Gs bayragı söküldü

Başlatan þirinler_1965, 24 Mayıs 2006, 19:17:48

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

SAMSUNda samsunspor küme düştü ama adamlar hala bayrak asıyor yerine en kısa zamanda samsunspor bayragı asılacaktır

bu işide yine her trülü hakarete varan eleştiriler yaptıgınız ŞİRİNLER GRUBU üyeleri yapmıştır

supporter

Elinize sağlık zannedersem Buğdaypazarı civarında olacak gördüğümde çok sinirlenmiştim. Bu kişiler Samsun havası teneffüs ettiklerini hatırlayıp inşallah kendi durumlarını bir gözden geçirirler.. Yalnız çok genel bir tabir kullanmışsın. Adeta burada yazanların çoğu Şirinler'e eleştiride bulunuyor anlamı çıkıyor.  Hele de hakaret edilmesi mümkün değil bunu yapanlara gruba üye olmayan diğer taraftarlarımız da tepki gösterir zaten. Artık ileriye bakıp birbirimizin kıymetini bilmeliyiz sizin hele de son haftalarda takıma olan katkınızı kimse inkar edemez.

34 SS 1965

şehırcılık budur taraftarcılıkta budur ıstanbulda yasıyosan as kardesım gercı fenerlıler buna ızın vermedı ıstanbulda astırmadılar gs bakraklarını soktuler bıde bu olay samsunda yasanıyorsa en ıyısını yapmıssınız ellerınıze sağlık

berusa55

o bayragı asanları bulup gö..rine bez yapmak lazım!ulan bu ne kansızlık kardesim ya !vay beee!helal olsun indirenlerden!

cem and naz55

bravo şirinler grubuna ellerinize sağlık

Forvetim

Konunun üstüne öyle bi denk geldi ki anlatamam, dün rahatsızlığım için ssk hastanesine geldim işim bittikten sonra arkadaşların verdiği bi siparişi almak için yabancılar pazarına gittim, o da ne? daha pazarın girişinde dev bi gs bayrağı. altına fb, bjk ve ts bayraklarını dizmişler ama yanlarında Samsunumuzun bayrağı yok. yine de kendini bilen mütevazi esnaflarımızdan bazıları kendi dükkanlarının önüne Samsun bayrağını asmıştı. ilerledikçe Samsun bayraklarının çoğaldığını gördüm ve sevindim. ama birkaç gs bayrağıda vardı artık dayanamadım ve bir esnafla ağız dalaşıma girdim. Samsun küme düşmüş bu bayrağı buraya asabiliyorsun sana helal olsun başka bişey demiyorum dedim. o da oynasalardı düşmeselerdi dedi, bende sen samsun kendi mi düştü sanıyorsun oynanan düzenleri görmedinmi dedim. birkaç cümle daha bu şekilde konuştuk ama adam kansızın biri, burdan ekmek kazanıyorsun ama samsunspor umurunda bile değil yazık dedim ve ordan ayrıldım. ama bundan sonra kesinlikle bu esnaflardan alışveriş yapmayacağıma yemin ettim. özellikle Samsun bayrağı olan yerlerden yapacağım. bu da bir destek şekli bir birliktelik şekli herkesi bu konuda hassas olmaya davet ediyorum.

yönetici

Alıntı yapılan: "berusa55"o bayragı asanları bulup gö..rine bez yapmak lazım!!

hocam güzel söylüyorsun da her mesajında küfür var..
sürekli editlemek bizim için de yorucu oluyor.

berusa55

valla admin kardes ister msjlarımı düzelt!ister uyeliğimi sil ama ben yazarım kardes!bu adamlara yazarım!ben kendim editliyorum zaten kabak gibi yazmıyorum!bırak yazalım kardes bırak yaaa!

jean

sizden ricam su plakalarada bir onlem alin 55 gs 55 fb gibi elinize saglik bravo

Var mı Senden Öte

Bi tane 55gs plaka vardi
dili olsada konuşsa :lol:

oğuzhan55

Daha önce forumumuzda yayınlanan gs taraftarlarının Samsun'daki kutlamalarını engelleyen 3000 taraftarımızn gs bayrağını yırttığı fotoğrafını gururla msn sayfama koymuştum.Adeta işte memleketine sahip çıkmak budur der gibi onur duyuyordum bu fotoğrafın msnmde olmasından.Ancak bazı arkadaşlar (gs taraftarları) buna büyük tepki gösterirken sizde oynasaydınız yenseydiniz gibi sözlere başladılar.Hatta Samsun'daki olaylarda bazı gs taraftarlarının kutlamalarını yapabildiklerini bunu Samsunspor taraftarlarının engeleyemediğini öğrendim.Tabii inanmadım.Hala Samsun'da olupta gs taraftarlığı yapabilenler varsa ve yedikleri dayağı inkarda edebiliyorlarsa ben onların inkar eden dilini s...m.Bu forumda küfür etmek istemezdim ama olmuyor işte ettiriyorlar.

Samsun'daki değerli Samsunspor taraftarları bizim acımız içersinde hala bir yerlerde kutlama yapan şerefsiziler varsa ve bu şereften yoksun adiler bu kentin ekmeğini yiyorlarsa haram zıkkım olsun.Biz kendi ekmeğimizi kendimiz kazanıyoruz diyenler varsa da ekmeklerini kazanamaz olsunlar.Hele hele memleketinin takımına sahip çıkan taraftarımızın hareketini saygısızlık olarak gören zihniyetteki İstanbul takımlarının taraftarlarını Samsun'da yaşamamaya davet ediyorum.Ya adam gibi yaşayın ya da s.kt.r olup gidin İstanbul'da takımınızıda destekleyin ne b.kunuz varsa da yiyin.Ama Samsunumuzu sömürgeci zihniyetteki kalıntılarınızla kirletmeyin.

Hala İstanbul bayrakalarını şehrimizden temizleme çalışmasında olan bütün Samsunspor taraftarlarına teşekkür ederim.O bayrakları sadece sökmeyin yakın.Hadi gelip ötsünler ondan sonra öyle uzaktan atıp durmasınlar.Kolaysa bayraklarını kollasınlar.

Sioux

gs lilerin kutlamasına engel olamamak gibi bir durum kesinlikle sözkonusu olamaz taraftarımız çok fazlaydı karşımıza kimsenin çıkması mümkün değildi çıkan da bedelini ödüyordu.. bununla birlikte bir anda şehrin her yanına ulaşmak mümkün değil ancak şehrimizin merkezi olan ve yalnızca Samsunspor taraftarının kutlama yapabileceği Çiftlik "Samsun" sesleriyle inlemiştir.

oğuzhan55

Allah memleketinin savunmasını yapanlara güç kuvvet versin.Herkese teşekkürler...Bu şehir ne pontusçuların ne de sömürgecilerin hizmetinde olmayacaktır.Bunu bilin artık sıfatsız insanlar.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"google a gri ve bak samsundaki olaylara tv lerde boy boy resimlerimiz var bizi bilen biliyor sen rahat ol

Allah cümlenizden razı olsun.O ürkek aslanların internet sayfasına her b.ku yazarım ama onlar zaten alacaklarını aldılar.Ama yetmiyo adamlara daha fazla istiyolar.Bu adamlar acaba doğrulayacaklar mı Samsun'da kutlama yapabildiklerini merak ediyorum.Gerçi yenilen pehlivan güreşe doymazmış bunlarda dayağa doymuyorlar demekki.

Acaba bu olaylarla ilgili bilgilere ulaşabileceğim bir internet adresi var mı?Mümkünse memnun olurum.

jean

sunlari bi yatirip kaldirin da lutfen,]