Varan seferleri

Başlatan dr_ahmet, 30 Nisan 2006, 13:12:58

« önceki - sonraki »

dr_ahmet

Yıllardır samsun ankara arasını ulusoy otobüsleriyle gidip gelirdim mayıstan itibaren inşallah varan samsun yollarında. Böylece ulusoylara bir kazıkta ben ve ailemden

samsunspor-1965

helal olsun sana o ULUSOY sülalesi batsin diye herseyi yaparim ben ULUSOY bizim düsmanimizdir ve asla afetmem onlari ve onlarin HARAM paraylan alinan otobüslerine hic binmem

tunç güvenoðlu

haluk ulusoya kizabilirsiniz ama bilesinizki samsunspor baskanligi yapmis bir ailedir ulusoy ailesi.ismail baskan a isterseniz sorun yilmaz ulusoyun samsunspora yardimlarini.

tunç güvenoðlu

merak etme ulusoylar cok eski bir aieledir soz verdimi tutar baskalarri gibi samsunspora firmasinin ismini verip sponsorr olarak sonrada verdigi parayi temliklerle geri almaz.buda herhalde samsun usulu sponsorluk.

south_london

kimmiş onlar söylede bileli.bize burda ulusoyları savunma mümkünse.istedikleri kadar köklü olsunlar farketmez.

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "55teXas55"kimmiş onlar söylede bileli.bize burda ulusoyları savunma mümkünse.istedikleri kadar köklü olsunlar farketmez.[ haluk ulusoyu degıl yılmaz ulusuoyu soyluyor adam kac sene samsunspor baskanlıgı yapmıs bırı.o ismide vereyım sana panasonic firması sahibide ayhan barmek.samsunsporun seçimlerde niye ayhan barmek destelemedi bu yüzden hatta bildiğim kadari ile de mahkemelikler.

south_london

kendi hatalarıdır gerçek samsunluları küstürmek takıma.dava etmek büyük ayıptır.onlar gelmeden önce ayhan bermek takıma büyük yardımlarda dokundu.basketbol takımı için onunla konuşmadılar bile direk kapadılar.neyse bu uzar gider.kal sağlıcakla...

akınyılmaz

evet kapatalım konuyu ama bir sey soylemem gerek basketbol şubesi direk kapanmadı sponsor arandı kimse bulunmadı( sporsor derken parayı sonra geri istemeyecek olan) ayhan barmek gibi once verip sonra geri alan degil.)

south_london

400.000 dolar bulamadılar dimi?ertesi gün o paranın iki katından fazlaya iki futbolcu aldılar.neyse boşver.ama basketbol şubesinin kapatılması bir ayıptır.

dr_ahmet

Ulusoy başkanlik yaptıysa kendi egosu için yapmıştır. Ona başkanlık yaptıranda kabahat. Bana kimse doğu karadenizlileri anlatmasında savunmasında

south_london

sana cevap vermiorum ama yeterince yazdık çek sen rahat ol...

yaman55

metro varken varan lan ulusoyu sallayın gitsin

carsambali55

metro varken findikkale varken ulusoya varana binenleri kınıyorum.Siz ne biçim samsunlusunu yazık be.ONdan sonra galip başkan olsun.Adam doktor ya sosyete ya varana binecek,metronun ne eksiği var,otobusleri son model.Rahat istiyorsan gece 24 de setra kalkıyor ona binersin.ben 5 yıldır ankaradayım samsun firmalarından başka firmaya binmedim.METRO ;FİNDİKKALE;DAĞISTANLI;BAFRALILAR;