TFF 1.LİG 2020-2021 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-1 Bandırmaspor

Başlatan ata55, 02 Şubat 2021, 12:51:35

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1.LİG 2020-2021 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bandırmaspor

Tarih: 05. Şubat. 2021
Saat: 19:00
20. Hafta
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

**

Ümraniye maçındaki kötü futbol canımızı sıktı. Hakem Ramazan Keleş ve Okan Derici adlı yavşaklara takılıp kaldık ama futbol can sıkıcıydı. Cumaya bir şey kalmadı, çabuk konsantre olmak lazım.
Bizim futbolcular da akıllarını başlarına devşirsinler.
Basıp geçelim.

Stoper

Kazanıp rakiplerin takılmasını bekleyelim. Bu hafta kazançlı olacak diye umut ediyorum, papaz her gün pilav yemez. Hem İstanbul hem de Giresun'da puan kayıpları olacak. Biz bu maçı almaya bakalım.

Ollivanders

İki senedir Samsunspor'un teknik direktörlüğünü yapan Ertuğrul Sağlam'ın artık sahaya bir anlayış koymasını, iyi futbol oynatarak üç puan almasını, oynattığı futbol ile rakiplerine korku salmasını istiyorum. Üç puan haftayı kurtarabilir ama iyi futbol oynamıyoruz gerçekten. Sahada ne yaptığını bilmeyen bir Samsunspor var. Bu durum cidden üzüntü veriyor.

1-0 olsun bizim olsun düşüncesinin aksine iyi futbol ile ezici galibiyet alınması dileğiyle.

Elyesa

jean

Sadece Samsunspor

_SoN_

Ben olsam bu maçta sağ be sol bekleri değiştirir, forvettede coureur ile başlardım, Nadir ısrarını artık bir kenara bırakma zamanı geldi de geçiyor, ilerleyen dakikalarda kilitlenen maçlar için Nadir yine düşünülebilir. Benim kadro tercihim altta verdiğim şekilde olurdu, ama hoca sağ be sol beki değiştirmeyebilir, yada ikisini birde bu maç değiştirmeyebilir, ileride nadir ısrarını sürdürebilir, bunlarda beklentilerim arasında. Maçın ikinci yarısında Burak'ın yerine alternatifler denenebilir ama yasin ve gökhan karadeniz oyundan çok düşmediği sürece son dakikalara kadar devam etmelidir.

Benim ilk 11 im.

Sadece Samsunspor

bence savicevic ve burak son 2 maçtır kayıplar. yasini sola çekip sağ tarafa guido. savicevic yerinede oğuz denenmeli

cembaba

Hocanın yerinde olsam bayağı dokunurdum kadroya. Özellikle geri dörtlümüz hiç oturmadı sezon başından beri. Erkam-Boli ikilisi daha iyi olacak. Ben hocadan büyük dokunuşlar bekliyorum.

Nurullah

Caner - Erkam - Boli - Mücahit

Dje Dje - Alsan
            Karadeniz

Hamroun  Mathias - Yasin

Burak maç temposundan mıdır yaştan mıdır anlamadığım bir şekilde fizik olarak çok yetersiz. Geçen hafta kaçırdığı gol de bizi yaktı diyebilirim. Kubilay'ın o pasını gol yapması gerekiyordu. Ben böyle bir kadro bekliyorum.

evolution55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 04 Şubat 2021, 11:09:55Ben olsam bu maçta sağ be sol bekleri değiştirir, forvettede coureur ile başlardım, Nadir ısrarını artık bir kenara bırakma zamanı geldi de geçiyor, ilerleyen dakikalarda kilitlenen maçlar için Nadir yine düşünülebilir. Benim kadro tercihim altta verdiğim şekilde olurdu, ama hoca sağ be sol beki değiştirmeyebilir, yada ikisini birde bu maç değiştirmeyebilir, ileride nadir ısrarını sürdürebilir, bunlarda beklentilerim arasında. Maçın ikinci yarısında Burak'ın yerine alternatifler denenebilir ama yasin ve gökhan karadeniz oyundan çok düşmediği sürece son dakikalara kadar devam etmelidir.

Benim ilk 11 im.

nadir cezalı forvette o yüzden mathius olur ki artık takıma monte edilmesi lazım, sağ bekte de caneri bekliyorum. sol bek kerem can çıkar sanki

ask55

Erhan ve Kerem'in kesik yemesi gerekiyor.
Nadir cezalı olduğu için Mathias en uçta olur.
Bence Hamroun ile başlamalı.
Hamroun'un ölüsü Guido ve Burak Çalık'tan iyidir.

eprianu

Erkam varken Yalçın'ın oynaması hatalı. Savicevic hala bekleneni veremedi, belki de verebileceği bu kadar. Savicevic'in kenara çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Erhan Kartal ve Burak da aynı şekilde kulübeye çekilmeli.

Hem burada hem sosyal medyada Nadir için olumsuz yorumlar ağırlıkta. İnşallah kendisini aramayız. Yanlış yerde oynattığımız için verim alamıyoruz kendisinden.

Nurullah
Caner - Boli - Erkam - Mücahit
        Oğuz - Djedje
Yasin - Gökhan K. - Guido
           Coureur

_SoN_

Nadir'in kart cezalısı olduğunu unutmuşum,belkide bu zorunlu değişiklik,yeni bir sayfanın açılması anlamına gelir,forvette bir yüzümüz gülsün artık.

Sadece Samsunspor

Cuma erken oynamamiz belki ufakta olsa diger rakiplere baski yapabilir. Tabi kazanirsak baska ihtimal dusunmek istemiyorum :D

Dusuncem istanbulspor umraniyenin icinden gecer

Bursanin gencleri giresun deplasmandan puan alir

brigand

Genel olarak baktığımızda klişelerden uzak şekilde sezonun kırılma maçı olacağını düşünüyorum. Hiç istemediğimiz şekilde yaşayacağımız puan kaybı sonrası yüksek ihtimalle ilk 2 ile aramızdaki puan farkı 3 maça çıkacaktır. Akhisar deplasmanı sonrası İstanbul deplasmanına gidecek olduğumuzu düşünürsek, o maçla birlikte puan farkının 4-5 maç aralığına çıkma ihtimali masada olacaktır. 23.hafta itibarıyla 4-5 maçlık puan farkını, tüm şansımızı yanımıza alarak kapatmamız bile 30-31.haftayı buluyor. Bu nedenle fikstürün son bloğuna gelmeden hedefe yakın kalabilmek adına bu akşam ki maç bence kırılma maçı. Kazanmamız halinde ise devreye 3 maç 7 puanla başlamış, özgüvenini ve motivasyonunu artırmış şekilde Akhisar'a gideceğiz. Böyle bir durumda 3 puana çok daha yakın olacağımız kesin. Sonrasında ki İstanbul maçı için oluşacak ortamı kafanızda canlandırabilirsiniz.

Umarım hem hoca, hem de oyuncular bu haftanın yarattığı sinerji ve motivasyonla daha istekli, daha mücadeleci şekilde sahada olurlar.

Özellikle hocanın artık bazı dokunuşları yapması gerekiyor. Örneğin hazır durumdalarsa Mücahid ve Caner'i beklere monte etmesi, Burak'ı kulübeye çekip yerine daha dinamik Guido veya Karadeniz'i çekip ortada Kubilay'la başlamak gibi. İleri uçta Coureur'u göreceğimizi düşünürsek, artık yenilenmiş hücum hattının patlama yapması, daha heyecan verici olması gerekiyor.