7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

birden çıkan bu musa düşmanlığı nedir anlayamıyorum. beyler elimizde recep var zafer var doğan var.... tamam musa yaşı itibarıyle 40 dakkalık oyuncu olabilir ama musanın ölüsü bile yedek kulübesinde ki bu adamlardan daha iyidir. bu maçta eleştirilerden dolayı olsa gerek gördüğüm musa adeta "salak" olmuştu. musayı linç edecek bir oyucu kadromuz yok elimizde. bu hafta hasan yok taha yok hadi bakalım orta sahamızın hali ne olacak!!!

55.hakan

Musa bu takımın jokeridir her mevkide oynar.Evet artık çok zayıf yıkılıyor ama sağ bek oynadı sağ açık oynadı forvet oynadı ortada oynadı  defansın önünde oynadı.Ve bunu yapacak ikinci bir oyuncu yok bu takımda.Sadece zamanında oyundan alınması gerekli bunu yapmıyor Hoca

Dartagnan

Ya neden anlaşamıyoruz . Musa aydın oynadı etti yararı dokundu . Zor zamanlarda sırtladı her ne kadar beğenmesem de . Ancak Mücadele etmeyi geçtim adamın adım atacak dermanı yok artık . Bu adamla bir kişi eksik oynuyoruz. Ileri çıksan çıkamıyorsun . Geriye yardım etse etmiyor . Orta alanda ne zaman top gelse güçsüzlükten kaçak savaşıyor . Bu adamın yerınde en kötü başka adam olsa daha mücadeleci Yapıya bürünürüz . Girecekse de son 20-25 dk ideal olan süredir bence . Bir tuhaf olan nokta da ivanov gibi bi şey yapması beklenebilen adamın Musa'dan önce çıkması. Diyeceğim kondisyonu az . Musa'nın da az arkadaş . Bu adam hiç bir şey yapmıyorken ayakta duramıyorken bi şey yapması Ümit edilen adam neden çıkarılır ? Ama ne diyeyim ben bunaldım ya biz anlatamıyoruz ya da başka maç seyrediyoruz .

özkan

bizim çocuğumuz ya ondan ;) millet 200e oynarken efendi 400 üstü alıyor.bizim çocuk ya ondan  ;)

brigand

Eğer Musa'dan yararlanmak istiyorsan, maksimum yarım saat süren var artık. Bu çok açık. Hoca önce hoca olacak ta sonra bu kararları verecek. Adamı da rezil ediyor. Ben inanmıyorum Musa'nın illa da kalıcam sahada diyeceğine. Çünkü gerçekten dermanı olmayan adamı madara ederler. Yakışık almaz. Hocanın manyaklıklarından biri olduğunu düşünüyorum.

Ertuğrul Sağlam

Birak oglum birakta iyi hatirlayalim seni.

celebi

Ollivanders

Bıktık ya bıktık !

beşnumara

Hoca seni kesmiyor belli oldu. Sen iyilik yap kendini kes yeter artık. Dinlendir kendini. Bi süre uzak dur son dakikalar gir oyuna.

kamuri

Aslankaya

35 yaşında ki adama fazla sallıyorsunuz. musa'nın suçu yok, onu oynatana bakmalı.

Ertuğrul Sağlam

Kendince bana gondermede bulunmussun ama benim sozlerimin alti doldurulabilir sen bos konusuyorsun.
Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 05 Ocak 2015, 11:54:24
18 Yaşındaki bir futbolcuya böyle bir tepki gösterilmemeliydi. Eğer Doğan kötü ise suçlu Doğan değil onu oynatan hocadır gösterilecekse tepki hocaya gösterilmeli çocuk illa beni oynatacaksın demiyordur. DOĞAN'A YAZIK OLDU TARAFTARA YAKIŞMADI.

Ollivanders

Maçtaki en baskılı dakikaları musa Aydının yokluğunda mı oynadık bana mı öyle geldi ?

Aslankaya

15 Mart 2015, 13:28:54 #538 Son düzenlenme: 15 Mart 2015, 16:03:48 Aslankaya
Ertuğrul Sağlam , ben o mesajı yazarken inanırmısın aklımın ucundan geçmedin.yani dur ben şuna göndermede bulunayim gibi birşey yok. ve doğan erdoğan ile ilgili yazdıklarını şimdi okudum.benzer şeyleri yazmışız,evet dışardan baktığın zaman sanki sana göndermede bulunuyormuşum gibi olmuş ama öyle birşey yok.

musa aydın 35 yaşında,fizik gücü belli,yapacakları belli. eleştirilecek bir tarafı yok. ha genç olsa dersin ki kendine bakmıyor,çalışmıyor,şımardı,kendini saldı vs.. ama musa aydın potansiyeli bu. suç yok bu abimizde, çakma hoca erhan altın suçlu,niye bu kadar idare ediyor onu? Elazığ maçında 80 dk sabretti. MUSA AYDIN'A YAZIK OLUYOR,SAMSUNLU,SAMSUNSPOR ALT YAPISINDAN YETİŞMİŞ,10 SENE İYİ KÖTÜ BU KULÜBE HİZMET ETMİŞ,OYNADIĞI SÜRE BOYUNCA TARAFTARA YANLIŞI OLMAMIŞ ADAM YARIN BİR GÜN YUHLANIRSA ÜZÜLÜRÜM.

özkan

ya musa aydın değil messi aydın olsa ne farkeder yaş 35.Kaldı ki musa aydını konuşuyoruz şurada.Musa aydın bu ya fazla konuşmaya gerek varmı.