7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

hayal kırıklılığı eskiden kalma rus mayını gibi patlayamadı gittti

dessperadodo

kafasında futbol oynmak samsunspoa yararlı olmak kariyerinin sonunu güzel bitirmek olmadıgından etkili bir oyun ortaya koyamıyor.daha dogrusu musayı sahada seyrederken koşmamasına anlam veremiyorum.orta sahanın tam ortasında görev yapar takımı yönlendirir diye düşündügüm bir insanın bırakın takımı yönlendirmesini ayaklarını yönlendirememesi hem kendsi hem takım için çok yazık.devre arası takımda bir form oluşursa belki uyum saglar ve performansı artar.ha buna inanıyormuyum yooo inanmıyorum çünkü kafada bitik duruyor.

fanatik samsunsporlu

bugün adam gibi oyna da alalım maçı.

GurbetciFanatik

Seni nasil Milli Takima cagirmiyorlar anlamiyorum.
Böyle Yetenek nasil gözden kaciyor.

Kodalak

kızmısın la sen,ya adam gibi oyna işte,bu kadar zormu...

cembaba

İlk yarının bence en büyük hayal kırıklığı Musa oldu. Bu takımın geçmişini bilip, bu formanın hakkını vereceğine, sorumluluk alacağına daha çok arka planda kalmayı tercih etti. Neden başka takımlara gidemediğini daha iyi anlıyorum. İnşallah ikinci yarı beni şaşırtır.

Sadece Samsunspor

Samsunlu gibi oynamadın. 2. devre sağlam bir musa bekliyoruz.

celebi

feticalik

cany

gönderilirse de hiç bi şey kaybetmeyiz

Shane_Falco

Herkes tamamen kafasından silmiş gibi görünüyor.İyi bir kamp geçirdiyse 2.yarı yeni transferler kadar katkı verir bize...

ChucKeR

benim hala büyük inancım var musa konusunda. ama sorun şu ki besim hocanın oynatmaya çalıştığı oyun musanın oyunu değil. belki hoca orta sahasızlıktan dolayı mecburi böyle bişeyler denemiş olabilir, yeni dönemde oyun yapısını değiştirebilir onu bilemem.

erhan hoca döneminde ruhsuz ya da etkisiz olduğuna katılmıyorum ayrıca. sadece kondüsyonu yoktu  ve bu iş ruhla bi yere kadar gidiyor. kaçırdığı penaltı günah keçisi yaptı musayı. yine ilk önce kendi adamımızı astık.

bir de şu var. musa hiç bir zaman çok yetenekli değildi. kaisli kiritalı o güzel takımda da ayrıldıktan sonra oynadığı klüplerde de takımla uyumuyla  bi yerlere geldi. yani demek istediğim musadan öyle driblinkle çizgiye inmeler, 3 adam arasından geçmeler gibi bi celil sağır performansı beklemek abez. beklentileri çok yükseltmemek lazım.

umarım hocayla uyumu yakalar umarım sene başında yapması gereken idmanı ara dönemde yapar. o zaman bu transferlerden gelcek verimden fazlasını alabiliriz musadan.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 12 Ocak 2013, 04:04:53
benim hala büyük inancım var musa konusunda. ama sorun şu ki besim hocanın oynatmaya çalıştığı oyun musanın oyunu değil. belki hoca orta sahasızlıktan dolayı mecburi böyle bişeyler denemiş olabilir, yeni dönemde oyun yapısını değiştirebilir onu bilemem.

erhan hoca döneminde ruhsuz ya da etkisiz olduğuna katılmıyorum ayrıca. sadece kondüsyonu yoktu  ve bu iş ruhla bi yere kadar gidiyor. kaçırdığı penaltı günah keçisi yaptı musayı. yine ilk önce kendi adamımızı astık.

bir de şu var. musa hiç bir zaman çok yetenekli değildi. kaisli kiritalı o güzel takımda da ayrıldıktan sonra oynadığı klüplerde de takımla uyumuyla  bi yerlere geldi. yani demek istediğim musadan öyle driblinkle çizgiye inmeler, 3 adam arasından geçmeler gibi bi celil sağır performansı beklemek abez. beklentileri çok yükseltmemek lazım.

umarım hocayla uyumu yakalar umarım sene başında yapması gereken idmanı ara dönemde yapar. o zaman bu transferlerden gelcek verimden fazlasını alabiliriz musadan.
:evet:

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: ChucKeR - 12 Ocak 2013, 04:04:53

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca Antalyaspor'da çok verimsiz bir dönem gerçirdikten sonra buraya geldi. Anca kendini toparlayacak inşallah.

Karabudun

Umutla bekliyoruz toparlanmasını. Sezon başında takımı sırtlar diyorduk ki ilk devre nerdeyse ayak bağıydı. 2.yarı onun için dönüm noktası olacak. Tamam mı devam mı hesabı.