TFF 1.LİG 2020-2021 PLAY-OFF YARI FİNAL 1.MAÇ / Altınordu 1-0 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Elyesa, 10 Mayıs 2021, 01:51:02

« önceki - sonraki »

Stoper

Ayberk

sunbeam

Ya Allah aşkına çıksak bile Süper Lig formatı olan oyuncu mu var? Belki Tomane o da kronik sakat, onun haricinde Kubilay, Djédjé, Hamroun, Mücahit alternatif olarak degerlendirebilirler, diğerleri bu Lig için bile yetersiz. Ertuğrul'un devri çoktan bitmiş, öyle olmasa zaten önceki yıllarda olduğu gibi bize tenezzül etmezdi. Geldiğinde çok sevinmiştim, ve halen çıkıp kalmasını isterim, ama artık beceremiyor. Kaplumbağa temposu, hiç bir organize atak yok, takım sanki bir halt yemiş gibi sonlara doğru ayakta duramıyor, bir çok berbat transferler, başarısız da olsa aynı oyuncularda ısrar etmeler, saçma sapan değişiklikler, gereksiz kırmızı kartlar. Rakiplerimiz İstanbulspor hariç doğru dürüst kalemize bile gelemiyor, ama gelirsede çoğunlukla gol oluyor zaten.

Sadece 4 yenilgi, 70 puan aslında hele bu futbolla iyi bilanço, ama bir çok maçı şansla ecel teri dökerek yendik veya bir şekilde kurtardik, çıkmayı hakettiğimiz söylenemez. Üstelik normalde, Kayseri, Ankaragücü, Malatya gibi üç tane daha güçlü rakibimiz olacaktı, bu seneki transfer politikası gerçekten inanılmaz berbattı.

GurbetciFanatik

Sayin Başkanim
Neşrer vuracaksan en baştakilere vur.

Bu saatden sonra o hain Gökhani veya başka birini kadro dişi biraksan nolur birakmasan nolur.

Iyi kötü futboldan anliyorsun.
Sen tatmin oldunmu bugünkü oyundan.
Hoca resmen taşşak gecuyor herkezle.

34 mactir dk 67-70 olana kadar oyuna müdahele etmeyen bir TD den bahsediyoruz.
Şaka mi bu ???

Taraftarin gözünde hain ilan edilmiş adama o dakikada penaltiyi kullanmasina müsade veriliyor.
O hain de dikkatli bakinniyice dikkatli bakin atacağa köşeye baka baka gelip topu yuvarliyor sanki bizden sizden intikam alircasina.

fanatik samsunsporlu

Kanatları çok iyi  kapatan Altınordu'ya ara paslarla etkili olacak Kubilay lazımdı bu maçta. Uzaktan şutlarını da aradık bugün.Sinan nerdeyse felç etti Nadir'i.Nadir bir de üstüne asist yaptı rakibe.G.Karadeniz ve Yasin bu maçlarda oynamayacaksa ne zaman oynayacaklar.70 dk nasıl dayandı Karadeniz'e hoca. Yazıklar olsun.
Kubilay inşallah rövanşa yetişir.

55__Gurbet__55

Oyunculara helal olsun. Merkez orta sahasız çift sağ bekli akılalmaz formasyona rağmen kenarda en azından Gökhan Alsan'a penaltı attırmayacak bir hocaları olsaydı 1:1 gibi gayet avantajlı skorla Samsun'a döneceklerdi.

GurbetciFanatik

Nurullah

Mücahit Veli Yalcin Erkam

DjeDje  Ferhat

Yasin                Guido

Ilyas

G.Karadeniz

Böyle cik cumartesi maça da bari gelişin gibi gidişinde adam gibi olsun
Bize de kendinden nefret ettirmeyi başardin ya Ertugrul Hoca sana helal olsun.

Elyesa

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 19 Mayıs 2021, 01:22:13Nurullah

Mücahit Veli Boli Erkam

DjeDje  Ferhat

Yasin                Guido

Ilyas

G.Karadeniz

abi o yalcini sildim futbolcu filan degil o hatta dahada ileri gidim adamda degil :-) bunu fubola sokanlarin aklindan suphe ederim ben 3 ligde bile oynatmam bunu ben abi kusura bakma

Böyle cik cumartesi maça da bari gelişin gibi gidişinde adam gibi olsun
Bize de kendinden nefret ettirmeyi başardin ya Ertugrul Hoca sana helal olsun.

binikalamadım

bu futbolla süper lige çıksak ne olacak...düşmeyi garantileyen ilk takım oluruz...

cembaba

Süper Lig'e çıkmak değil, ikinci maçı kazanamayız. 0-0 berabere kalır eleniriz. Elendikten sonra da hoca gider. Seneye de Manisa FK'sı, Eyüp'ü, Altınordu'su vs. uğraşırız. Kontrollü futbol bizim takımın genlerine ters bir anlayış. Oldum olası sevmiyorum.

Hocayı en fazla ben savundum ama artık bize zarar veriyor. Hala hatalarını kabul etmiyor. Gökhan Alsan ve Nadir'i kadro dışı bırakıp yolumuza devam etmemiz gerekirken, final maçında penaltı attırıyoruz. Yazıklar olsun. Ertuğrul hoca'ya inanmıyorum. Kesinlikle elendik.

_Jack Daniels_

En az 15 yıldır maç kaçırmadım, kesinlikle olmaz denilen durumlarda bile bir umut izledim maçı bunca senedir ama artık pes ettim. Rövanş maçını izlemeyeceğim bravo size çocuklar. Oldu ki Altınordu'yu eledik finalde patlarız yine buna adım gibi eminim.

Elyesa

1 tane olumlu oynayan oyuncu yokdu ya bu macda yaziklar olsun adiler..1 kisidemi iyi oynamaz bu macda ya..Bukadar olumsuzluklari nasil gormuyosa hoca..Basarizligi kabul bile etmiyor haala..

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 18 Mayıs 2021, 17:08:14Dünkü maçta Mehmet Yeşil çıkana kadar (63.dakika), bu sezon gördüğüm en kötü İstanbulspor sahadaydı. Buna rağmen, bu çok kötü İstanbul'u, Altay ancak 3-2 yenebildi. Pek çok pozisyonu cömertçe harcadılar ve bence o pozisyonları çok arayacaklar. Açıkçası, finalde rakibimiz olarak beklentim (ve isteğim) Altay yönündeydi, ama dünkü maçtan sonra Altay'ın kazanmasına rağmen artık finale İstanbul'un geleceğini düşünüyorum.

Biz ne mi yapacağız?

Altınordu'ya (ve Süper lig beklentisi olan diğer 2 rakibimize) sahada gözdağı vereceğiz. Elbette zor olacak, ama kazanacağımızdan şüphem yok...

Sezon boyunca takıma güvendim. Açıkçası başarısız oldular da diyemiyorum ama bizi sevindiremediler.
Maçtan önce de yazdığım üzere, bu maçta da takıma çok güveniyordum ama bu kez çok acı şekilde yanılttılar beni, bizi...

Açıkçası artık takıma güvenim kalmadı!
Ama "umut" çok değişik bir duygu, kardelen gibi insanın içinde bir yerde yeşeriveriyor!
Evet, dünkü rezillikten sonra takıma hiç güvenim kalmadı, ama umuyorum bu rezillik takımı uyandırır! Umarım dün sahada çok da güçlü olmayan bir rakipten resmen dayak yediklerinin farkındadırlar! Umarım ayağa kalkarlar ve tüm taraftarlara, tüm ülkeye kendilerini ispatlarlar!
İnanmıyorum, güvenmiyorum ama yine de umuyorum...

eprianu

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Mayıs 2021, 20:34:36Sakin olun Ertugrul Hoca bu takim finale kalcak dedi.

Sinirden gülüyorum
Bence hoca dahil hepsi Takimi Yildirim başkana karsi sabote ediyor
Baska bir aciklamasi olamaz.

Ertuğrul Sağlam'ın basın toplantısındaki rahatlığı ve yüz ifadesi gerçekten sinir bozucu. Biz burada kahrolurken nasıl böyle rahat olabiliyorsun? Hiç iyi şeyler gelmiyor aklıma.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=-WsGLzP20GY

Maçı kaybetmekten daha kötüsü inancımızı kaybettik.
Bu eşleşme öncesi çok güvendiğim Ertuğrul Sağlam'a ve futbolculara dair hiçbir inancım yok!
Sadece Samsunsporluluktan kaynaklı küçük bir umut kırıntısı varsa var...