7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

red_white

defol git be yeter artık saha yürüdüğün karı gibi oynadığın

beşnumara

Kadro geniş olsa 18e giremez. Ulan hiçbir sey yapamıyorsan şu takıma murat Akyüz ile tunanin yaptığı ağabeyligi yap. Takım laşkalaşmış kör müsün? Sen nasıl kaptansın?

cakir55

Lütfen emekli ol rica ediyorum.

Kaya

28 Şubat 2016, 23:37:30 #573 Son düzenlenme: 29 Şubat 2016, 20:37:46 Kaya
Bugün uzun bir aradan sonra ilk 11 de başladı.

Musa kaptan ile ilgili eleştirileri ben hiçbir zaman anlamadım anlayamamakta da devam ediyorum.

Musa Aydın'ın ilk alt yapıdan Samsunspor A takımında idmanlara başladığı günü hatırlıyorum.Musa Aydın hep böyleydi.Hiçbir zaman ikili mücadeleleri kazanan,müthiş bir fiziğe sahip olmadı olması da mümkün değildi..Onun stili hep tek top ve kimsenin beklemediği yerlerde gol ile buluşmak oldu. Yaşı gelmiş bir oyuncu olmasına rağmen bugün de aynı eski Musa ne ise onu izlettirdi. Ben oynamadığı için kendini salmayıp bu yaşında bu performansı gösterdiği için tebrik ediyorum kendisini..Umarım süper lige çıkan takımın kaptanı olarak futbolu bizde bırakır.

KotuCocuk55

Musa gibi beyefendi bir adama kötü oynadığı için kızabilirsiniz ama bu eleştiriyi hakaret ederek yapmak gerçekten hiç yakışmıyor..
Musa candır..

Burak

Musa Aydın Adam gibi adam kişilik olarak.futbolun gerektirdiği gibi oynuyor faul alıyor iyi serbest vuruş kullanıyor alanda iyi yerleşiyor hızlı karar veriyor ama artık yaşı kemal e erdi ama bu lig için yeterli bir oyuncu

sadece55

Seneye transfer yasağımız var.1 sene daha oynayıp ondan sonra artık teknik kadroya katılmalı.Karakterli ve düzgün bir isim.Bizim altyapımızdan malesef gördüğüm ender karakterli isimlerden.

erkutdem55

Bence Musa ile başlanılıp,fiziken düşünce MUstafa Sevgi oyuna alınsa daha iyi olur.Musa tek top uynuyor,Mustafa gibi 2 kere 360 dönmüyor top ayağına gelince.1461 maçında çok beğendim.

5trawberry

06 Mart 2016, 16:17:27 #578 Son düzenlenme: 06 Mart 2016, 18:25:28 5trawberry
Adamın dibisim kaptan, allahina kurban atmayacaksiniz dedimi attırmadın penaltıyı

celebi

Adamın dibi olabilir ama futbol olarak bitmiş

isa55

Kenanın yanında oturması, takıma buradan katkı sağlaması lazım.

muzaffer4

Seneye cok işimize yarayacak

AhmetDenizci

Güzel pas, güzel asist teşekkürler Kaptan :)

Sol Açık

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 12 Mart 2016, 18:54:47
Güzel pas, güzel asist teşekkürler Kaptan :)

Gerçekten de maç içerisindeki belki de tek topa dokunuşuydu. Ama oyun zekası ve görüşü geniş bir oyuncu olmanın avantajı işte. Top ayağına gelmeden ne yapacağını bildiği için, anlık tek dokunuş işi çözdü. Misal Mustafa Sevgi tutuyor, düzeltiyor vs...

Yaşlansa da Kaptan bu ligde önemli oyuncu... ;)

orucreis

Musa temposu fazla maclari cikartamiyor. Rahat macta koy oynasin. Hem oyunu tutar hemde caktirmadan oyunu sogutur rakibin alevlenmesini engeller