Samsunspor olağanüstü kongresi - 1 Temmuz

Başlatan yönetici, 16 Mayıs 2006, 00:19:34

« önceki - sonraki »

guzelce

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"Samsunspor'un borcu 34 trilyon
ölemz UYANIKLARIN DEVRİNİN BORCUNU ÖDEMİŞTİ NE ÖDEDİ ARKADAŞLAR KONUŞSANANIZ SUSMAYIN ne ödediler he borcumuz hala 34 trilyon neyi savunuyonuz

valla yanlış okumadıysam borç rakamı 23 milyon dolar.
tabı burda dolar kuruda onemlı ve bu borcların büyük bir kısmıda son 13 seneden degıl 2001 yılından itibaren geliyor.(bakınız yusuf çelebi)

bırde beyler benım anlamadıgım bazı noktalar var rakamları ne guzel teleffuz edıyorsunuz 22 trılyon 34 trılyon beyler mılyardan bahsetmıyoruz trılyondan bahsedıyoruz. bırakın şu ölmez uyanık tartışmasını bırısı 22 trılyon borç bırakıp gitmiş ve giderkende samsunsporun temellerine dinamiti koymus gitmiş onun yerine gelende o dinamıtı ateşlemiş olan da samsunspora olmuş.
birde MERAKIMI MAZUR GÖRÜNDE 22 TRİLYON BORÇ YAPIP SAMSUNSPORUN TEMMELLERİNE DİNAMİTİ YERLEŞTİREN İSMAİL UYANIK NASIL OLUYORDA BÜYÜK BAŞKAN OLUYOR ANLAMIYORUM . DEMEKKİ RAKAMI 34 TRILYONA ÇIKARAN ADNAN OLMEZ DE İMPARATOR BAŞKAN OLUYOR DEMEKKİ.
YA BEYLER İKİSİ SAMSUNU SOKMUS KOMAYA SİZLER HALA YOK BÜYÜK BAŞKAN YOK ADNANCILARA KAPAK OLSUN KARDESIM ADAMLAR KOL GİBİ GEÇİRMİŞLER SAMSUNA SİZDE HALA BU ADAMLARIN PEŞİNDEN BÜYÜK BAŞKAN NİDALARIYLA GİDİYORSUNUZ.( BU LAFIM HEM İSMAİL UYANIK HEMDE ADNAN ÖLMEZ İÇİNDİR)

sezer-55

Bermek sesleri

Samsunspor'da başkanlık için Ayhan Bermek'in adı geçiyor Kırmızı-beyazlıların bir diğer başkan adayı ise Galip Öztürk.

Görüşüyorlar
Samsunspor'da başkanlığı bırakacağını açıklayan Adnan Ölmez'in yerine Ayhan Bermek ile Galip Öztürk'ün adları geçiyor. Kırmızı-beyazlılar, güçlü bir yönetim kurmak için bu ikiliyle görüşmeleri sürdürüyor.

Dobi gitmiyor
Genel kaptan Koloğlu; Celil, Hasan, Celal, Muhammet ve  
Serkan'ın takımda kesinlikle kalacağını söyledi. Öte yandan, yeni sezonda da yine teknik direktör Hasan Şengün ile devam edileceği bildirildi.
Köksal ÖNER

ben fotomaç gazetesinden okudum arkadaşlarla paylaşmak istedim.Yorum sizlerin

supporter

Güzelce senin 5 yazın da birbirinin kopyası..
İnceden ismail Uyanık'a laf geçiriyorsun her mesajda.Foruma hoşgeldin.
Şirinler arkadaşa göre, bana göre BÜYÜK BAŞKAN var mı ötesi?
tartışma bitsin diyorsun bir yandan tartışmayı derinleştiriyorsun devam o zaman.. 22 trilyon borcu Uyanık tek başına yaptı hepsini afiyetle yedi zanneder gören!! bu şehrin takımı umursamayan belediye başkanı milletvekilleri hepsine müteşekkiriz ama İsmail uyanık hakkında burada olumlu laf edenler zorunuza gidiyor öyle mi?

Biz İsmail uyanık'ı seviyoruz kardeşim zoruna gidenin borusuna gider! Samsunspor nedir bunu kongreden bir gün önce duyduğunu itiraf eden, başkan olduktan sonra TOKI ihalesini alan takım küme düştükten sonra bahanelerini sıralayıp KAÇAN bir adamla da BÜYÜK BAŞKANIMIZI aynı kefeye koymayız .

VEFA SADECE BOZA DEĞİLDİR!!

Alıntı yapılan: "sezer-55"Bermek sesleri

Samsunspor'da başkanlık için Ayhan Bermek'in adı geçiyor Kırmızı-beyazlıların bir diğer başkan adayı ise Galip Öztürk.

Görüşüyorlar
Samsunspor'da başkanlığı bırakacağını açıklayan Adnan Ölmez'in yerine Ayhan Bermek ile Galip Öztürk'ün adları geçiyor. Kırmızı-beyazlılar, güçlü bir yönetim kurmak için bu ikiliyle görüşmeleri sürdürüyor.

İnşallah gerçekleşir Galip Öztürk'ü istiyoruz  Samsunun aşkına Samsunlu başkan!

Harun55

Paralari yiyen borca sokan tabiki Ismail Uyanik bunu niye tartisiyorsunuzki hersey ap açik ortada 1-2 kisinin demesiyle degil bu, bunu Bütün Samsun biliyor, ama tabiki senin gibi Ismail Uyanik Hayranlari Negative cevap vermemizi istemiyorsunuz. :?

supporter

Harun biz hiç olmazsa 13 yıllık başkanımıza sizin tabirinizle hayran olduk. Gemiyi tek başına yüzdürmek için savaşan ve 13 yıldır bunu başaran birine hayran olduk.. Emanetçilere değil.

Biz onu takımımızı küme düşürüp kaçanlarla bir tutmuyoruz. Siz tutabilirsiniz ama bizim gösterdiğimiz vefaya müdahale edemezsiniz. "Parayı yiyen" gibi bir laf açık bir suçlamadır bu da biraz senin boyunu aşar söylediklerine dikkat et. Sen daha doğmamışken İsmail başkan Samsunspor için savaşıyordu. Bu devletin mahkemesi var kimse yargısız infaza kalkmasın

ali ihsan

BÜYÜK BAŞKAN İSMAİL UYANIK.Kimsenin zoruna gitmesin.13 yıl Bu takımı sırtlamış kimseden yardım görmemiş .

guzelce

TEK BÜYÜK VAR ODA SAMSUNSPOR... ne ismail uyanık ne adnan ölmez nede başka birileri..sizler için ismail uyanık büyük başkan olabilir saygı duyarım ama benim içinde sadece eski başkan ismail uyanık tır. keza adnan ölmez de aynıdır oda eski başkan adnan ölmez dir.
benım için tek insan olarak lider vardır oda atatürk tür. ben kendime öyle başına BÜYÜK koyacak insan olarak ne lider seçerim nede birinin peşine takılırım.
sevgili supporter kardeşim ince den ince sadece ismail uyanık a değil herkese geçiriyorum benım için sahısların  zerrece önemi yok benim için sadece SAMSUNSPOR var.
artık şu gerçegi sizlerde kabul edin bügünkü durumdan ismail başkanında payı var...

supporter

güzelce bu durumda herkesin payı var tabi ki inkar etmiyorum büyük başkan dediysek Atatürkten büyük demedik biraz elmalar armutlar karışır gibi olmuş Samsunspordan da büyük demedik. bizim için de sadece SAMSUNSPOR var. ve inşallah iyi bir yönetim gelir diyoruz mesele açılmadıkça bunları da tartışmıyoruz artık bitmiştir. Takımımız için Samsunlu başkan istediğimizi söylüyoruz.

south_london

takım düştü şimdi yalakalar bahane bulucak ya düşmeye İsmail Uyanık a saldırıyor.devam edin ama alem gördü şeklinizi.güzelce arkadaşda ne zaman üye olmuş bütün mesajlarında saldırıyor.harunmusun nesin sende kim ne parası yemiş.İSMAİL UYANIK HALA SAMSUNSPORUN BORCUNU ÖDÜYOR.hiçbirşey bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz...

guzelce

55 texas55 benim yazılarımı iyi oku ben sadece ismail uyanık saldırmıyorum.bu borcu samsunspora yükleyen kim yada kimler ise lafım onlara .buna ismail uyanık adnan ölmez hatta hakkı tomaç bile dahil. samsunspor ayarında hiç bir külübün bu kadar borcu yok.
ne ismail uyanık nede adnan ölmez benim için önemi yok.ben şahıslara bakmam kim oldukları benı zerrece ılgılendırmez.

kadir55ist

selam
Konuştukça  

26.05.2006

Bu sektör çok kirli
Düşenin dostu olmaz derler. Belki o dostu olmadığı için düştü. Bu kirli düzenin bir parçası olmayı kabul etmediği için 'gururla' düştü. Tanıdığımıza sevindik. Söylediklerinin çoğuna hak verdik ve Ölmez'in Türk futbolundan gitmesini istemedik...

Bunu demek şu an çok doğru değil. Direkt bana gelmediler. Ama, şu takıma bu takıma teşvik götürelim diye geldiler. Karşı takıma 300-500 gibi rakamlar istediler. Ben kimseye teşvik göndermedim. Ama bu işin komisyoncuları var. Ortadaki ve yukarıdaki takımlarda bu sektör çalışmıyor. Düşme hattındaki takımlarda son haftalarda böyle bir sektör oluşmuş. İşte menaceriyle, futbolcularıyla, aracılarıyla böyle bir sektör var. Teşvik sektörü... Rakibinin rakibine para gönderme gibi, rakibinizin takımından futbolcu satın almak gibi! Bunları gördük, siz de görüyorsunuz. İşte Rize maçında gol attıktan sonraki sevinci gördünüz. Bunları bu sektörde bilmeyen kimsenin olmadığını düşünüyorum. Bu işin içinde hakem totocuları var. İşte ne bileyim kaleci satın alan totocular var. Herkes bunları biliyor ama şu anda benim "Şu bunu yaptı" demem doğru değil. Çünkü belgeli değil. Benim bu işte bir senelik tecrübem olmasına yüzde yüz inanıyorum ki, bu sektörün içinde bu organizsayon var. Organizasyonda futbolcu menaceri de var, çok önemli insanlar da var.
Bu kadar büyük paraların döndüğü bir sektördeki denetim mekanizmalarının çok yeterli insanların elinde olmadığını düşünüyorum. Denetim mekanizması çok iyi çalışmalı. çok iyi bir futbol izleyicisiydim. Ben önemli maçları keyifle seyreder, seyretmek için bile hazırlanırdım. Şimdi farklı bir psikolojiyle, sanki sonucu önceden hazırlanmış gibi seyrediyorum. Anlatamadığımız gerçekler var. Sporla, futbolla, centilmenlikle alakası olmayan herşey futbolda var.
Bana teklifler oldu, tavsiyeler oldu, "Bu işin raconu budur. Bu sektör böyle dönüyor" diye. Ama gururla söyleyebilirim: Yapmadım. Ben, "Bu takım en fazla düşer, düşerse de böyle düşer" dedim! ben bu takımın yüzde 95 düşeceğini bilerek aldım ama çekilmemdeki sebep düşmem değil, kirlilik...
HELAL 26 PUANLA DÜŞTÜK
Başarısız insanlar hep bir takım sebeplerin arkasına sığınır. Ama inanın düşmüş bir insan psikolojisiyle konuşmuyorum. İlk kamp dönemimiz iyi geçmedi. Yapılan testlerde Türkiye ortalamasının yüzde 30 gerisindeydi Samsunspor'un fizik kalitesi. Tamamen motivasyonla ilk yarıda sadece 14 puan topladık. Biz ikinci yarıda takviyelerle 22 puana ulaştık. Haksızlıklara uğramasaydık rahatça da kalırdık. Mesela Kayserispor maçında 86. dakikada bütün otoritelerin yüzde bin penaltı dediği pozisyonu hakem çalsaydı kazanmıştık. Kayserililer, "Bu puan bize haramdır" demişti. Vestel maçı biliyorsunuz evlere şenlik. Zaten hakem İsmet Arzuman ligin bitimine 3 hafta kalana dinlendirildi. Fener maçımızdan sonra ilk kez bir hakem "hata yaptım" demiştir. Zaten bizim etimiz ne budumuz ne? Biz bütün bunlara rağmen dimdik, duruşumuzdan asla taviz vermeden, helal 36 puanla küme düştük.
HAKEM HATALARI BİLİNÇLİ
Hakem hatalarının bilinçli yapıldığına inanıyorum. Zaten bu sezon başında Samsunspor'a kafalarda düşmüş gözüyle bakılıyordu. Birinci devre Samsun hakem hatasına maruz bırakılmamıştır. Çünkü düşmüş gözüyle bakılıyordu. Ne zaman ikinci yarıya iyi başladık, o zaman biz bir maç içinde birden çok bizim aleyhimize majör hatalar yapılmıştır. Bir tek maçta Samsun lehine hata yapılmamıştır. Böyle rastlantı olmaz.
HALUK ULUSOY'A KIRGINIM
Bu işe girmeden önce federasyonu futbolun otoritesi olarak algılıyordum. Futbola girip haksızlıkları görünce Sayın Ulusoy'la görüşmelerimizde kendisinin asla müdahil olamadığını, kurullarla bir kopukluk yaşandığını gözledim. Mesela kendisine bir yemekte, "Mağdur ediliyoruz, Türkiye bunu konuşuyor" dediğimde, 'Haksızlığa uğradığınızı görüyoruz ama ne yapabilirim. 3-4 tanesi cezalı 24 hakemim var. Bugün hakemim yüzde yüz hata yapsa dinlendirme şansım yok. Önümüzdeki hafta kupayla birlikte 18 maç var. Başka bir alternatifim yok' dedi. Bu psikolojideki, bu ortamdaki, bir federasyona dışarıdaki insanlar hükmedebiliyor. Kendisine tabii ki kırgınım.
DOST YOK, DÜŞMAN EDİNDİM
Futbol dünyasında dost edinmedim, düşman edindim. Mesela Ankaragücü başkanı Cemal Aydın'ı söyleyebilirim. Dostça başladık ama şimdi benimle ilgili iyi şeyler düşünmüyordur. Çünkü davranışların dostça olmadığı ortaya çıktı. Antep Ankaragücü maçını pazar gününe Mehmet Kemal Ünsal aldı. Profesyonel kurul 4 üyeden oluşuyor. Kemal Ünsal kemseye danışmadan gece yarısı bu kararı alıyor. Yardımcısı Galip Asal da kararın tek başına onun tarafından alındığını söylüyor. Bunla alakalı itirazlarda bulunduk; "Yanlış olur, hiç bir şekilde izah edemezsiniz" dedik dinlemediler. Üstelik beni karar açıklanmadan bir gün önce ulusal bir gazeteden aradılar, 'Operasyondan haberiniz var mı' dediler. "Olabilir mi" dedim, "İmkansız". Mehmet Kemal Ünsal'a "alternatif çok, zaruret yok, Trabzon-Ankaragücü maçını Cumaya alın en azından. Bunun altında ezilirsiniz" dediğimde, 'Ne yani Ankaragücü mü düşsün" cevabı verdi. Haluk Ulusoy'la konuştum, "Babam hasta, kafam dağınık, ilgileneceğim" demesine rağmen duyarsız kaldı. Benim o görüşmelerden edindiğim izlenim0 hepsi planlı yapıldı. Cemal Aydın'ın federasyondaki ağırlığı ileri derecede. Zaten Kemal Ünsal da yanlış bilmiyorsam Ankaragücü'nün eski ikinci başkanı.
ARICA VEDA BİLE ETMEDİ
5. haftada Şaban hocanın beklenen başarıyı gösterememesi üzerine değiştirdik. O gün 3 isim kaldı. Ersun Yanal, Hikmet Karaman ve Erdoğan Arıca... Yanal reddetti. Ağırlıklı tercih Arıca olduğu için onu aldık. Başarılı olma mecburiyeti olduğu için getirdik. Ankaragücü maçından sonra yapamayacağını, psikolojisinin bozulduğunu, gitmek istediğini söyledi. Gidişi güzel olmadı. En azından benimle veda etmedi.
Sezon sonuna kadar ki hakedişlerini de ödedik. Sezon sonuna kadar kalmadığı için almayabilirdi, aldı. Ben onun söylediği her şeyi yerine getirdim. Mağdur etmedim, istediği her transferi yaptım. "Başkanım ikinci devrede siz çok rahat maç seyredeceksiniz. Ben hayatımda takım düşürmedim" demiş, ama bunu başaramamıştır.
NÖBETÇİ TEKNİK ADAM ALMADIM
Ben Erdoğan Arıca'dan sonra "Nöbetçi teknik direktörleri" tercih etmedim. Böyle bir sektör de var. Samsunspor'un altyapısında 2 asgari ücretten az bir maaşla, yaklaşık 500- 600 milyona çalışan Hasan Şengün'ü getirdik. Çok da başarılı oldu. Başarıya aç, bilgili insanlara inanmak görev vermek lazım. Hasan Şengün'le Türk Futbolu'na bir teknik adam kazandırdığımızı düşünüyorum. Piyasadaki futbolcu fiyatları da bu yüzden yüksek. Hocalar kendilerini korumak için aynı kalitedeki gençler yerine biraz daha deneyimli futbolculara yer veriyor. Eğer gençler cesaretle oynatılırsa, kulüpler çok daha kazançlı çıkacak, fiyatlar da doğru yere dönecektir.
HERKES OYNUYOR
Beni bu camiada en üzen şey bu. Herkes üzerine basıldığında bağırıyor. Manisa maçında futboldan azıcık anlayan birn insanın bile hemen farkedebileceği kadar haksızlığa uğradık. Ama Ersun Yanal gibi çok tecrübeli bir hoca o maçtan sonra 'hakem çok güzel bir maç yönetmiştir" diyebilmiştir. Daha sonra Rize maçında ise bana göre küçük bir hatayla canı yanınca isyan etmiştir. Hikmet Tanrıverdi arkadaşımızla hukukumuz iyidir. Ankaragücü olayında 'neden konuşmuyorsun" dediğimde susmuştur. Çünkü o da orada ikna edilmiştir. Ama düştükten sonra bunları dile getirmeye başladı. Ankaragücü'nün 7 yabancıya lisans çıkartma olayının dosyasını bizden küme düştükten sonra iztemiştir. Denizli başkanı, "Dosyalar elimde, sonradan açıklayacağım" deyip, kümede kalınca susmuştur. Çünkü önümüzdeki sene "Canım yanar" diye korkmuştur. Bu böyle olduğunca gerçek adaleti kuramayız...
YILDIRIM'LA CANAYDIN'IN FARKI
Yaklaşık bir yıl başkanlık yaptım. Aziz Yıldırım'la tek kez konuşmadım. Benden kaynaklanımyor. Birincisi Kulüpler Birliği toplantılarına katılmadı. İstanbul'daki maçımızda çok kötü karşılandık. Bizi taraftarların olduğu kapıdan, bekleterek içeri aldılar. Protokol tribününde yanımıza gelmedi. Bir, "Hoşgeldin" demedi. Samsun'daki maça da gelmedi. Kendisini herkesten farklı bir yere koyuyor, sanki üstün-ayrıcalıklı görüyor. Fenerbahçe'ya karşı bir ittifak yok ama Sayın Başkana bir kırgınlık olduğu kesin. Özhan abi ise soğuk görünümünün aksine, çok dost çok sıcak bir insan. Görüşüyoruz ve futbolda olmasak bile görüşeceğimizi sanıyorum...
SAMSUN DÖNER
Samsunspor'un rahat bir şekilde lige çıkması için 12 trilyona ihtiyaç var. 5-6 trilyonu futbolcu ödemesi. Daha önemlisi de protokole bağladığımız devlet borçları. Şu anda maliyeye 10 trilyon borç var. Bu aksarsa, maliyeyle yapılan protokol gereği bu borç 40 trilyona gidiyor. Yani futbolcu ödemesinden de önemli. Samsun isterse bunu öder. Ama belediye katkısı olmadan, helal kazanılmış-vergisi ödenmiş helal parayla kimse 12 trilyon lirayı ödeyemez. Akla aykırı. Belediye başkanımız ve yeni gelen valimiz sıcak bakıyor. Büyükşehir belediyemiz 5 trilyon üretebileceğine inanıyor. Zaten cuma günü, valimizi başkanlığında ileri gelenlerle bir toplantı yapacağız.
BAŞKAN OLMAYACAĞIM AMA İŞİN İÇİNDE KALACAĞIM
Başkan olmayı kesinlikle düşünmüyorum Ama kesinlikle bu işin içinde kesinlikle kalacağım. Samsunspor'un en önemil sıkıntısı mali konular. Ben ekonomiyi iyi bilirim. sanayiciyim. Mali komisyonun başında ya da içinde görev almayı talep ettim. Çünkü benim para temin etme, para üretme gibi bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Böyle bir komisyonla Samsunspor'un garantili bir şekilde lige çıkma ve takvime bağlanmış borçlarını ödemek için ihtiyacı olan 12 trilyoru üretebileceğimize inanıyorum.
FUTBOL ADINA HİÇ HATA YAPMADIM
Bu sene için en büyük kazanımım "batık şirket yönetmeyi öğrenmek" oldu... Futbol adına, spor adına hiçbir hata yapmadığımı düşünüyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Hayatta bir duruş şeklim var, kalan hayatımda da bu duruşu bozmayacağım.

26 05 2006 fanatik gazetesi

supporter

İnsanda biraz MAHCUBİYET olacak yahu! Yıl boyunca kimseye bir şey danışmayan, eleştirileri tepkileri hep maksatlı gören ciddiye almayan ve transferden tut hoca seçimine kadar hep bildiğini okuyan yönetim "hep doğruları yapmış" da haberimiz yokmuş. küme düşmemizde herkesin hataları var ama kendisinin yok. Ulusoy'a kırgınmış, hemşerinden kıyak mı bekliyordun? sen Of'u değil Samsunspor'u temsil ediyorsun adam sana nasıl kıyak yapsın?

Bu takımı % 95 düşecek diye aldım diyor şu laflara çıldırmamak elde değil birader almasaydın ya  bu takımı düşürmek ancak bu kadar acemi futbolu bilmeyen ve bir o kadar da ukala insanlarla mümkün olabilirdi! yalvardık mı SAMSUNSPOR SAHİPSİZ KALMAZ gelen adam engel oldunuz seni kim getirdiyse halka da o hesap versin!!

SAMSUNSPORA BATIK ŞİRKET DİYEN ADAM GİTMEKTE GEÇ BİLE KALDI!
Kendisiyle gurur duyuyormuş...

Sen kendinle gurur duymaya devam et!!
Lanet olsun!!!

istanbul grubu

YILLARCA YAPAYANLIZ KOCA KLUBU TEK BAŞINA DESTEK GÖRMEDEN ÜSTELİK KÖSTEK OLANLARA RAĞMEN ALNI AK BAŞI DİK TUTAN BU DURUMLARA DÜŞÜRMEYEN HER ZAMAN HAKKINI SAVUNAN SAMSUNSPOR'A İMAJ KAZANDIRAN HERKESİN KORKULU RÜYASI YAPAN BASKETBOL TAKIMINI 1.LİGE ÇIKARAN ACİZ DURUMLARA DÜŞÜRMEYEN TÜM TÜRKİYE'NİN TANIDIĞI İSMAİL BAŞKANA LAF SÖYLEYENLERİ ESEFLE KINIYORUZ...SAMSUNSPOR TARAFTARI İSTANBUL GRUBU

radikal-fma

selam büyük Samsunspor'un büyük taraftarı. bence suç tamamen ne ismail başkanda nede adnan başkanda! suç 13 yıl boyunca İsmail Başkanı Samsunspor'un başında desteksiz yanlız bırakan Samsun şehrinde Samsunlu işadamlarında. bence suç bu sezon başında yönetimin takımın başına erdoğan hocanın geleceğinin söylentileri varken kulübü basarız naraları atan daha sonra tükürdüğünü yalıyan bir kaçınızda(yarası olan gocunsun)...... adaylara bakıyorum Galatasaray kampanyasına 200bin dolar yardımda bulunan Galip Öztürk ve Ayhan Bermek ikisindede hayat yok ben daha samimi bir isim bekliyorum mesela Şafak gedik oğlu.....sevgili arkadaşlar Artık LİG A takımyız bunu bu senekabullenelim ve geriye dönük tartışmaları bırakalım. bu sene yeniden ait olduğumuz yere nasılgeliriz onun planını yapalım

supporter

Alıntı yapılan: "radikal-fma"bence suç bu sezon başında yönetimin takımın başına erdoğan hocanın geleceğinin söylentileri varken kulübü basarız naraları atan daha sonra tükürdüğünü yalıyan bir kaçınızda(yarası olan gocunsun)......

sayın radikal-fma, hiçbir zaman Arıca geldi diye kulübü basalım demedim yani senin tabirinle yaram falan yok ama gocundum. Çünkü imzanda "sevgi ve saygı ile" diyen birinin insanları tükürdüğünü yalamakla suçlaması hoş değil. Erdoğan Arıca'nın gelmesinden memnun olan Samsunsporlu olduğunu sanmıyorum ama insanlar sırf takım zarar görmesin diye haftalarca nelere tahammül ettiler! Bakın Ankaraspor yenilgisinden sonra en sert tepkiler verildi ama çözüm geldi mi? Kulüp basılsa mesele hallolacak mıydı.. Lütfen daha makul ve hiç değilse "saygılı" yorumlar yapalım..