Halk Gazetesi Spor Sayfası

Başlatan þirinler_1965, 29 Ekim 2005, 13:59:43

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

yaklaşıl bir aydan beri halk gazetesinde acayip haberler var bugün ki haber de çok garibime gitti ve yeter dedim

kerem in PERFORMANSI PARMAK ISIRTIYOR HABERE BAK ben anlamdım gitti

SİNOP KAMPINDA DA ALLUM PANTERLEŞTİ....

ya ben futboldan anlamıyom ya da bunlar başka samsunspor u izliyor

bu kadar gol yemiş kalecileri bu kadar nasıl övüyorlar anlamış degilim.. böyle rezalet olmaz

OKAN BAŞ bu gazeteden gitmeli

samsunsevdalısı

o haberin yanısıra birde adnanın hocayla sorunu mu var şeklinde alakasız bir başlık atmış.adnan üstüne basa basa böyle bir şey yok 2.yarı değişiklikleri tamamen taktik amaçlıdır dese de maçtan birgün önce bu anlamsız başlığı atarak samsunsporda bir kaos ortamı yaratma düşüncesinde olan bu şahsın artık tahammül edilebilir bir tarafı kalmamıştır.
bu zararlı şahsiyet, halk gazetesinden gidene dek tepkilere devam etmek gerekir.

yirmiuc

samsunsevdalısı

sağol şirinler 1965,
hepimiz elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz,sizlere de ben teşekkür ederim bütün imkansızlıklara rağmen bu samsunsporumuza her zaman herde sahip çıkıyor destekliyorsunuz.

Forvetim

artık HALK gazetesi okumuyorum, bu olan bitenleri herkese anlatıyorum ve elimden geldiği kadar kişiyi bu rezil gazeteyi okutmamaya gayret gösteriyorum, göstereceğimde, herkes herkese anlatsın herkes bilsin.

Futbolist

kalecimize sahip çıkalım. gerçid defasn kötü bizim. çok kötü kaleciye sahip olsaydık. kesin en sonlarda olurduk. demekki bişiler oluyor. birazda SAMSUNSPORLU olalım arkadaşlar. bizim sorunumuz başkaları ile deil. kendimizle. taraftarı ve yönetimi sağlam olmayan bir takımın sonu böyle olacaktır. birazdaha birlik lütfen.

Samsunspor Futbolisti.

HaKan_aĞa

buna emin olun o yazığı yazarken bile adamların içi sızlıyor özellikle yusuf abimizimn

supporter

Yusuf Yılmaz'ın Samsunsporluluğundan sonuna kadar eminiz.
Ama Necdet Uzun ayrıldıktan sonra Halk gazetesi bir garip oldu
Aslında cemil Ciğerim de iyi bir Samsunsporlu ama neden böyle oluyor anlamıyorum..

Konya maçından sonra da "Anyayı konyayı gördük" diye manşet atmışlar.
sanki zevk alıyorlar

HaKan_aĞa

Alıntı yapılan: "porter"Yusuf Yılmaz'ın Samsunsporluluğundan sonuna kadar eminiz.
Ama Necdet Uzun ayrıldıktan sonra Halk gazetesi bir garip oldu
Aslında cemil Ciğerim de iyi bir Samsunsporlu ama neden böyle oluyor anlamıyorum..

Konya maçından sonra da "Anyayı konyayı gördük" diye manşet atmışlar.
sanki zevk alıyorlar

bazı şeyleri konuşmaya gerek yok