Samsunspor olağanüstü kongresi - 1 Temmuz

Başlatan yönetici, 16 Mayıs 2006, 00:19:34

« önceki - sonraki »

bluegreen55

arkadaşlar sizler zaten takımı hiç yalnız bırakmayan kişilersiiniz taraftar suçlu derken sene başında stadı tamamen doldurmayan kesim taraftardan bahsedilmiştir.sizler zaten hep oradaydınız..

ayrıca taraftar tepkisi tabiikide olacak zaman zaman..

özhan canaydına neler yaptıklarını hatırlıyorsunuz.

galatasarayın da maddi sorunları vardı ama şampiyon oldu.

zaten yıllardır düşmemeye oynuyorduk normal şartlarda hakem kıyımları olmasa yine ligde kalacaktık.bu durumda yönetimin beceriksizliği oyunu kuralına göre oynamamasıdır.

deni,zli başkanı elimde kanıtlarım vardedi ligbitsin açıklayacam dedi sonra birden denizlide ilginç galibiyetler almayabaşladı..

herkesin eli taş tutarken biz armut topladık.

şimdide galip öztürkün gelmesi yanlış olabilir deniyor ama bence gelsin ki gerektiği zaman oyunu kurallarına göre oynar hakkımızı yedirmez..

ne yazıkki türkiyede futbol sadece futbol değil lafını futbolun için mafya vb var gibi kullanıyorlar.

oysaki futbol sadece futbol değil lafı futbol tutkusuyla ilgili üzerine dönen dolaplarla ilgili değil...

supporter

Alıntı yapılan: "RenTinRen"Yönetim kurulunun ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın tekrar aday olması yönünde Adnan Ölmez'e baskı yaptığı belirtildi.

inanılır gibi değil bir şey adamın içinden gelecek bu işler gönül işidir. birilerinin önünü kesip, zorla ısrarla alakası olmayan adamı buraya getirdiniz şimdi yine aynı kafa ile devam ettirmeye uğraşıyorsunuz.. ne denilir artık bilemiyorum hem bırakıyoruz diyorlar hem rafael ve marciel devam edecek diyorlar öte yandan..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"sana zaten sezonun ilk maçında serefsizler dedin istifa dedik diye ordan kafayı taktım esas sen bir daha grubumuz hakkında yorum yapma ne iyi ne kötü olaylar uzar sonra

daha bişey diyeceksen özelden ulaş
beni tehdit etme kimseden korkmam eğer benim kardeşimde çıkıp ilk maçta yönetim istifa derse onada aynı şeyleri söylerdim emin ol benim için grupların adı soy adı önemli değil samsunspor a kim zarar verirse en ufakta bile tepkimi koyarım

Ladikli

işlem tamamlandı görevi başarıyla tamamladılar.takım başka türlü düşmezdi zor olanı başardılar ve bizi A kategorisine gönderdiler.hepsini tebrik etmek gerek helal olsun size.şukadar borç var enkaz aldık diye diye herkesi uyuttunuz.biz eski enkazı geri istiyoruz yani süper ligi. sanki bizde başka hiçbir takımın borcu yok hepsi güllük gülüstanlık.yapamayacağın yiyemeyeceğin naneye niye bulaşırsın futbolla ticaret çok farklı işler gördüğün gibi. tabi takımın düşmesi senin ve sevgili yöneticilerimizin(trabzonsporluyum diyebilen) fazla umrunda olmadıkları için pek önem arzetmeyebilir .ama bizim herşeyimizi hayatımızı,neşe kaynağımızı,mutluluğumuzu kısacası herşeyimizi çalıp götürdünüz.teşekkürler

south_london

Bu forumda adnan ölmez savunucuları şimdi ne diyor büyük başkanınız kaçıyor bakın korkaklar gibi...

34 SS 1965

bu sene batanlar kactı gıttı zaten ıs bulamayan kacıyo ne guzel ıs sımdı saglam bı baskan gelsın su takımı sonuna kadar gotursun

preator

tebrikler koskoca bir camiayı 2 lige düşürme başarısını elde edip sonra da ikinci ligde başarılar dileyen başkana tebrik ederim 9. haftada ligde kalma hedefimiz diyen başkanı tebrik ederim.. İki maç alınca fiyatları artıran başkana tebrikler ...
şimdi elveda demeniz inanın başarılarınız çok sa da ne kadar mutlu etti bizleri bilemezsiniz hoşçakalın Sayın başkan bir daha gelme cüretini umarım kendinizde görmezsiniz

GALİP ÖZTÜRK'E umarım isteklerimiz bir şekilde ulaşırda Samsunsporumuza BAŞKAN olur
Galip Bey'in Başkanlığında hemen birinci lige cıkcamızdan adım gibi eminim ve çıktığımızda da FIRTINA GİBİ ESİP ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAK BİR TAKIM KURACAĞI KONUSUNDA DA ŞÜPHEM YOK LÜTFEN GEL GALİP BEYY

kadir55ist

selam
arkadaşlar yeni sezon da bir çok takım yeni başkanla başlayacak inşallah bizde yeni başkanımızla başlayacağız ama bu sorunu ilk çözen ve sezona bomba gibi giren biz olmalıyız. geçen sezon gibi olursak hiç hoş olmaz sonumuz.
artık en kısa zamanda samsun tekrar kenetlenmeli ve tek yürek olmalı seneye tekrar hakettiğimiz lige dönmeliyiz ve uefa ya gitmeliyiz.
HAYDİ SAMSUN ZAMAN ŞAHLANMA ZAMANIDIR

south_london

yüzsüzlük artık yağtığı başka birşey değil...

supporter

Ben de lanet ediyorum ama bu gidişiyle zaten onu en savunanları bile hayal kırıklığına uğratmıştır. Sonuçta Toki ihalesi vb aldı başkan olunca. Takım düştü düşmesini istemezdi elbette ama yaptığı onlarca yanlışın Samsunspora verdiği zarar ne kadar umurundaydı bilinmez..

Ama biz yine de bağrımıza taş basıp önümüze bakmak zorundayız..
Samsun'un aşkına Samsunlu başkan istiyoruz Samsunlu olmasa bile Samsunsporlu ..

ngonge

gene aynı senaryo. başkan yok, oyuncu yok, transfer yok. borç var... ha bi de 2.ligdeyiz.

bluegreen55

öyle bir lig yaşandıki bu sene ismail uyanık olsaydı çok rahatligi 3.bile bitirebilirdik...

bu başkana rağmen yinede futbol olarak ligi 7. 8. bitirebilirdik  düşmeyi haketmedik düşürüldük bu açık seçik ortada hatta samsunsporla hiç alakası olmauyan vehakem camiasının önde gelen kesimlerinin sadece bir kaç maçı dikkate alarak sürekli vurguladığı bişey.

jean

harbi ya borcumuz dahada artmis her sene ayni senaryo arkadasimizin dedigi gibi para yok oyuncu yok baskan yok ustelik 13 yil sonra 2.ligdeyiz

ali ihsan

Karaktersiz herifin tekiymiş.Takımı küme düşür ondan sonra hadi bana eyvallah lanet olsun alayına be.Malatya başkanını örnek alamadımı adam bırakacakken takım küme düşünce süper lige çıkarmadan bırakmam dedi.Şimdi bizimkiler borç edebiyatı yapıyorlar ayıp be ,gelince mangalda kül bırakmıyorlardı Uyanıkların devri bitti diyorlardı hani borç ödemişlerdi nerde.Haysiyetsizler Samsunspor camiası onların yaptığı bu adiliği hiç unutmayacak .Borç herşeye engel olsa galatasaray şampiyon olmazdı beyler.Borç herşeye engel olsa 13 yıldır ligde tutunamazdık zaten hep borcumuz vardı.Şimdimi akıllarına geldi destek istemek BÜYÜK BAŞKAN İSMAİL UYANIK destek isterken neredeydi bu efendiler o zaman herhalde daha Samsunsporlu değillerdi.Yazık ki siyasete alet ederek küme düşürdüler SAMSUNSPORUMUZU baştada o belediye başkanı olacak şahsiyetsiz herif ama iyi bilsinlerki bu yaptıklarını GERÇEK SAMSUNSPORLULARININ HİÇ BİRİ UNUTMAYACAK VE ZAMANI GELİNCE SURATLARINA TÜKÜRECEK.Bu yönetimden tek isteğim sağa sola çamur atmak yerine   biz bu işi beceremedik demeleridir.Bu arada BÜYÜK BAŞKAN İSMAİL UYANIK'I şimdi daha iyi anlıyor ve saygı duyuyorum bu kadar karaktersize rağmen bu takımı senelerce sırtında taşıdı.

bengülü

çıkında konuşun bakalım a.ölmezciler biz sezon boyunca hep eleştirdik çünkü bizler biliyorduk nasıl bir yönetim olduğunu takımıda düşürdüler hani borçların yarısını ödemişlerdi nerde kimsenin arkasından konuşmasınlar i.uyanık'ın tırnağı bile olamazlar adi şerefsizler takımda düştü belki trabzonlu kökenli yönetim rahat uyurlar