL SABIRSIZLANIYOR

Samsunspor'un usta golcüsü Serkan Aykut, ikinci yarının başlamasını büyük bir sabırsızlık içinde beklediğini söyledi

Samsunspor'un ikinci yarıda büyük umutlar bağladığı kaptan Serkan Aykut, kampın ilk gününde en iyi çalışan futbolcular arasında göze çarptı. Serkan Aykut sakatlığının tamamen geçtiğini belirterek, "İkinci yarıda beklentilere cevap vereceğim. Bu yüzden çok çalışıyorum. Sakatlığım büyük ölçüde geçti. Kendimi çok iyi hissediyorum. İkinci yarının başlamasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum"dedi.

Tribün_ali

inşalalh kupayı alırız   :lol: