SÜPER LİG 2023-2024 | 3.HAFTA | Kayserispor 2 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 23 Ağustos 2023, 19:37:32

« önceki - sonraki »

futbolcu

Taylanı erkenden Galatasaraya geri gönderelim.
Berbat oynuyor

ercan0655

_SoN_

Bakın arkadaşlar net konuşuyorum, maçın skorundan attığımız golden bağımsız konuşuyorum, eğer bu ligte Zeki Yavru hata yapıyor gol yiyorsan, ve Fofana sahadaki tek kurtarıcınsa , maalesef bu ligte kalamazsın .

_SoN_

Stad kırmızı-beyaz şampiyon SAMSUN sesileri ile inliyor, kayseri ve maçı izliyenler bizi dinliyor, şu bir gerçek ki, takımdan bağımsız taraftarımız bu ligin bile çok çok üzerinde. Hepsine helal olsun.

Raqua55

Saçma sapan bir gol daha yedik. Aylar önce bu lige çıkmıssın Bok gibi paran var helal olsun size.

yk55

Galatasaray'dan gelenlerin hepsi çöp.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futbolcu

düzeltiyorum Galatasaray'dan iyi kazık yemişiz.
Emre, Taylan Okan üçü de iyi değil

Sadece Samsunspor

Okan emre taylan. Gsnin artiklarini transfer donemi bitmeden yollayin geri.

Tamer55

Geçen sezon Ankagucunde ne oynadılarda bunları kim aldırdı Taylan ve Emre yi hiç beğenmiyorum dün

Sadece Samsunspor

Malesef 12 13 transfer yaptik hepside sezon sonu gondermek icin ugrasacagimiz adamlar. Coguyla da 3 senelik sozlesme yapildi. Yazik gunah. Acil 6 tane direk 11 transferi lazim

Raqua55

Fofana topu taşıyamaz ise bizde bir bok olmaz. Hatalı transferlerin bedeli umarım ağır olmaz

Sadece Samsunspor

Malesef bu oyuncularla bu sezon devam edecegi icin. Bazi oyunculara taraftar bazinda ayar verilmesi lazim. Nereye hangi sehre hangi takima geldiklerinin farkinda degiller. Burayi antep konya gibi goruyorlar siradan duserse de bise olmaz mantiginda oynuyyorlar

seskat

Bizim takımda bizi galibiyete götürecek futbolcu hala Fofana ise, transferde çok hata yaptığımızın göstergesidir.

Belki bu maçtan puan alırız, ama ilerisi için hiç ışık görmüyorum maalesef.

Sadece Samsunspor

Adam tac atisini cagdas hocanin eline atti ya. Birakin ya aq amatorleri

_SoN_

Taylan ve Emre'yi hiçbir takımda bu kadar kötü bu kadar isteksiz görmedim.