Futbolu Hiç Sevmedim; Samsunspor'u Çok Sevdim! Vural Korkmaz

Başlatan **KaR6**, 03 Şubat 2010, 14:40:40

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Çok güzel bir ropörtaj eline sağlık Mustafa Teşekürler Vural abi.
Yanlız dikkatimi çeken bir husus ropörtaj'ın sonunda ''çevremi ve arkadaşlarımı tanıdıkça kuşları daha çok seviyorum'' derken bizim mahalledenmi bahsediyor acaba  ama yok yaa sever o mahallesini ve çevresini;D ;D ;D

Mert

Vuralı bildim bileli efendiliğini sakinliğini hiç bozmamıştır.Yüreğimi sızlatan şey maçlara dahi gitmiyorum demesi bana çok ilginç ve anlamlı geldi.Demekki bu adam futbol kariyerini tam anlamıyla sonlandırmak istemiş ve sonlandırmış.Helal olsun vural...
Ama benim merak ettiğim bir soru var ya da ben mi kaçırdım bilmiyorum ama şuan ne yapıyormuş ? Yani elbette bir işle meşguldür ?

supernatural_55

03 Şubat 2010, 18:46:33 #17 Son düzenlenme: 03 Şubat 2010, 20:22:20 supernatural_55
Alıntı yapılan: 55sercan55 - 03 Şubat 2010, 15:23:29
Çok güzel bir röportaj.Emeğine sağlık Mustafa...Vural abiyi daha da çok sevdik...

alperen

doðan

Ellerinize ve yürğinize sağlık ; vural ın kuşaları çok sevdiğini biliyorum ama SAMSUNSPOR uda ne kadar sevdiğini ve adamlığınıda görmüş olduk ...
Eyyy bu günün çocukları geçmişte abilerinizden utanın bizlerden utanmıyorsanızz....

europe_55

Eline saglik Mustafa Abi, cok güzel bir röportaj olmus...

germencisse

güzel bir röpörtaj kaydadeğer bir kişi..bir o kadar kendine yakışır açıklamalar..emeğe saygı..

erkutdem55

edmontdante kardeş bu adamlar sahada konuşurlardı,medyayla hiç işleri olmazdı,vural topu kapana kadar koşardı,saha dar gelir topla çizgiyi geçerdi,sanki bizim için oynarlardı,taraftarı severlerdi,sayarlardı,onlar en büyük Samsunspor taraftarıydılar.valla benim de gözlerim doldu ne yalan söylim

Recep

beni bu takım var etti bir gün mutlaka başkan olacağım deyipte 3 kuruş için satanlara okutulacak derslik bir röpartaj olmuş
teşekkürler Vural
teşekkürler kar+

supernatural_55

Alıntı yapılan: recep55 - 03 Şubat 2010, 21:11:49
beni bu takım var etti bir gün mutlaka başkan olacağım deyipte 3 kuruş için satanlara okutulacak derslik bir röpartaj olmuş

55Melek55

Samsun'dan otogarda ağlayarak ayrılmış ve bir gün geri geleceğim demiştim. O yüzden başka kimseyle anlaşmayarak Samsunspor'a imza attım.

isde bu be....bazilarina kapak olsun

mehmet yılmaz

Dönüp dönüp okuyorum, aklıma lise yıllarım geliyor, ilk gençliğim. O günler hayatımıza o kadar sirayet etmiş ki. Trabzonspor'la rekabetimizi bu insanlar sağlıyorlardı ve biz o günlerin kıymetini çok da bilememişiz. Ağlamaklı oluyorum hem bu söyleşiyi okurken hem de geçmişi düşündükçe. Bu adamlar top oynarken kimse dolmuşunnun arkasına fbgsbjkts bayrağı asamazdı. Çünkü şehirde Samsunspor bir baskı unsuru oluştururdu.

Senin Allah'ına köle Vural abi...

jean

vural abi olunuzu arar olduk o donemdeki samsunsporluluk ruhu neydi be 1 hafta onceden mac gunu gelsinde stada beni amcam gotursun diye yola bakardim kadromuz hep ayniydi zaten ezbere sayiyorduk zamani geri alabilsek keske

Kaya

Helal sana beee koca 7 numara koca yürek...

İyi ki varsın iyi ki seni, o tertemiz yüreğini SAMSUNSPOR forması altında izlemişiz...

ali ihsan

Böyle yürekli topçuları canlı olarak defalarca izlediğim için mutluyum ve bir o kadar da gururluyum.Bende dahil taraftarın tepkisine hiç bir zaman karşılık vermeyen bir beyefendiydi Vural.Helallik alacağım kesinlikle ,Mustafa beraber gideriz değil mi ? ben bir paçalı güvercin hediye etsem herhalde helallik alırım  :D

Hatıra olarak sakladığı çek bu takımı yönettiğini zannedenlere kapak olsun...

Çok güzel bir röportaj olmuş.Mustafa teşekkürler kardeşim ...Beni geçmişe götürdü.İyi ki varsın Vural.