32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Stoper

Hoş geldin Gekas !

http://www.eintracht.de/meine_eintracht/forum/5/11187562/ 

Şurda yazılanları çevirebilecek birileri var mı .

Burak

Almanca çok minimal düzeyde tarzanca seviyesinde ama Samsunspor ' da minik bir Frankfurt ailesi kuruldu diyor sanki bir mesajda Selim Teber , Fink , Gekas

germencisse

Yunanistan futbolunun önemli oyuncuları arasında yer alan birini getirmiş olmanın mutluluğu ile gekas vurduuuu :ok

5trawberry

Alıntı yapılan: Burak - 06 Ocak 2012, 21:50:02
Almanca çok minimal düzeyde tarzanca seviyesinde ama Samsunspor ' da minik bir Frankfurt ailesi kuruldu diyor sanki bir mesajda Selim Teber , Fink , Gekas

Gekas'ın gelişi tartışmasız Fink'in de moralini yükseltecektir.
Bu da takıma olumlu yansıyacak diye düşünüyorum.

cembaba

Takımımıza hayırlı olsun.

Lusage

:holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

Gekas Lan Gekas.. Uzun zaman sonra ilk defa Heyecan Yaptım..  :deli:

brigand

Vurduğun gol olsun Theofannis Gekkaaaaaaaaaasss : )

AhmetDenizci

Hayırlı olsun Samsunsporumuza. Devre arasında getirilmesi büyük iş, tebrikler yönetime.  >l<

maviay55

anooooww hayırlı olsun heyecanlanmayan var mı?  :kanka: :kanka:

alperen

Trabzon'a bas Gekasss!!

SametYılmaz55

06 Ocak 2012, 22:14:57 #25 Son düzenlenme: 06 Ocak 2012, 22:19:15 SametYýlmaz55
60+1 de bassssss Gekas :) tam sevinmeye başlayacakları sırada ellerinde patlasın balonlar :kanka:

55.hakan

Tipine ve fiziğine Doğu Karadeniz insanında çokça rastladım.Türkiye'de oynayacak ilk Yunan oyuncu galiba.Bakalım nasıl bir ilişki olacak.Umarım başarılı olur.Hoşgeldin...

Turuncu

Hayırlı olsun  samsunspor_x

lucarelli

Artık bitirici bir forvetimiz oldu. İnşallah fazla uyum sorunu çekmez.

Ayberk

Bu adam tam bir golcü. Alabileceğimiz en iyi oyuncuyu aldık, hele de devre arasında aldığımızı düşünürsek daha kimi alacaktık ki benzemayı falan mı :)

Ayağına kurban be, 2. yarı en az 8-9 gol bekliyorum Gekas'tan, ancak öyle kurtarırız ;)