BORSAN renkleri degiştirecek....VARMISINIZ

Başlatan þirinler_1965, 13 Kasım 2005, 02:22:37

« önceki - sonraki »

dr_ahmet

Sevgili admine;
Ben artık samsunspor sitesinde mi yazıyorum, Trabzon sitesinde mi yazıyorum, bunu anlayamıyorum.
Bu konuda cevap istiyorum.
Böyle uşaklık yapan adamlarla aynı sitede yazmayı hazmedemiyorum. Burasının samsunspor sitesi olduğu ispatlanmazsa ben samsunsporluluğuma kimseyle birşey paylaşmadan da devam edebilirim ve öyle yapacağım.

supporter

köprülü nün ne olduğu belli de, dr ahmet sen papaza kızıp oruç bozmaya kalkıyorsun.  Sana nasıl ispat edecekmiş, Her tür adam üye olur yazar adminler nöbet mi tutuyor? Güçlüklerle hazırlanan güncellenen bizleri bir araya getiren bir sitenin bunda ne suçu var? Er veya geç gereken ceza verilmiş durumda işte okuyorsun. hala bunları söylemeni yadırgadım

tunç güvenoðlu

arık şu logo renklerının konusu kapansa iyi olur.
öncelikle köprülünün yazdıkları tamda yenildiğimiz maç sonuna geldıği için hoş olmamış ama yazısının içinde dogru cümleler var . hiç kimse samsunsporda başkanlık yapmış birine boru hediye edemez.insanda öncelikte saygı olmalı .nezaket içinde kendi içimizde birimize saygılı olmalıyız.
özellikle de tüm trabrumluların o borunun nereye gidecegini biliyorlarmış.bende samsun dogumlu olmama ragmen hala köklerı ve akrabaları trabzonda olan bırı olarak bu lafın bana da dokundugunu belirtirim.
benim ne kadar samsunspor taraftarı oldugumu admin iyi bilir.lütfen kelimeleri kullanırken dikkatli seçelim.sonra o laf doner dolasır geri döner.
şimdi bana söylermisiniz borsan renklerı kırmızı beyaz yapsa ne olur yapmasa ne olur çok mu önemli.
tamam hoş degıl bordo mavi .beyler renklerın onemı yok onemlı olan ıstıhdamın samsunda yapılmıs olması
orada ekmek yıyen onlarca samsunlu var.önemli olan bu gibi iş yerlerınde samsunluların çalışmasıdır.
ZATEN İLK HAFTA YENİLMİŞİZ MORALLER BOZUK BIRDE BU GIBI ARTIK ÖNEMI OLMAYAN BIR KONUDA BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.

yönetici

Sevgili dr_ahmet 2,5 senedir bu site varsa Samsunspor sevgisi için var. Buraya yazılan her yazıdan siteyi sorumlu tutmayı lütfen bırakın. Ama elbette buranın bazı kuralları var ve bunlara aykırı olan ve Samsunspor'a, Samsunsporlulara dil uzatanlara müsamaha edilmez. Tabi ki her an bilgisayar başında nöbet tutamıyoruz.

Sayın Tunç Güvenoğlu, hareket noktamız Samsunspor olduğuna göre kimsenin kökenine inmek gibi bir amacımız olamaz. Öyle yaparsak bunun adı ırkçılık olur. Önemli olan Samsunsporlu olmak. İnsanlar sizin Samsunsporlu olduğunuzdan eminler ama Adnan Ölmez, Engin Uzun ve Hasan Uçak'tan şikayet edebilirler. Bu da haklarıdır. Elbette bu yapılırken genellemelerden kaçınılması gerekir.

Bir de Trabzon şehri ile kimsenin değiştiremeyeceği bir kutuplaşma var. Bunu da kabullenmek gerekiyor. Gerçi Samsunspor dışında konular ama; istihdamı Samsun'a yapmanın eğer içten içe Trabzonculuk yürütülüyorsa bir faydası yok demektir. Renkler çok önemli konular da olmasa da işaret ettiği gerçekler muhakkak vardır. Yine de bu can sıkıntısında bu konuyu daha fazla irdelememek doğru olandır.

tunç güvenoðlu

admin kardeşim hareket noktası samsunspor ıse samsunsporla ilgili yazalım.yok oyle borular falan yada ırkcı laflar.sizler bılmezsınız benım arabam sene 1987 de trabzonda parcalandı samsun donusunde kolum kırıldı hala da ızlerı vardır.
köprülün zamanlamasının yanlış oldugunu kabul edıyorum. ama dr_ahmet in üslubu da doğru değil.