2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

atakumlu83

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 12 Haziran 2011, 19:33:07
kaynak kim fink menejerimi

Atakumlu renktaşım kaynak sorma lütfen sağlam bir duyum diyelim.

Akyol

brigand

sunbeam

Borussia Mönchegladbach'in maclarini Stadyumda izliyorum ve takimi cok iyi takip ediyorum. Fink son olarak kötü durumdaydi. Fazla forma sansi bulamadi, oynadigi zamanlarda hic hosuma gitmedi. Frankfurt dönemi ve Besiktas'a yeni geldigindeki performanstan cok uzakti. Pek ucuz da olmaz herhalde. Kiralamk icin bile 700 bin euro almisti Besiktas. Yani 1 yildir dogru dürüst oynamiyan bir oyuncu icin. Gelirse insallah eskisi gibi oynar.

AhmetDenizci

Fink transferi bence çok gereksiz olur. Böyle oyuncularla yabancı kontenjanı kapatılmamalı. Fink kapasitesinde birçok yerli oyuncu bulunabilir.

Jnr.Serkan

Fink'i bütün Bjk taraftarları hala beğeniyor.Çok yürekli olduğunu 90 dakika rakibe baskı yaptığını söylüyorlar.Fink gelse keşke.Alman disipliniyle yetişmiş futbolcudan zarar gelmez

jean

3-4 tane isim yapmis adam lazim havaya girmemiz vede yonetimin dediklerini yapmasi icin necati uyar antalyadan forvete

umit

istanbul takımlarının atıklarını toplamayalım mümkünse !

FaTiH_HaN

Oyunun iki yönünü oynayabilen bir futbolcu değil ama çakılı ön libero olarak bence bizim takımda iş yapar pas yüzdeside yüksek bir oyuncu ve sağlam pres yapıyor. fink çakılı oynar yanındaki orta saha atak ve defansı birlikte yapacak çift yönlü bir oyuncu olur. Vlader hoca büyük ihtimal 4-2-3-1 oynatacaktır ve orta saha ikilisi çok önemli bence fink bizde iş yapar.

babasamsunlu

ben,bugüne kadar açılan transfer başlıklarından tek bir sonuç çıkarıyorum...

Dedikoduya bayılan acayip tezcanlı bir millettiz vesselam  :evet: :evet: :evet: ??? :hnk: :ok :ok  ;D ;D

FaTiH_HaN

Abi dedikodu değil herkes kaynağının sağlam olduğunu söylüyor  :D
artık atılsın imzalar yine mantara bağladık 150 sayfa ama daha transfer yok  :)  :x((

samsunmania

Tarihte 2.havanda su dövme vakamız bu herhalde sitemizde.
Bir de tahta açıldı açılıyor başlığımız vardı. Binlerce sayfa yazdık son anda zor açılmıştı tahta.

erhan55

kaynağı sağlam haberleri toplasak 2 takım yapıyor :)

erhan55

bu arada başlığı açan deli55. kuyuya bir taş attı 40 akıllı çıkaramıyoruz hala :) teşbihte hata olmaz deli kardeşim alınmasın