Samsunspor 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan kral55, 13 Şubat 2005, 01:35:22

« önceki - sonraki »

curva55

En önemli oyuncuları sakatmış bizim için iyi bir haber özellikle kürşat savunmanın en önemli oyuncusu onun yokluğunda serkan inşallah iki tane atar...

Serkan

öncelikle tüm samsunsporlu kardeşlerime meraba  sonrada rize maçında rizeye gerçekten küfür etmek gerekirmi onuda düşünüyorum acaba değerlermi onlar o küfürlere neyse  hakeden cezasını alır sen hariç erdoğan arıca sana küfür değil ne etsek az.

Alvin,
avatarında sorun yok ama imzanı değiştirmeni rica ederiz.
Admin - Kuzeygücü

curva55

İmazanda çok komik olmuş :lol:  :lol: ama kimseyi kışkırtmamak lazım

cico

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"öncelikle tüm samsunsporlu kardeşlerime meraba  sonrada rize maçında rizeye gerçekten küfür etmek gerekirmi onuda düşünüyorum acaba değerlermi onlar o küfürlere neyse  hakeden cezasını alır sen hariç erdoğan arıca sana küfür değil ne etsek az.

Alvin,
avatarında sorun yok ama imzanı değiştirmeni rica ederiz.
Admin - Kuzeygücü

arkadaşlar maçta şirinler trübününden rizespor a küfür edilmyecek ama erdogan arıcva için ise elimizden ne geliyorsa yapmalıyız
RİZE KARDEŞ TRABZON KALLEŞTİR.......

curva55

Bunu duymak iyi oldu inşallah maçıda alırız şirinler fener maçındaki gibi olursa iyi olur.

bengülü

SLM ARKADAŞLAR NE GÜZEL SÖYLÜYORSUNUZ RİZE SAMSUN KARDEŞ ADAMLAR ANA AVRAT KÜFÜR ETSİNLER  RİZE DE BİZ SAMSUNDA ÇİÇEKLERLE KARŞILAYALIM OLUCAK İŞMİ BEYLER  BİZİM BAŞKANIMIZA ŞEREF TRÜBÜNDE KÜFÜR ETTİLER YAZIK DEĞİLMİ  BAŞKANIMIZA AYIP BEYLER

Sioux

bengülü siteminde haklı bence de.. ama önce maçı izleyelim. biz burada ne yazsak da statta kendiliğinden bir tepkinin oluşacağını düşünüyorum. ille de tribün liderlerinden emir almayı beklemeyecektir insanlar.
rizeliler gerek o zehiroğlu denilen terbiyesiz basın sözcüsünün açıklamaları gerekse de rize stadındaki haddini bilmezliklerin hesabını verecekler.

cico

Alıntı yapılan: "bengülü"SLM ARKADAŞLAR NE GÜZEL SÖYLÜYORSUNUZ RİZE SAMSUN KARDEŞ ADAMLAR ANA AVRAT KÜFÜR ETSİNLER  RİZE DE BİZ SAMSUNDA ÇİÇEKLERLE KARŞILAYALIM OLUCAK İŞMİ BEYLER  BİZİM BAŞKANIMIZA ŞEREF TRÜBÜNDE KÜFÜR ETTİLER YAZIK DEĞİLMİ  BAŞKANIMIZA AYIP BEYLER

aynı olay bizim başımıza gelse ne yapardık bunu boşver de böyle giderse bırak karadeniz i anadolu da dostumuz kalmayacak böyle olunca hep ezilecez rize kardeştir ben de rize de maçtaydım o küfürler hala kulagımda ama bence onlara bir şans tanımalıyız ve onları utandırmalıyız eger yanlış yaparlarsa bir daha samsun a gelmeyeceklermi arkadaşlar büyüklük bizde kalsın

bengülü

slm arkadaşlar samsunsporumuz gene eksik kadroyla maça çıkacak ivanov ve kais sakat tamer tansfer oldu kenan cezalı ertuğrul hoca nasıl bir ilk 11 çıkaracak merakla bekliyorum bizim rakipler berabere kaldılar mutlak rizesporu yenmemiz şart oldu  arkadaşlar  HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN

Amsterdamli

Ben birtek Ivanov'un sakatlanmasina uzuldum gerisinin yerini dolduracak futbolcular yine iyi yada kotu var. Caner sadece cok silik kaliyor forvette.

cico

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Ben birtek Ivanov'un sakatlanmasina uzuldum gerisinin yerini dolduracak futbolcular yine iyi yada kotu var. Caner sadece cok silik kaliyor forvette.

serkan ivanovu aratmaz bu maçta çok hırslı rizede yapılanları untmamış inşallah hırsının kurbanı olmaz

kral55

1 haftadır samsundayım.Ziyaret amaçlı terme ye gittim.Rizespor otobüsü az önce termeden geçti samsuna inşallah yenilmeye geliyorlar.

kral55

Rizesporu eksik kadroya rağmen mutlaka yenmemiz gerek.Yoksa haftaya galatasaray ile yapacağımız maçta hem onlarla hemde masa başındaki oyunlarla mücadele edeceğiz ve galibiyet zor.Bu hafta mutlak galibiyet gerekli.

kral55

Yenmek istiyoruz fakat rizesporun kardeş takım olduğunu unutmayalım.Oradaki olayları unutalım arkadaşlar.Trabruma karşı beraber olalım.

kral55

Rizespor bizim dava kardeşimizdir.İşte size rizespor sitesinden aldığım bir yazı.İçinizden katılmayan olurmu acaba?

Alıntı(((Tarih ezilen halkların kardeşlikleriyle sabittir. Cesur Yüreği izleyen varsa İskoçlarla İrandalılar birlikte İngiliz sömürgecilerine karşı savaşmışlardır. Bugünkü duruma o zamanda döktükleri kana borçlular.
Tıpkı bizim Kurtuluş savaşında döktüğümüz kanın bugünkü bağımsızlık bedelimizin olması gibi.
Rizeyle Samsun trabzon rumları tarafından küme düşürülmüş ve her zamanda küme düşürülmek istenmiştir. Orduspor Giresunspor da türlü oyunlarla küme düşürülmüştür. Bu yüzden Orduyla Rizenin dostluğu anlatılmaz bile. adamlar sanki bizden çok istediler play offa çıkmamızı. hey gidi günler.
Bu yüzden sömürgeci trabzona karşı birliktelik oluşturmalıyız.
SAMSUN-RİZE-ORDU-GİRESUN elele vererek süper ligde kalıcı olmak zorundadırlar. Samsunun İsmail Uyanıkla küme düşeceğine inanmıyorum. adam sistemin işleyişini biliyor. Ordu güzel gidiyor seneye 2.lig A da TRTden maçlarını izeleyebilirzi diyebilirim.
Fakat giresun için aynı şeyleri söyleyemeceğim. Malesef kötü gidişe dur diyemiyorlar. Bu yıl 2.lige çıkamasada gelecek yıl için ŞAMPİYON PAZARSPORun eskittiği futbolcuları alarak biryerlere gelebilir.
Pazarsporun da akçaabat rumlarının yaptığını yapacağına ve hatta daha fazlasını yapacağına inanıyorum. Fakat akçaabat bugünlerini altyapısına ve genç takımlara borçludur. adamların tesisleri Rizesporunkinden 3 kat daha büyük. buna dikkatetmek gerekiyor.
BİRBİRİMİZE MAÇ SATARAK DEĞİL BİRBİRİMİZ İÇİN MAÇ KAZANARAK SAHİP ÇIKMALIYIZ.
Siz hiç irlandıların iskoçlarla savaştığını gördüğünüz mü. ne yani kıyak olsun diye kendilerinimi öldrüdüler?
ama birbirleri için ingiliz köpeklerini öldürdüler.
Maçı kazasakta kaybetsekte Samsunu her zaman desteklerim)))