ŞİRİNLER'den açıklama ....

Başlatan þirinler_1965, 23 Şubat 2006, 12:18:12

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

SON ZAMANLARDA İNTERNET ORTAMINDA ŞİRİNLERE AGIR ELEŞTİRİLER YAPILMAKTADIR.BU ELEŞTİRİLERİN ANA NEDENİ DE ADNAN ÖLMEZ VE YUSUF ZİYA YILMAZ A KARŞI OLAN ONURLU TAVIRIMIZIDIR.BİZİM VE DİGER SAMSUNSPOR SİTELERİNDE GRUBUMUZA KARŞI BİR CEPHE ALMA SÖZ KONUSUDUR VE BU OLAY BİZİ SON DERECE ÜZMEKTEDİR VE BU AÇIKLAMAYI YAPMAMIZI GEREKTİRMİŞTİR...

ŞİMDİ SİZLERE NEDEN BÖYLE DAVRANDIGIMIZI EN UFAK AYRINTISINA KADAR ANLATACAZ...

ÖNCE YUSUF ZİYA YILMAZ DAN BAŞLAMAK İSTİYORUM

YUSUF ZİYA YILMAZ BUNDAN 4 SENE ÖNCE ŞAMPİYONLUK MAÇINDA MARATHON TRÜBÜNÜ FENERBAHÇELİLERE VERMİŞ BUNU PROTESTO EDEN ŞİRİNLER GRUBUNUN 4 TANE AMİGOSUNU MAÇTAN BİR GÜN SONRA EVLERİNDEN POLİSLERE TOPLATMIŞTIR.VİP TE BULUNAN 1965 GENÇ SAMSUNSPORLULAR A MENSUB HAYATINDA KARAKOL GÖRMEMİŞ İNSANLARIDA ABİLERİMİZLE BİRLİKTE 3 GÜN NEZARETTE TUTURMUŞ ARDINDAN KAMU MALINA ZARAR VERMEK DEVLET BÜYÜKLERİNE HAKARET TOPLUM HUZURUNU BOMZAKTAN ADLİYE YE SEVK ETTİRMİŞ BU KİŞİLER CUMHURİYET SAVCILIGI TARAFINDAN ŞUSUZ OLDUKALRI ANLAŞILIP SERBEST BIRAKILMIŞLARDIR .... BAŞAK BİR OLAYDA KÜMEYE OYNADIGIMIZ SENE HER GRUBA HER MAÇ 200 BİLET 50 MEŞALE 500 KONFETİ VERİLİRKEN ŞİRİNLER GRUBUNA BIRAKIN VERMEYİ YAPILAN TOPLANTILARA DAHİL ÇAGIRILMAMIŞTIR AMA KİMSE UNUTMASIN Kİ MALATYA MAÇINDA 10 DAKİKA SUSTUKTAN SONRA NASIL BİR TEZAVRATLA BAGIRDIGIMIZ ORTADA OLUP BÜTÜN STAD TARAFINDAN AYAKTA ALKIŞLANMIŞDIR VE BU SEZON BOYUNCA ŞİRİNLER GRUBU KENDİ İMKANLARI İLE MAÇA GİRMİŞ MEŞALESİNİ KENDİ PARASI İLE ALMIŞ BİLETİNİ ÖZ SAMSUNSPORLU KİŞİLER TARAINDAN SAGLANAN ONURLU BİR GRUP OLARAK SEZONU BİTİRMİŞTİR....

YUSUF ZİYA YILMAZ IN OTOGAR IN  SARI LACİVERT RENKLERİ İÇİN YAPTIKLARIDA ORTADADIR BUNU ÖNCE SÖZLE KENDİSİNE İLETEN GRUBUMUZ KENDİSİNİN UYARINI ANLAMADIGINI ANLAYINCA DEGİŞİK ŞEKİLERDEDE PROTESTO ETMİŞTİR...

KENDİSİ BAŞKANLIGI SAYIN UYANIK A DEVRETTİKTEN SONRA VERİDİİ DESTEK SÖZLERİNİ TUTMAMIŞTIR VE SAMSUNSPOR A YARDIM YAPAMAMIŞTIR BU KİŞİ BU TAKIMIN UYANIK IN DEGİL SAMSUNLULARIN TAKIMI OLDUGUNU DA BİLMELİDİR ....

BAŞKANLIGI BIRAKTIKTAN SONRA ŞİRİNLER GRUBUNA ÜYE İNSANLARIN BELEDİYEYE GİRMEYE BIARKIN BELEDİYENİN ÖNÜNDEN DAHİ GEÇMEMESİNİ SÖYLEYEN BİR KİNLE BİZE KARŞI TAVIR ALMAKTADIR

BİZLE ARASINDA OLAN BÜTÜN OLAYLAR BUNDAN İBARETTİR KİMİN HAKLI KİMİN HAKSIZ OLDUGU TAKDİRİNİ SİZ DEGERLİ SAMSUNSPORLULARA BIRAKIYORUZ AMA OTOGARIN RENKLERİNDEN NEDEN HALA BÖYLE ISRAR EDLİDİGİNİ ANLAMADIGIMIZI VE BUNU DEGİŞECEGİNİZE SİZLERE BİLDİRİRİZ....

ADNAN ÖLMEZ İLE İLGİLİ KONUYA GELİNCE İSE YAŞANAN OLAYLAR ŞUNLARDIR.....

SEZON BAŞINDA SAYIN ADNAN ÖLMEZ İLE ABİLERİMİZ GÖRÜŞME YAPMAK İSTEMİŞ AMA KENDİSİ YUSUF ZİYA YILMAZ İLE OLAN SIKI KAN BAGLILIGINDAN DOLAYI BİZE KARŞI BİR CEPHE ALMIŞ VE VAKTİ OLMADIGINI SÖYLEMİŞ VE BİZLE KONUŞACAK BİŞEYLERİNİN OLMADIGINI DAHA BİZİ TANIMADAN BEYAN ETMİŞTİR BU KİŞİSEL DÜŞÜNCESİDİR SAYGI DUYARIZ....SEZON BAŞINDA DİGER GRUPLARA  BEDAVA KOMBİNE BİLET VERİLİRKEN BİZE BİN BİR ÇİLE İLE SENETLER VISA KARTLARLA 100 TANE BİLET VERİLMİŞ FAKAT NEDENİNİ DAHA ÇÖZEMEDEN LİGİN 2 HAFTASINDA SADECE BİZİM BİLETLERİMİZ İPTAL EDİLMİŞTİR...

YAŞANAN TRABZONPORLU YÖNETİCİ OLAYI İLE İLGİLİ YAPTIGIMIZ BASIN AÇIKLMASININ BİZE SORULMADAN HALK GAZETESİ TARAFINDAN SÖYLENMİŞ VE HALK GAZETESİ KARALANMAYA ÇALIŞILMIŞ VE BİZLERİ SUSTURMAK İÇİN DÜGMEYE BASILMIŞTIR...YAPTIGIMIZ BAZI AÇIKLAMALAR HABER GAZETESİNDE İŞLERİNE GELMEDİKLERİ YAYINLANMAMIŞTIR BİZLERE YAPILAN SUÇLAMALARI KENDİMİZE SAVUNMAK İSTEDİGİMİZ AMAN İSE HABER GAZETESİ TARAFINDAN YAYINLANMADI HALK GAZETESİDE ZAN ALTINDA KALMASINDA DİYE BUGUNE KADAR SUSTUK BU AÇIKLAMAYI YAPMAYI UYGUN GÖRDÜK

SAMSUNSPORUN ÖNEMLİ GRUPALRINDAN BİR İSİNE 5000 YTL KARŞILIGINDA ŞİRİNLER İ BİTİRİN DİYE BİR YÖNETİCİ TARFINDAN  PARA VERİLMİŞ VE BU KİŞİLER BİZLERE BU OLAYI ANLATMIŞTIR...

YAPTIGIMIZ DENİZLİ MAÇINDA BELEDİYE EVLERİ KALE ARKASI BİLETİ GİŞEDEN SATILMAMIŞ DİGER GRUBA 500 ADET BİLET VERİLİREK ŞİRİNLER SUSTURULMAYA ÇALIŞILMIŞTIR....

DEGERLİ SAMSUNSPORLULAR TEK DÜŞÜNCESİ SAMSUNSPORUN BAYRAGINI EN YÜKSEKLERE TAŞIMAK İSTEYEN KARDA YAGMURDA ÇAMURDA DEPLASMANDA İÇERDE 50 KİŞİ YA DA 100 KİŞİ YA DA 1000 KİŞİ SADECE AMACI SAMSUNSPOR A DESTEK OLAN GRUBUMUZ ÜYELERİ TRÜKİYENİN HER DEPLASMANI GİTMİŞ DEFALARCA DAYAKLAR YEMİŞ AÇ KALMIŞ TARTAKLANMIŞ BELEJÇİ DENİLMİŞ BU İNSANLARLA NEDEN BU KADAR UGRAŞIYOLAR BUNU DA SİZLERE SORUYORUZ .....

ŞİMDİ SAYIN YUSUF ZİYA YILMAZ A EV ADNAN ÖLMEZ YÖNETİM KURULUNA SORUYORUZ

SAYIN YILMAZ UYANIK ZAMANINDA BU TAKIMA 100 MİLYAR VERMEDİNİZ AMA ÖLMEZ GELİNCE 3 TRİLYON PARA YARDIMI YAPTINIZ BU NU NEDEN ÖLMEZ İN GELMESİ İÇİN BEKLEDİNİZ

DAHA ÖNCEDEN STADIN YOLUNU BİLMEYEN İNSANLAR ŞİMDİ SAMSUNSPORLU OLDU BUGÜNE KADAR NERDEYDİNİZ

BİZİM İSE TEK SUÇUMUZ ZOR GÜNLERDE KİMSENİN MAÇA GELMEDİ ZAMANLARDA İSMAİL UYANIKA DESTEK OLMAKTIR VE BUNDAN HER ZAMAN GURUR DUYMUŞUZDUR

BİR SÖZÜMÜZDE MİLLETVEKİLLERİNE İDDAA DA 3 TRİLYON BİRİKTİ ONUN HACİZİNİ KALDIRDINIZ SSK NIN HACİZİNİ KALDIRDINIZ VAKIFBANKA OLAN BORCUMUZU TAKSİTE BÖLDÜNÜZ PEKİ BUNLARI NEDEN UAYNIK ZAMANINDA YAPADINIZ .... SİZ SAYIN ÖLMEZ E Mİ DESTEK OLUYONUZ YOKSA SAMSUNSPOR A MI

ŞİMDİ BUNLARI DERKEN BUNDAN RAHATSIZ OLMUYORUZ ÇÜNKÜ YARAR GÖREN BURDA SAMSUNSPORDUR

SİZE EN SON BİR OLAY ANLATARAK AÇIKLAMAMIZA SON VERİYORUZ SON İNEGÖL MAÇINDA BİR GRUBA ADNAN ÖLMEZ TARAFINDAN 75 TANE BİLET VERİLMİŞ ŞİRİNLER GRUBUNA BİLET VERİLMEMİŞTİR BURDA BİLET 1 YTL PARASI ÖNEMLİ DEGİL AMA BİZLERE BAKIŞ AÇISI BELLİDİR YÖNETİMİN

BU OLAYLARDAN DOLAYI ANTİ YUSUF ZİYA YILMAZ VE ADAN ÖLMEZ DİYORUZ

EGER MERAK ETTİGİNİZ BAŞKA ŞEY VARSA BURAYA YAZIN BENDE AÇIKLİM HERKES ŞİRİNLER İN KİM OLDUGUNU VE NEDEN BÖYLE DÜŞÜNDÜGÜNÜ BİLSİN

yönetici

bu tavrınıza katılanlar katılmayanlar olabilir ama konuyu başından itibaren ele alan aydınlatıcı bir yazı olmuş emek verilmiş. Yönetimin böyle bir dönemde herhangi bir Samsunspor taraftar grubunu dışlamak gibi bir lüksü olmadığını ve kazanmaya çalışmasının daha mantıklı olduğu görüşündeyim. inşallah Samsunspor bu sorunlardan en kısa zamanda kurtulur ve kümede kalma mücadelesi zaafiyete uğramaz.

beşnumara

lanet olsun  y.ziya yılmaza adnan ölmeze samsunsporu bu hale getirenlere :twisted:

jean

malesef son yillarda kotu gitmeye basladik su seneyi atlatirsak sorun kalmaz diye dusunuyorum

bodensee55

ben bir gurbetci samusnsporlu olarak sizi kiniyorum yonetim istifa diye bagirdiniz ligtvde duydum alirmisiniz..ismail bilet veriyor iyi yusuf vermiyor adnan vermyior kotu...katilmiyorum ...1 ytlde mi esirgiyorsunuz ........gecin bunlari ..kiyakci olmayin...

supporter

bodensee yukarıda uzun bir yazı var bir sürü detay ama olayı sadece bilete bağlamandan detayları iyi bilmediğin anlaşılıyor. yukarıda kapsamlı olarak anlatmışlar. elbette katılmayabilirsin ama konunun sadece bilet olmadığı ortada. kaldı ki uyanık zamanında bilet veriliyordu diye bir şey yok. y.ziya yılmaz zamanında takımın da durumuyla bağlantılı olarak daha fazla bilet veriliyordu hatta. ama bilet verirken de grup ayırt etmek Samsunspor'a yarar getirir mi? zaten 1 milyon önemli olmadığını yaklaşımın önemli olduğunu söylüyor. diyalog yoluyla çözülmesi gerekirdi bugüne kadar. kimin üzerine bu kadar gidilse tepki verir. mesele bu yani. yönetim istifa denilmesi ise bu aşamada ne kadar doğru tartışılır o yönden haklısın. ama dediğim gibi bunun çözülmesi gerekir ve herkes Samsunspor'a zarar vermekten kaçınmalıdır.

mekansiz55

Alıntı yapılan: "bodensee55"ben bir gurbetci samusnsporlu olarak sizi kiniyorum yonetim istifa diye bagirdiniz ligtvde duydum alirmisiniz..ismail bilet veriyor iyi yusuf vermiyor adnan vermyior kotu...katilmiyorum ...1 ytlde mi esirgiyorsunuz ........gecin bunlari ..kiyakci olmayin...

sen gurbette oldun için bazı seylerı gormuyosun ve gormedigın seylere de yorum yapmamalısın

bodensee55

mekansiz bana akil deel para lazim....

Var mı Senden Öte

sen bu memlekete gelme bodense.
acıklamayı okumadan atıp tutuyorsun.

ve adnan ölmez y. ziya: elinizden geleni ardınıza koymayın.
Şirinleriz alayına qideriz...

carsambali55

şirinler davalarunda haklılar.amahaklı oldukları davada haksız duruma düşüyorlar.önemli olan samsunspor.bu zor günlerle takımı bolmeye çalışmamak gerekli.adnan ölmeze siyasiler destek oldu,isamil beye niye olmadı diyorsunuz;bende size pnasonic samsunsporla olan sponsorluk anlaşmasını niye bozdu diyorum.her kişinin ağırlığı farklıdır.adnan beyin siyasi gücü fazlaymış ismail uyanık siyasette o kadar etkili değilmiş.yönetim kimseye bedava bilet vermek zorunda değil.bu kanunen yasak zaten.eğer siz gerçekten samsunsporluysanız 1 milyonunuza kıyın ve maçlara gelin.100 bilet verilmemiş 100 milyon bulmak o kadar zormu??

RenTinRen

:lol:  iyi iyi hep böle olun çok iyi birlik berbaberlik içindeyiz çık sıkıyız yav :lol:
valla işte örnek taraftar , binbir çileyle takımlarına yardım eden kişilere nasıl tepki veriyorlar bişey demiyorum

KotuCocuk55

Adamlar o kadar satır yazı yazmış,iki üşenmeyin de okuyun! Son iki satırını okuyosunuz,o okuduğunuz iki satırıda anlamıyosunuz!
O kadar yazı içinde şirinler grubunun bilet alamadığı için şikayetci olduğu kanısına varıyosunuz,cidden şaşırıyorum,adam açıklama yapıyor yok öle bişey diye, üstüne adam 1 milyonunuza kıyın sizde diye cevap atıyor,insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
Kardeşlerimiz kendilerine gösterilen tutum,önyargı,çifte standart tan şikayetçi çünkü yaptıkları tek şey samsunspora hizmet etmek!

Bugun baştakılere yalananlar,başarısızlıkla koltuklar değişince görecekler ki o tribunde her zman olduğu gibi yine gerçek taraftar kalacak!
Bu takımın en önemli değerlerinden olan buyuk başkan İsmail Uyanık ve Şirinler grubuna iki günlük samsunsporluları baz alarak nası suçlama yapılabilir ve samsunspor taraftarları buna sessiz kalır!

HERKES HADDINI BILSIN!

Rentboy

yürekleriyle samsunu ve samsunsporu destekleyen şirinler grubu üzerine yapılan oyunları şiddetle kınıyoruz.kirletme bizim sevgimizi ey ölmez ey yılmaz.danışıklı döğüşünüzü başka platformlarda yapın.bizi olaya alet etmeyin.

Şirinler grubu tüm Türkiyede bilinen gruptur.Samsunspor denince milletin aklına şirinler gelir.bu dün böyleydi bu günde böyle ve merak etmeyin yarın da böyle olacaktır...

samet

arkadaşlar yönetimin size neden cephe aldığını anlamadım.ama dikleşmeyin bence sorunlar çözülecektir.anlamadığım yönetimin bunda karı ne?böyle yaparsak şirinleri-şimşekleri bölersek kaybederiz...sorunlar biran önce halledilir inşallah...

carsambali55

benim yazdıklarımıda adam gibi oku.anlayamadığın yer varsa anlatayım.temelinde maddi konular olan sorunları dile getirmişler.kendileri en büyükler ya bunu hissetmek istiyorlar;buda işte yönetim şirinlere detek verecek,mekansızlara 100 biletse şirinlere 200 bilet verecek.tamam yusuf ziya i.teki.ama adnan ölmezin helali var.yanlışları olabilir ama adamı takdir etmek gerekiyor.koskoca samsundan kimse başkan olmadı.cesaret edemedi.adam geldi başkan oldu,futbolcuların paralarını tıkır tıkır ödüyor.ismail beyin hallledemediği bir sürü şeyi halletti.bunu eleştirmek değil alkışlamak gerekiyor.hem tribüne gelmeyen kişilerin tribune gelmesi kotü bişey mi.keşke herkes gelse.ben şunu sormak istiyorum madem adan ölmezi beğenmiyorsunuz yerine kimin başkan olmasını istiyorsunuz.böyle bir kişi varsa söyleyinde bizde bilelim