Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10
31
Maçlarımız / Ynt: SÜPER LİG 2023-2024 | 32....
Son İleti Gönderen _SoN_ - 07 Nisan 2024, 22:46:16
Rakip kendi derdine düşmüş, kötü durumdalar ve son haftalarda özellikle başkan seviyesinde toplanıp sıkı tedbirler alacakları söyleniyor. Bu kenetlenmeyi tamda bizim maç öncesi yapmaları hiç iyi olmadı, bir şekilde bizim maça daha motive ve kötü gidişi düzeltme maçı olarak görecekler. Bizim bu deplasmanda puan almamız çok ama çok zor, hele hele rakip bu durumda ve toparlanma aşamasında iken, ben bu maça puan yazamıyorum, inşallah yanılırım. Başarılar Samsunspor.
32
Maçlarımız / SÜPER LİG 2023-2024 | 32.HAFTA...
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 07 Nisan 2024, 21:18:33
SÜPER LİG 2023-2024 | 32.HAFTA | Beşiktaş - SAMSUNSPOR'umuz

13.NİSAN.2024
  SAAT : 19.00
  Beşiktaş Park
  Beinsport

İstanbul deplasmanında hatırladığım epey galibiyet ve beraberliğimiz var. Bir de İstanbul'a taşındıktan sonra benim en büyük futbol özlemim BJK stadına deplasman yapmaktı. Boğaz'a karşı her oturduğumda, onun hayalini kurardım. O statta milli maçlar izledim. Gözüm hep deplasman tribünündeydi. Bu maçın hayalini kurdum. Bir de ilk maç, Samsun'a gitmiştim. BJK tribünün o günkü adiliğini de yazdım bir kenara. İnşallah FB'ye yaptığımızı yaparız en kötü.
33
Maçlarımız / Ynt: SÜPER LİG 2023-2024 | 31....
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 07 Nisan 2024, 01:00:48
Samsunspor'umuz, hafta içi bir ramazan akşamında Pendikspor'u misafir etti. Türkiye ortalamasının çok üstünde bir tribün doluluk oranı tutturan renktaşlarıma teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum çünkü yine hatırı sayılır bir taraftar kitlesi vardı.

Maç golsüz berabere bitti. Ligin en çok gol yiyen takımına iki maçta da gol atamamış olmamız tuhaf bir durum oldu aslında. Biz klasik iç saha oyunumuzu oynayamadık. Önde basan, yüksek pres gücüyle oynayan ve rakibi daha merkezindeyken bunaltan oyun yapımızı bir türlü sergileyemedik. Nitekim maç sonu istatistiklerine bakınca da hemen her alanda eşitlik söz konusuydu.

Bizim maç haftanın son maçıydı ve alt-orta kuşak takımların hepsinin birden puan kaybetmeleri sadece bizim değil, Pendik'in de iştahını kabartmıştı. Üç puan harika olurdu ama yenilmemek de kazançtır. Şayet kaybetseydik Pendik bize yaklaşacaktı. En azından aradaki farkı korumuş olduk.

Oyun olarak maçın hakkı beraberlikti, kabul. Yazdım da zaten. Ancak yine de hakem Bahattin Şimşek ve VAR hakemi Tugay Kaan Numanoğlu'nun, verilmeyen kırmızı kart, faul yokken kesilen atağımız, Wellington'a gösterilmeyen sarı kart gibi berbat kararları üç puana mani oldu. İnanılır gibi değil, zira üç hafta önce Marius, yere düşen rakibinin bacağına bastı diye, VAR ikazıyla oyundan atılmıştı. Umut Nayir'in kalecimiz Okan'a yaptığı hareketin karşılığı futbolun adil olduğu ve kuralların uygulandığı her ortamda kırmızı karttır. Maalesef, her konuda Türk çocuğuna, Türk meslek erbabına öncelik verilmesi gerektiğini düşünen ben, ülkemin yabancı hakem ve hakimlere muhtaç hale geldiğine inanıyorum.

Maç sonunda Zeki Yavru'nun açıklamaları önemliydi; altına imzamı atarım. Şu maçı alsaydık havamız da farklı olacaktı. Ama olmadı. Bizim ihtiyacımız olan asgari 6 puan var ve bunu da bir şekilde toplayacağımıza dair inancım tam. Umarım ki, Pendik maçı Hatayspor deplasmanının bir artçısı değildir, yalnızca kötü günümüzde olduğumuz bir maçtır.

Pendikspor'un ligde kalabileceğini sanmıyorum. Ama oyuncuları kalacaktır! Öyle ya, hafta sonu Eyüp çıkacak ve takım düşse bile 8-10 futbolcu yine Süper Lig'de kalacaktır. Türk futbolunun Mehmet Büyükekşigillerden ve bu tuhaf ilişkilerden de kurtulmasını temenni ediyorum.
34
Son İleti Gönderen binikalamadım - 06 Nisan 2024, 01:21:57
Soner nasıl bu kadroda yer bulabiliyor hayretler içerisindeyim...Fofona her zamanki gibi ilk 11 de çıktığı maçlarda verimsizdi sonradan oyuna girmesi daha iyi olurdu...Hakem kötüydü o kırmızı kartlık pozisyon zaten maçın kırılma anı oldu.
35
Son İleti Gönderen emre - 05 Nisan 2024, 14:22:52
Maça çok iyi baslayamadık ve durumu iyiye de çeviremedik.
Başarısız olmamıza rağmen maç boyunca neden uzun top oynadık anlam veremedim.
Orta sahamız bir türlü toparlanamadı.
Soner her zaman ki gibi kötüydü. Her rakip Soner'in üstüne oynuyor özellikle. Soner tercihi gerçekten anlaşılır gibi değil.
Tüm bunlara ek hakem faciaydı. Beceriksizlikten de değil bile isteye bu şekilde yönetti maçı. Pendik'e yenilsek içim çok acırdı. Giresun gitti, Ads, Tuzla, Pendik inşallah kümeye.
36
Son İleti Gönderen futbolcu - 05 Nisan 2024, 11:51:57
Umut Nayır ağır bir faul için sadece sarı görmesi ve aynı maçta Raman rakibin önünden kaydı ve gördüğüm kadarıyla dokunmadı bile, aynı derecede sarıyla cezalandırıyor.

Bu maçı alamayacak gibi görünüyordu Samsun, güzel oynamadık. Ama Hakem az kalsın maçı Pendiğe hediye ediyordu bu kararlarıyla.
37
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Teknik Direktör - Markus ...
Son İleti Gönderen Elyesa - 05 Nisan 2024, 11:26:18
adam bence iyi yapiyor dunki macda fofana ve tait cok kotu ve bir varlik gosteremediler onlari cikartip iyi hamleler yapdi elindeki adamlarbu bu adamlarla bukadar basari  fazla bile..Hoca iyi dun ilk defa hakeme cok kizdigini gordum adamda artik cileden cikiyor nerden geliyorlarsa bu hakemler diye
38
Son İleti Gönderen jean - 05 Nisan 2024, 10:08:53
Kesin kirmizi kart vardi umut nayire maci etkiledi bu kadar pendik guzel oynadi mac baslamadan uzulecegimiz beraberlige macin gidisatiyla Razi oldum yensek cok rahatlayacaktik olmadi kalan 7 mac puan farki 6 dusme hattiyla maclarimiz zor neyseki rakiplerinde zor en az 2 galibiyet alip isi bitirmeliyiz
39
Son İleti Gönderen Elyesa - 05 Nisan 2024, 09:59:51
yenilmedigimize sevinir olduk ikili avarajlarda kotuyuz insallah oraya kalmadan ligde kaliriz...Dedigim gibi korkdugum maclardan birisi buydu oylede oldu...Hakemin kirmizi karti es gecmesi macin donum noktasiydi...11e 11 oynandiginda macin hakki beraberlikdi..Amakurallar uygulansaydi 10 kisiye oynayacakdik hakemler nedense sadece samsunspora karsi kurallari gecerli kullaniyorlar
40
Son İleti Gönderen brigand - 05 Nisan 2024, 09:37:37
Beklentilerimizin çok altında çok kötü bir oyun sergiledik. Önde basamadık, merkez ortasahayı baştan sona teslim ettik, organize olamadık. Tempo ve koordinasyonumuzu kaybetmiş bir görüntü verdik. Bunlara ek olarak sahada galibiyeti isteyen birini göremedim. Tamkım halinde puan farkını korumak daha ön plandaydı. Elbette her takımın kötü günleri olacak. Bu nedenle böylesine kötü olduğumuz maçtan 1 puan almak şans oldu bizim için.

Öte yandan tüm bunların sebepleri de var elbette. Hocanın kafasından önceki maçlara göre başka bir beklenti vardı ki Fofana le başladı. Düşündüğü hiçbir şeyin gerçekleşmediği kesin. Merkezde Teit de temposuz ve yumuşak kaldı yine. Sakatlanan Satka'nın yerine Alim sezon sonuna kadar formayı giymeye devam edecek. Yunus Emre belli ki hiç ama hiç hazır edemiyor kendini. Ben hocanın bu tarz tercih ve denemelerini bazen eleştirsem de saygı duyuyorum. Ancak Soner Gönül tercihine artık saygı falan duyamıyorum. Neden, niçin ve nasıl oynayabiliyor hala çıldırmamak elde değil. Bola varken, altyapı da en yakın kapasitede sol bek kardeşlerimiz varken neden Soner? Her anlamda bu kadar vasat ve hata yapan hangi oyuncuya bu kadar şans verildi? Hocaya bu tercihi nedeniyle hiç saygı duymuyorum.
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10