PTT 1.LIG 10. HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Karsiyaka

Başlatan celebi, 28 Ekim 2012, 22:19:39

« önceki - sonraki »

Serkan

Burada ki herkes Samsunspor'lu kardeşim...

S.b.ç Çağrı

Evet samsunsporlu yanlış birşey mi yazdım ?

Serkan

Alıntı yapılan: S.b.ç Çağrı - 05 Kasım 2012, 16:43:25
Evet samsunsporlu yanlış birşey mi yazdım ?

Bak şimdi sabahdan beri yazılarını ses etmeden dinledim.. Senin yaşında bizde o tribünlerdeydik bizimde kanımız kaynıyordu diye bütün siteye lan demene de lun demene de ses çıkarmadım sırf isteğin kırılmasın diye , size tribün öğrettik dedin ağzımızı açmadık sırf o tribünde abi dediğin insanlara olan saygımızdan atar giderli yazmaya başladın korktuğumuzdan değil bize yakışmadığından ses etmedik... Oraya biz sadece Samsunsporluyuz yazmanda ki amacı sende biliyorsun bende...

bizlerle dalaşacağına hep beraber neleri yapabiliriz oturup onu konuşalım, bir önceki sayfada yazdım sbç atar gider yaparak değil gençleri küskünleri tribüne döndürerek daha iyi olur.... Sende bunu kendine ilke et kardeşim... dahada uzatmayalım demek isteyeceğin bir şey varsa özelden sabaha kadar dinlerim seni..

S.b.ç Çağrı

Sen beni yanlış anladın sadece biz derken yanlış yazı yazdım onun için kusura bakmayın kimse kimseden korkmasın zaten böyle şeylere gerek yok lan lu lunlu konuşmam artık birşeyler bazı insanların inkart etmesidir belki sende bilirsin neyse bunları burdan konuşmanın anlamı yok bence beni ekle özelden herşeyi konuşalım http://www.facebook.com/cagri.cay1

seydo55

Alıntı yapılan: burakbas - 05 Kasım 2012, 16:27:00

bana çekememezlikten bahsetme dostum...
Geçen sene Şirinler tribünün kralını yaparken ben mi davul çalarak araya giriyordum, kim çekemiyordu?
. AÇIK VE NET !

Dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım
bu sezon sbç 90 dk hiç susmadan destek veriyor ben şahsen tebrik ediyorum.
KAPALI VE BÜTÜN ÇİZGİLERİ BELİRGİN OLMAYAN !!

çılgınlar

Biz Tribün liderimiz Onur Reisden tek bir şeyi öğrendik SAMSUNSPORUMUZDAN Hiç bir grup üstün OLAMAZ.

Serkan

bu başlığı kitliyorum, Sbç başlığını açıyorum herkes iyi kötü görüşünü oradan dile getirir..

Arkadaşın dediği gibi hiç bir grup Samsunspor'dan büyük değildir...