PTT 1. LİG 18. HAFTA / TKİ Tavşanlı Linyitspor - Samsunspor'umuz

Başlatan Sioux, 03 Ocak 2013, 00:35:47

« önceki - sonraki »

cembaba

babasamsunlu

samsunum

55(tuncay)55

offf offf mac gunu sınav mı olurya pazar gunu akıllarda sadece samsunspor olacak

zevgar

CurvaSs

Alıntı yapılan: zevgar - 15 Ocak 2013, 23:29:13
bilet fiyatları konusunda bilgisi olan var mı?

2 sene önce 10 ya da 15 vermiştik diye hatırlıyorum.

burakbas

sezon başında 1 eylülden itibaren 5 lira demişler misafir tribune. Şanlıurfa maçında 7 lira almışlar.
İnsallah çok geleceğiz diye arttirmazlar.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: CurvaSs - 15 Ocak 2013, 23:33:14
2 sene önce 10 ya da 15 vermiştik diye hatırlıyorum.

Samsunspor taraftarının kalabalık geldiğini gördüklerinde uyanıklık yapıp 3 lira olan bileti 15 liraya satmışlardı. Yine o tarz bişe olacak banko.

samsunum

Türk futbolu için kara bir günde maç verilmesi bizim açımızdan yanlış ayrıca maçında web tv den verilmesi daha da yanlış

berusa55

Düdük Şahan'ın

Samsunspor'un hafta sonu oynayacağı Tavşanlı Linyit maçının hakem ve gözlemci kadrosu açıklandı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Ptt 1. Ligin 18. haftasında oynanacak Tavşanlı Linyit - Samsunspor mücadelesinin hakem ve gözlemci listeleri açıklandı. Buna göre mücadeleyi Manisa bölgesinden Çağatay Şahan yönetirken, yardımcılıklarını ise Nurettin Çiçek ve Recep Yıldırım yapacak. Erkan Engin mücadelede 4. hakem olarak görev alırken, Nedim Göklü ise müsabakanın gözlemcisi olarak görev yapacak.

Çağatay Şahan Samsunspor'un en son geçen sezon sonunda oynanan Spor Toto Kupası'nda deplasmanda oynandığı Kardemir D.Ç. Karabükspor maçında düdük çalmıştı ve mücadele 1 - 1 sona ermişti.

Kaynak

isyankar

mimar55

İnsallah deplasman dolar tasar 20 ocakta baskanimiz icin futbolcularimizdanda hirs dolar tasar

55(tuncay)55

Gorkem