7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

##kdc##

Arif Şahin varken, seni oynatan zihniyete yazıklar olsun..

Burak

arif şahin kaç maçtır ne yapmış ki abi.  adam penaltı yaptırıp rakibi 10 kişi bırakıyor.ne yapmasını bekliyorsunuz onuda anlamadım..bu adam ağzıyla kuş tutsa yaranamaz sanırım

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 02 Mart 2014, 23:19:49
arif şahin kaç maçtır ne yapmış ki abi.  adam penaltı yaptırıp rakibi 10 kişi bırakıyor.ne yapmasını bekliyorsunuz onuda anlamadım..bu adam ağzıyla kuş tutsa yaranamaz sanırım

Abicim canım benim, Arif de olmasa ikinci golü atamazdık ? ?
Arif teknik, Musa'ya nazaran daha güçlü ve birebirde adam geçiyor. Oynadığı her maçta rakibe kart aldırdı.
Sadece orta kesmekle futbolcu olunuyorsa okuduğum okulun içine tüküreyim.

Burak

arifte kaç maç tel tel döküldüğü ortada sanki denenmedi sanki hiç oynamadı 10asist 4golle oynayan bir futbolcu var geçen sene bende eleştiriyordum çünkü kötüydü ama önyargılısın musaya karşı bu sene çok faydalı ayrıca da çok faul alıyor serbest vuruş kazandırıyor

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 02 Mart 2014, 23:34:42
arifte kaç maç tel tel döküldüğü ortada sanki denenmedi sanki hiç oynamadı 10asist 4golle oynayan bir futbolcu var geçen sene bende eleştiriyordum çünkü kötüydü ama önyargılısın musaya karşı bu sene çok faydalı ayrıca da çok faul alıyor serbest vuruş kazandırıyor

Arif bence bu takımda her türlü oynamalı abi. 3 sene önce de Anıl'ı, Dilaver Güçlü'yü oynatmadı bu Kalpar adamlar şimdi Ordu ve Ankara'yı çıkarıyorlar Süper Lig'e.

Musa'ya tanınan tolerans Arif'e tanınsaydı bence banko oynayacak bir oyuncu olabilirdi..

Kaya

Bugün yine elinden gelenin en iyisini yaptı.Çok sayıda asisti,yaptırdığı penaltı ve golleri var.Buralarda olmamızda büyük payı var...

Burak

anıl mükemmel bir futbolcu ama sorunlu oldugu ortada bir süre snra oynamamaya başlıyor gittigi takımlarda .dilaverde emin değilim ama 2.devre gelmişti diye hatırlıyorum 17 maçın 10unda görev almıştır ama bence daha sonraki yıllarda geliştirdi kendini anıl da biri kornerden 2 gol attı bugün mesela o zamanda oynatmamasını çok eleştirdik ama bence arif gayet zaman aldı .kötü futbolcu değil tabiki arif ama kesilecek isim musa değil bence

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 02 Mart 2014, 23:48:08
anıl mükemmel bir futbolcu ama sorunlu oldugu ortada bir süre snra oynamamaya başlıyor gittigi takımlarda .dilaverde emin değilim ama 2.devre gelmişti diye hatırlıyorum 17 maçın 10unda görev almıştır ama bence daha sonraki yıllarda geliştirdi kendini anıl da biri kornerden 2 gol attı bugün mesela o zamanda oynatmamasını çok eleştirdik ama bence arif gayet zaman aldı .kötü futbolcu değil tabiki arif ama kesilecek isim musa değil bence

Tamam abi, ben Musa'ya kafayı Adnan'ı yuhladığımız maç soyunma odasına kaçtığı gün taktım.
Ben eleştirmekten sen de savunmaktan bıkmayacan  :kanka:  :)

Ama 34 yaşında Musa'ya değil de 28 yaşındaki Arif'e bel bağlasak seneye de işimizi görürdü gibime geliyor  :peeh:

Burak

Seneye allah izin verirde süper ligde olursak ikisi de olmaz muhtemelen .

oguz_5528

Musa Aydın'dan fazla özelliği gol vuruşu bence,Asistleriyle penaltı kazandırmasıyla Musa Aydın bu saatten sonra vazgeçilemez Kalpar gözünde.Eğer ki kanatta oynayabiliyorsa,formsuz Ekigho'yu siler.

cgr

Alıntı yapılan: ##kdc## - 02 Mart 2014, 22:42:17
Arif Şahin varken, seni oynatan zihniyete yazıklar olsun..

Az cok futbolu biliyorsun, bence çok yanlış düşünüyorsun. Sahada ki performansını beğenmesen bile istatistikleri yeter sana ;)

cakir55

Musa bu ışte bundan fazlasını beklemeyeceksin ayrıca 60tan sonra kondisyonu kalmıyor.

# tapatalk #

Dartagnan

Alıntı yapılan: cgr - 03 Mart 2014, 02:01:53
Az cok futbolu biliyorsun, bence çok yanlış düşünüyorsun. Sahada ki performansını beğenmesen bile istatistikleri yeter sana ;)

hay başlayacağım istatistiklerine arkadaş.Yazmayayım diyorum da zorla yazdırıyorsunuz.Benim gibi düşünen arkadaşlara ne anlatırsanız anlatın .Sahadaki geberik görüntüsünden mide bulantısı yaşayan bir topluluğuz biz.Çıt kırıldım görüntüsü gözlerinin önünden gitmeyen bir grubuz biz.Bu görüntüler de gitmeyeceğine göre adamın oyun stilinden nefret ediyoruz bu kadar basit.Siz istatistiklerle devam ededurun. Ben hala onun yerine yere sağlam basan , ayağına gelen topu oyun içinde daha olumlu kullanan birisi olsa çok farklı puanlar alacağımız düşüncesindeyim.Bu düşüncem de değişmeyecek ne derseniz diyin.

Dipnot: Ben ve diğer arkadaşlarım adına söylüyorum.Ne yazik ki futbolu bilmiyoruz cgr ;)

Burak

03 Mart 2014, 11:28:47 #403 Son düzenlenme: 03 Mart 2014, 11:32:06 Burak
İstatistiklere neden başlıyorsun hacı abi yazmayalım mı ben uydurmadım ya 10 asisti nasıl azımsayabiliyorsunuz anlamak mümkün değil .44 gol atılmış 20ye yakınında onun payı var.kimi oynatacağız yerine madem onu da söyleyin Arif'i denemedimi hoca 8 maç 11 çıkmış arif toplamada 18 maç oynamış elle tutulur ne yapmış.Arif iyi futbolcu ona lafım yok ama oynamıyor ne yapalım yani Bir tek Zafer kalıyor geriye onunda ne yapacağı belli değil çok büyük haksızlık yapıyorsunuz oyun stilini beğenmeyebilirsiniz ona saygı duyarım ama faydasız olduğunu iddia etmeniz haksızlık olur.34 yaşında bir futbolcu ve kendini bilerek oynuyor fantezi peşinde koşmuyor faul alıyor serbest vuruşları etkili kullanıyor asist yapıyor gol atıyor ille siyaha mı boyayalım . Bu takımdan performans yüzünden ilk kesilecek isim Ekigho olur bence

Dartagnan

Alıntı yapılan: Burak - 03 Mart 2014, 11:28:47
faydasız olduğunu iddia etmeniz haksızlık olur.34 yaşında bir futbolcu ve kendini bilerek oynuyor fantezi peşinde koşmuyor faul alıyor serbest vuruşları etkili kullanıyor asist yapıyor gol atıyor ille siyaha mı boyayalım .

Burak burada kimse faydasız olduğunu söylemiyor.Keske daha da gol atsa,asist yapsa da biz papaz olsak.Sorun değil yani.Ancak dediğim gibi onun yerinde Buca'daki Zafer gibi bir adam olsa fazla değil o tarz bir adam olsa çok farklı olurduk onun derdindeyim. Musaya gelen toplardan yarısı güçsüzlüğünden dolayı heba oluyor. Olmuyor mu ? atılması gerek net topları atamıyor mesela . Bizim sıkıntımız buradan başlıyor işte.Sana göre bu istatistik yeter .Ama bana göre başka bir adamla birlikte oyunu daha derli toplu ve takım oyunu seklinde oynayabilirdik.Bundandır benim musa'nın futbolunu sevememem.Ayrıca önceden de yazdığım gibi Alternatifinin olmaması (ki bence var ) eleştirilmesini de engellemiyor.