PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

samsun 55

23 Eylül 2012, 18:38:08 Son düzenlenme: 27 Eylül 2012, 18:52:08 samsun 55

ÇAYKUR RİZESPOR       SAMSUNSPOR
TARİH : 29.09.2012 Cumartesi
SAAT : 19.00
YER   : YENİ RİZE ŞEHİR STADYUMU

furkan5534

yirmiuc

Rizenin hucum oyunculari cok iyi, ilk maglubiyetimizi alabiliriz.

samuray

aman ağzından yel alsın arkadaşım bu kez ilk golü bizim değilde rakip atsında belki şanssızlığımızı kırarız zira golleri koruyamıyoruz malesef

twitter

tehlikeli ben de 1 puna raziyim. İlk maglubiyet olabilir.

Theofanis Gekas

TurgayGölbaşı55

BigBadMama5552

Açıkçası ben de pek umutlu değilim. 1 puan alırsak süper olur.

engiz

RT55

buonanotte

Bu maçtan çok umutluyum.Rizeyi fazla gözümüzde büyütüyoruz.Puan yada puanlarla döneriz.

kuzey55

göztepe karşısında izlediğim rize bizi yenemez bence.musa ve nsumbu oynarsa kazanırız diye düşünüyoum

cembaba

Samsunspor Arması 0-1 önde başlar. Öyle de biter. Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Skor tahminim 0-1.

ALİ55

bu akım rizeyi rizede yener attıgımız gollere bakıldıgında ya duran top yada kontra atak golleri bu gösterıyorkı bız ılk once savunmayı yapalım göztepe macındakı gıbı sonrasında bır gol muhakkak atar bu takım keşkelerden sıkıldık yenin artık 2-0 dan maç vermeyelım bırde erhan hoca malesefff ama oyunu okuyamıyor kartal macı bolu macıı bas bass bagırıyor goll gelıyorr ınsan hıcbırsey yapamıyorsa kalecısıne der yere yat bır nefes allalım lutfen erhan hocaa ılk degısıklıgı orta sahadan yap orta sahan kuvvetlı ıse mac alırsın ....

Karabudun

Rize'den puanla döneceğiz.Şu an ligin en ters takımıyız.Maç başladığı andan itibaren rakiplerimizin sapıttığı düşünüyorum.Rize'yi ters köşeye yatırırız.Eminim ki Rize'de maça temkinli çıkacak.Öyle aman aman rahat bir maça çıkmayacaklar.Hepsi bir kenara biz bu zamana kadar hep galibiyeti kaçıran taraf olduk.Dört maçtır geriye düşen taraf olmuyoruz.Yere sağlam basan bir ilk onbir Rize'yi yıkar.