5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Sioux

Duyduğuma göre telefon açarak Samsunspor'a geri gelmek istediğini söylemiş.
Her türlü kolaylığı sağlamış.
Hafta içinde Samsun'a gelecekmiş tekrar.
Bank Asya için iyi transfer Turgay. İçimizden biri. İnşallah doğrudur.

Tufan

Sioux @ doğru mu bu bilemem hafta içi ortaya çıkar ama 2 metre önüne pas atamasa da Turgay düzgün adamdı mevcut şartlarda sevinirim gelmesine.

KareAs55

Bizden sonra pek dikiş tutturamadı ama yürekli adamdır turgay mevcut şartlarda abilerimiz bizden iyi bilir ama düşünülebilir bence de.

King1965

Turgay benm favorı oyuncumda cok sevıyordum onu ya.. Insallah tekrar gelır takımımıza

twitter

2011 ruhu beylerrrr  :oyun:

hakan bayraktar bekliyoruz dört gözle

Shane_Falco

Hakan Arslan ile aynı mevki aynı niteliklere sahip bir oyuncu.Ne kadar indirim yapar nasıl uygun bir fiyata gelir bilemeyeceğim ama bizden ayrılıp karşıyakaya giderken yıllık 600-700 milyara anlaştı gibi duyumlar vardı...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: twitter - 29 Temmuz 2012, 09:19:48
2011 ruhu beylerrrr  :oyun:

hakan bayraktar bekliyoruz dört gözle

hakan bayraktar kesin olarak yok . mersin ile sözleşmesini imzalamış..

samuray

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 29 Temmuz 2012, 11:21:44
Hakan Arslan ile aynı mevki aynı niteliklere sahip bir oyuncu.Ne kadar indirim yapar nasıl uygun bir fiyata gelir bilemeyeceğim ama bizden ayrılıp karşıyakaya giderken yıllık 600-700 milyara anlaştı gibi duyumlar vardı...
yok artık bankasyada kimse vermez o parayı süper lig oyuncuları oynuyor o paralara nerdeyse

ahmetsefa55

mehmet yılmaz

Sadece Turgay mevzuunda demiyorum, Samsunspor'umuzun bu sezon bir futbolcuya öyle 700-800.000 lira verecek parası yoktur. Bizim üst sınırımız 300-350 lira arasıdır. O da garanti para şeklinde değil. Kulübümüzün 1 kuruşu bile kıymetli başkanımızın nezdinde. O yüzden Turgay da dahil hiç kimse yüksek bir bedelle gelemez bu takıma.

Turgay gelir mi?
İnsan sevdiği bir yere gidebilmek ister ve o fedakarlığı yaparsa elbette gelir. Ben severim Turgay'ı. Önceden de yazardım zaten.

Jnr.Serkan

Özellikle 2 yıl önce o 5 de 5 yaptığımız şehrin hareketlendiği zaman takımın ana harcı Turgay'dı.Hatta Adana maçında cezalıydı sonradan cezası kaldırılmıştıda herkes çok sevinmişti.Yetenekleri kısıtlıdır yetenekli değildir ama futbolcuların çok sevdiği birisiydi Turgay . Hakan Arslan ve Turgay gibi iki tane  düz adam yan yana oynatılırmı bilmiyorum ama gelirsede kimse şu durumda hayır demez herhalde

Theofanis Gekas

inşallah döner gittiği takımda 55 giyen adamın her zaman Samsunda yeri vardır,ben paradan yana sıkıntı çıkaracağına inanmıyorum

ChucKeR

turgay o takımda oynaması gereken oyunu biliyordu ve layığıyla yaptı işini. ve bu verimli oyunu değerini yükseltti, aslında turgay o para etmezdi, kendisi de bunun farkındaydı, mantıklı olanı yaptı ve gitti.

şimdi düşüş zamanında ve maaşı düşecek, bu yüzden ben düşük maaşı kabul edeceğini düşünüyorum. adam bi kere mantıkllı bi adam sonuçta.

peki turgay samsunda işe yarar mı? orta sahada hakanla oynarlarsa bence felaket olur, geçen seneki gibi sinir harbi olur. birinin oyunu ileri taşıması gerekiyor ve bu iki adam da bu işi yapamaz. belki ilk geldiği zamanki gibi stoper olarak değerlendirilebilir, onun da kararını hoca verir.

turgay şampiyon takımın beyfendi kaptanıydı sever sayarız, hayırlısı.

SSKLA

İşini dümdüz yapan bir adam. Bank Asya liginde de Xaviler İniestalar olmadığına göre,Turgay Gölbaşı bu ligde her zaman oynar. Hatta Süper Lig'e çıktığımız sezon son maçlarda baya iyi oynamıştı. Tavşanlı maçında oynadığı oyunu hatırlıyorum, çok çok iyiydi. Hepsinden önemlisi bu takımda oynamış, bu şehrin atmosferini yaşamış birisi tekrar gelip görev alırsa layığıyla yapacağına inanıyorum. Olursa hayırlısı olsun

twitter

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Temmuz 2012, 11:27:15
hakan bayraktar kesin olarak yok . mersin ile sözleşmesini imzalamış..

tüh.. keşke bir yol olsaydı da o da burada bıraksaydı.