Efsane golcümüz Tanju Çolak ve Telelig programı..

Başlatan yönetici, 12 Aralık 2005, 01:14:45

« önceki - sonraki »

yönetici

sevgili Samsunsporlular,

Anadolu takımlarının maçlarının yayınlandığı Telelig programında Tanju Çolak biliyorsunuz yorum yapıyor. bu bizler için büyük bir şans, bir güzellik.

Türkiye'ye malolmuş bir gol kralı yetiştirmişiz. Samsunspor'un efsane yıllarında başrol oynamış biri. Ve halen Samsunspor konusunda duyarlılık taşıyor. Bu akşam malatya yenilgimize dair yorumlarını izlerken bizler gibi üzüldüğünü saklamakta zorlandı. Böyle bir noktada hangi takım ya da şehirden biri olsa gururlanır, destek olunur.

Bizler de Tanju'nun yorumlarını beğendiğimizi Tele Lig'e bambaşka bir hava kattığını ifade etmeliyiz bence. Herhangi bir sorun yaşadığını sanmıyorum ama en azından arkasında güçlü bir kitle olduğunu telelig@trt.net.tr adresine atacağımız e-postalarla göstermeliyiz.

Fecr_55

bu ak$am dinlemedim kendisini ama önceki programlarini hic ama hic begenmedim...
havadan atti hep...
izlemedigimden bu ak$am icin yorum yapamam ama bakilirsa düzeltmi$ kendisini, in$allah bu bir kereye mahsus degildir...

Amsterdamli

Ben Tanju´yu cocuklugumda inanilmaz severdim cunku bizim gol kralimizdi. Butun kariyeri boyuncada takip etmisimdir. Benim kafama takilan Samsunspor macinin ardindan bir Samsun´lu olarak cok uzuluyorum demesi. Pesinden Trabzonspor´un maci yayinlaniyor ve bir Trabzonlu olarak cok uzuluyorum diyor.

Samsun ve Samsunspor´dan cikmis bir insan ve futbolcu olarak daha dikkatli ve duyarli konusmasi gerekir bence. Ben bu konuda kendisine bir mail atmayi dusunuyordum zaten ama deginmek istedigim baska bir konuda vardi aklimda. Bunuda kendisine soracagim bakalim herhangi bir yanit gelecekmi.

55samsunlu55

Aponun Türkiye'yi seveceğini düşünürüm ama Tanju'nun Samsun'u seveceğini düşünmem. Onun menfaatine ne uygunsa onu sever. 2 sene önce Samsun Feneri 3-0 yendiğinde "Ne Olacak Bu Fener'in Hali" ağıdını yakanlardan biri de TANJU idi. Samsunsporun başarısından hiç bahsetmemişti.

Fecr_55

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Aponun Türkiye'yi seveceğini düşünürüm ama Tanju'nun Samsun'u seveceğini düşünmem.

abartmayalim istersen, ne olursa olsun Tanju Colak'i o .erefsizle kar$ila$tiramazsin...Samsun'a ihanet etmi$ olabilir ama Vatana ihanet etmedi...bu dü$üncenden hemen kurtalman gerekir diye de ben dü$ünüyorum...tmm konu degi$mesin...

bir daha ki progamini izleyecegim eger düzelme varsa demek ki bir $eylerin farkina varmi$, düzelme yoksa tepki maili atacagim...yani bi kere iyi konu$tu diye mail atmam, bakmali ilk önce devami geliyormu...ona göre bende dü$üncemi belirtecegim kendisine, hic önemi olamayacktir belki ama denemeye deger...

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"
Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Aponun Türkiye'yi seveceğini düşünürüm ama Tanju'nun Samsun'u seveceğini düşünmem.

abartmayalim istersen, ne olursa olsun Tanju Colak'i o .erefsizle kar$ila$tiramazsin...Samsun'a ihanet etmi$ olabilir ama Vatana ihanet etmedi...bu dü$üncenden hemen kurtalman gerekir diye de ben dü$ünüyorum...tmm konu degi$mesin...

bir daha ki progamini izleyecegim eger düzelme varsa demek ki bir $eylerin farkina varmi$, düzelme yoksa tepki maili atacagim...yani bi kere iyi konu$tu diye mail atmam, bakmali ilk önce devami geliyormu...ona göre bende dü$üncemi belirtecegim kendisine, hic önemi olamayacktir belki ama denemeye deger...

Sevgili kardeşim. Uyarını anlayışla karşılıyorum ama cümleyi daha dikkatli okursan burada iki şahsı birbirleri ile mukayese etmediğimi, amacımın Tanju'nun Samsun'u kendi menfaatinden öte sevmesinin imkansızlığını belirtmek olduğunu anlamalısın. Yoksa o ******* kim, tanju kim. Saygılarımla...:)

jean

gecmisi bilmiyorum ama dinledigim zaman cogu yerde samsunsporu savunuyor hakkini yemeyelim

turgay bakar

tabiki tanju türk futbolunun ve samsunsporun yuetiştirmiş olduhu bir şahsiyettir ama şunuda belirtmek istewrimki son zamanlarda nedense samsunspoor hakında loumsuz şeyleri göze carpmıyor dil hani ama samsunspor olmasaydı tanjuda olmazdı diyorum

KotuCocuk55

Tanju şerefsizin en önde gidenidir,samsunspora çok şey katmış olabilir,ama onu tanju çolak samsunspor yapmıştır.bu şehirde büyümüş bu takımın yıldızı bir insan kalkıp da nasıl trabzonluyum der ki dedi geçen sene yada ondan önceki sene star da bi programda arkadşın söylediği gibi menfaatleri doğrultusunda hareket eden bir insandır,benim için hiç bi inandırıcılığı yoktur.bi samsunlu olarak kendisiyle hiç bi zaman gurur duymadım,duyamadım,duymam da.

bodensee55

kotu cocuk ******* ne demek ... .......
..sen samsun adina ne bi sey yapdin ne katkin var..kaldiirimda tükürürsün balkondna cöp atarsin....kafaya cekip nara atarsin....haylaz gibi dolasirisin....ondan sonra tanju colaka b.. atarsin hadi ordan ...

55samsunlu55

Arkadaşlar yine ortam gerilmeye başlıyor. lütfen.

south_london

bodense tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma.tanju samsunspor olmasaydı ortaya çıkabilecekmiydi?adam trabzonluyum demiş hala savunuyosun.

yönetici

bu başlığı Samsunlu ve Samsunspor konusunda da duyarlı birine destek vermeli miyiz anlamında açmıştım.

farklı görüşler çıktı. ama bunları bazılarımız birbiriyle uğraşmadan dile getirmeyi bilemedi yine. eski topiclerdeki tartışmaların hesabını görmeye kalkanlar, özensiz ifadeler. ama kaçmayı tercih edip topici kilitlemeyeceğim bu defa. konuya ilişkin ve hakaret etmeden yazacakları engellemenin anlamı yok.

bunun dışında konu kapanmıştır. bu başlığa klasik basit ve kısır tartışmaları sürdürme adına mesaj atılmasın.

burası tartışma forumudur, ama düzeyli tartışma forumudur.
bunu sekteye uğratmaya da kimsenin hakkı yok!!