Yemeksepeti.com samsunda artık

Başlatan ibo055, 24 Mart 2011, 14:45:40

« önceki - sonraki »

ibo055

Restorantların internet üzerinden sipariş almasını sağlamak amacıyla kurulan yemeksepeti.com Samsun'da faaliyete girmeye hazırlanıyor

Türkiye genelinde 25 ilde şuan faaliyet gösteren yemeksepeti.com, önümüzdeki günlerde hizmete girmeye hazırlanıyor. 26. il olarak Samsun'da kurulum aşamasınagelen site, restorantların internet üzerinden sipariş almasını sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyor.

Yemeksepeti.com, böylece adres bulma sıkıntısını da ortadan kaldırıyor. Site üzerinde ücretsiz reklam yapma fırsatı da veriliyor. Dünyada Rusya ve Dubai'de uluslararası çalışan bir firma olan yemeksepeti.com'un Samsun Sorumlusu ise Selda Arslan.

Türkiye genelinde Samsun da dahil 26 ili kapsayan sitede 4500 restorantın bilgisi yer alıyor. Samsun'da ise 22 restorant sitede yerini almış durumdu. Dünyanın en iyi site fikirleri arasına giren yemeksepeti.com genç bir girişimci tarafından faaliyete geçirilmiş.

halk gazetesi

Tufan

zamanında defalarca imdadıma yetişmiş bir sitedir hala haftalık mailleri gelir çok geç kalınmış bir uygulama nerdeyse 1 yıldır çok yakında Samsun'da yazıyordu sitelerinde umarım Çalıkuşu, Beyaz Ev gibi yerel markalarımızda siteye üye olurlar.

mantık şu netten restorana girip istediğin siparişi veriyorsun siparişin anında restoranın sistemine düşüyor ve kapıda ödeme yapıyorsun.
ilk siparişte doğrulama istiyorlar o kadar müşteri hizmetleride oldukça iyidir  >l<

**KaR6**

beni annemden sonra en cok doyuran yerdir yemeksepeti  ;D

Ollivanders

bu uygulamayı konyadan biliyorum uniyemek.com sitesi vardı gerçekten çok kullanışlı birşey :)

Burak

para var huzur var evde yemek yiyen yok sanırım  :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 24 Mart 2011, 16:38:20
para var huzur var evde yemek yiyen yok sanırım  :D
var kardesım olmaz mı  :) yaptım 2 yumurta tatsız tutsuz yedım valla  :( :(

sadece55

Başkanım da seçim çalışması olarak her eve yemek gönderecekmiş diye duydummm açılış manasıyla :)

maraton

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Mart 2011, 15:28:44
beni annemden sonra en cok doyuran yerdir yemeksepeti  ;D

e, ben !?!  :(

**KaR6**

kuzeycity

faaliyete girdi beyler, online sitede artık

Tufan

Alıntı yapılan: Umut - 11 Nisan 2011, 17:26:00
Beyaz ev, Hacı gibi lokantalar yok. Çeşitliliğin artması gerek.

ben formu doldurdum talep olursa kesinlikle ilgileniyorlar müşteri hizmetleri oldukça iyi.