7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

altunay

harikasın musa böyle devamm

orucreis

Levent ÖCAL

"Musa Aydın topun başında, vurdu gooolll" oğlumdan alıntıdır. Çok seviyor Musa'yı  :)

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 10 Şubat 2014, 12:10:49
Bence her daim kadroda bulunması gereken bir adam gösterişsiz ama sonuca etkili bir oyuncu  :--*

Alıntı yapılan: Burak - 16 Şubat 2014, 15:18:46
2.golde Canberk'e güzel bıraktı bence kendini bilerek oynuyor bence gayet başarılı bu sezon

Abi Musa uzaktan akraba falan herhalde  :P :kanka:

Bu adam aşağı yukarı alt yapı ile beraber 20 yıldır top oynuyor, bi omuz vurmayı beceremiyor daha. Maçın ikinci yarısında kestiği orta üst direkten döndü(bunu da beğenenler vardır büyük ihtimal), her ikili mücadelede yerde. Yapmayın, etmeyin, övmeyin şu walking dead'i yaa  :rulet:

alperen

Adam yıllardır topa vurunca genelde yere düşüyo,taktik heralde:))

özkan

Musa Aydın;Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına kayıtlı ilk üyelerden olup üye numarası 055'dir.Fekat yerlerde sürünerek para kazanmak oturarak kazanmaktan daha kolay olduğu inancı ile meslekte aktif halde bulunmamaktadır.

Burak abi'de bu ortak paydadan yola çıkarak toz kondurmuyor olabilir  :deli: Burak abi buna 2013/04 geçici vergi beyanı ve ödemesinin son günü olan 17.02.2014 gecesi sonu itibari ile cevap bekliyoruz  :)

Şaka bir yana,artık stadda herkesin dilinde musa aydın.Ne zaman yere düşse gülüyor insanlar.

Burak

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Şubat 2014, 12:20:10
Abi Musa uzaktan akraba falan herhalde  :P :kanka:

Bu adam aşağı yukarı alt yapı ile beraber 20 yıldır top oynuyor, bi omuz vurmayı beceremiyor daha. Maçın ikinci yarısında kestiği orta üst direkten döndü(bunu da beğenenler vardır büyük ihtimal), her ikili mücadelede yerde. Yapmayın, etmeyin, övmeyin şu walking dead'i yaa  :rulet:

Lan oğlum ben adamdın faydasına bakarım kaç tane asisti var sen ona bak beni kızdırma bak üşenmeden sayarım :) Yok şunu anlamıyorum adam bu saatten sonra yükselişe geçecek hali yokya ben yaşına istinaden faydasına bakarım oynamadığı zaman mızmızlık yapmıyor saha çirkeflik yapmıyor asist yapıyor gol atıyor duran toplarını Beckham kullanır anlarım şu anda Musa'dan etkili kullanan yok ama öyle ama böyle attırıyor. Gol atan ve attıran her zaman makbuldür

Burak

spor 55      23.25 Ten itibaren izle cüno bu adamı da ben tutmadım ya :)

https://www.youtube.com/watch?v=RU2UibrVdAI#t=1459

özkan

23:59 mağısthro şefi  :deli:

##kdc##

20 Şubat 2014, 11:57:33 #369 Son düzenlenme: 20 Şubat 2014, 12:01:44 ##kdc##
Alıntı yapılan: Burak - 20 Şubat 2014, 11:26:35
spor 55      23.25 Ten itibaren izle cüno bu adamı da ben tutmadım ya :)

https://www.youtube.com/watch?v=RU2UibrVdAI#t=1459

:-* :kanka: :-*
Tamam abi görüşüne saygı duyuyorum, videodaki adam Musa Aydın'ı öyle bi anlatıyo ki Giggs sandım bi an  :P

Edit:
Video'nun ilerleyen dakikalarında Atilla Cebeci'nin Ekigho hakkındaki görüşlerini dinleyince adama içim ısındı  :)

Atilla Cebeci: "Yımrığı attın bi tane vırdın, bi tane daha vurdun tam adam düşecek vur daha onu da, kurtar bizi"  zzzzz .:.:.

AllydeenleaR

20 Şubat 2014, 15:57:32 #370 Son düzenlenme: 20 Şubat 2014, 16:03:16 Ali Dinler
atilla cebebi, tahanın geçen maç oynayıp önceki maç ilk 18'de olmamasını eleştiriyor, lan git bi bak adam cezalı mı sakat mı :suslen:
hasan hüseyinin de varlığından haberi yok :hnk:

Burak

Daha da konuşmazsın herhalde cüno :)

##kdc##

Alıntı yapılan: Burak - 25 Şubat 2014, 10:43:07
Daha da konuşmazsın herhalde cüno :)

Abi Allah seni inandırsın biz locada yine sövdük buna  ;D

brigand

Totem olmuş demek ki siz sövmeye devam edin : ) Adam siz'e inat asistini yapıyor pozisyona giriyor faul alıyor takımı motive ediyor abilik yapıyor birde stres topu oluyor : )

eprianu

Bir türlü sevemedim seni ama zaman zaman iyi işler yapıyorsun.
Dünkü asistin müthişti mesela  ::)