Türkiyenin Yakışıklıları Samsunlular

Başlatan HoliganSamSunLu, 01 Haziran 2008, 23:38:51

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

01 Haziran 2008, 23:38:51 Son düzenlenme: 01 Haziran 2008, 23:49:20 berusa55
Arkadaşlar Trabzonlu Bir dostum bir dergi getirdi ve yalvarmama rağmen sadece haberi okutup malesef verdedi haberde Türkiyenin önde gelen 13 üniversitesinde yapılan araştırmaya göre Türkiyenin yakışıklılık Haritasında samsun ilk sırada Beğenilen Erkek Tipleri Başlıklı ankettte 1. Samsun 2. Zonguldak 3.Nevşehir 4. Mersin 5.Trabzon 6. izmir  böyle gidiyor Samsun ilk sırayı %8.2 ile alıyor.... ve en şık giyimde ise malesef sıralamamız parlak değil 1. Trabzon 2. erzurum 3. istanbul 4.ankara 5. adana gidiyor ama ilk 20 de samsun yok ama tabii birinci olduğumuz alanda bende bütün hepsine değer....

veis

allah kahretmesin ya burdada mı lideriz.

körfez55

bu yeni bir haber değil zaten bilinen bişey.

jean

HoliganSamSunLu

beşnumara

en şık giyinenler listesinde ilk sıralarda garip iller var dikkatimi çekti doğrusu

körfez55

kanımızda var desek daha doğru olur.yada suyunda var benim güzel memleketimin.

eLLis

Biz şimdi trabzonludan dahamı az şık giyiniyoruz ve Türkiyenin tamamı ::) Sosyo ekoomik açıdan önde gelen kentler nerede yahu yoksa trabzon Türkiyenin milanosumu :)

only55

02 Haziran 2008, 22:36:27 #8 Son düzenlenme: 02 Haziran 2008, 22:41:00 berusa55
Trabzon? Şıklık! :)))) ;D

16 SS 1965

veis , Holigan Samsunlu , kuzey55 , ben (16 SS 1965 ) vsvs kişiler zaten ankette bizim sayemizde birinci olduk tabiki Samsunsporlu olarak : ;D ;D ;D ;D :D :D

HoliganSamSunLu

bende anlamadım valla büyük şehirler dicem ama büyük şehirlerde yaşayanlarda genelde ordan burdan bakın anketi yanlış algılamayın şehir bazında değil memleket bazında yani istanbulda yaşayan samsunlular trabzonlular olarak düşünün

eMMo

Abiler bu ankette bi dalavere olmasın ..ben Erzurumda okuyorum 3 senedir şık giyim namına bişey göremedim anketi kimlere sorup da yapmışlar :D

Lazoli

Bende diyodum ben niye bukadar yakisikliyim  :D :D :D :D
yihuhahahahahahahaha ;D

Sadece Samsunspor

kendini bu kadar beğenenlerde görmemiştim ;D

eLLis

Alıntı yapılan: eMMo - 03 Haziran 2008, 15:13:16
Abiler bu ankette bi dalavere olmasın ..ben Erzurumda okuyorum 3 senedir şık giyim namına bişey göremedim anketi kimlere sorup da yapmışlar :D
Senin orada olman yeterli oradan kurtarmışlar :)