2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Başkan'ın başlığının altına daha dün sabah "paixao'yu yaşlı diye veto ediyorsan 35'lik mehnet akyüz'ü niye alıyorsun?" tarzı bir şeyler yazdım. Akşamına paixao göztepe'yi son dakika golü ile yıktı.

Futbolun doğruları bazen o kadar açık ve basit ki... Paixao, umut bulut, rodallega... Bunlardan biri bizde olsa bu sene "erken gol bulma" veya "ikinciyi atıp rakibin gardını düşürme" konusunda çok avantajlı olurduk.

ercan0655

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diyen zenginlere nispet en ucuz, ya tutarsa, takımında 1/2 sezon oynamamış boşta adamları topladık.

Neden olduğunu anlamadan iki maça çıkmadan yeni transferleri gönderdik,

geçen senenin en iyisi dje dje para yüzünden kaçtı,

Takımın üçte biri  lig başlamadan sakat,

Geçen seneden duran topları kullanmadığını gördüğümüz Yasin inatla korner ve duran top başında,

Ertuğrul hoca ile gitmesi gereken Aztopal ve muhteşem scout ekibi başkanın yanında para ezmeye devam ediyor. Başkan da ne hikmetse onlara toz kondurmuyor.

futbolcu

AlıntıGeçen seneden duran topları kullanmadığını gördüğümüz Yasin inatla korner ve duran top başında,

evet, katılıyorum

Hamrun geçen sene bir maçta serbest vuruşu ben kullanacağım dedi ve golünü attı.
Keşke gitmeseydi.
Yasin her topu harcıyor

Lusage

Geçen sezon ligdeki maçlarda ilk 11'imizde oynayan ortalama yabancı sayısı 2.61.

Bu sezon ilk 5 maçta ilk 11'imizde oynayan ortalama yabancı sayısı 2.4.

Şimdi soruyorum;

Yabancıların fark yarattığını sağır sultanın duyduğu bu ligde 39 maçta 1 kez dahi 5 yabancıyla sahaya çıkamayan bu takımın sorumlusu kim?
Alınan yabancılar mi yetersiz?
Oyuncular mı hazır değil?
Yabancı oyuncuları alanlar mi yetersiz?
Yabancı oyuncuları oynatmayanlar mi yetersiz?

jean

Ofeodu umar mbilla zenke agbetu parasiz donemde guzel yabancilar geldi bu bollukta yabanci bulamamak akil tutulmasi gibi