7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

ugrass

lato

Zorla oynuyor havasındasın olmuyor Musa ya gerçekten katkı sağla şu zor günlerde ya da emekli ol fizik olarak çok kötü durumda..

kumköylü ahmet

musayi en iyi ben anliyorum gecen hafta bende hayatimdaki ilk penaltiyi kacirdim..musanin kullandigi seklin tam tersini atmisdim sag tarafa ama ayni sekilde kaleci tuttu..Kaleciler penalti tutmaz futbolcular penaltiu atamaz..maalesef

Kaya

Güç,kondüsyon olayını üst seviye tutup,aralara giren,rakibi sürekli yoran bozan bir oyuncu olarak tanındı Musa.

Şuan tanındığı şeklin çok uzağında.Güçsüz Musa sahada hiçbir varlık gösteremez ki durum da ortada..

binikalamadım

bi işe yaradığın yok bari penaltıyı kaçırmasaydın...  :suslen:

cgr

Çok kötüsün be hacım...

ChucKeR

iyi bişey söyle de şu takımda musaya kötü diyelim

kumköylü ahmet

bencede ismine yakisir beklentilerimizin cok altinda bir futbol oynuyor

Turuncu

12 Kasım 2012, 01:59:01 #98 Son düzenlenme: 12 Kasım 2012, 20:51:17 Turuncu
Transfer döneminde takım kovalayacağına az da idman yapsaydın sahada geberiksin

Sioux

bence araya istediği topları bir türlü alamıyor
sivasta attığı golleri hatırlayın
ama eski formunda değil, biraz da kaçak güreşiyor sanki, kabul.

cgr

Artık güçsüzlükten mi, yoksa kendine güvenememekten mi ya da ileride kimsenin olmadığından mı bilemiyorum ama, aldığı her topu kontrol edip, geriye dönmesi çok sinir bozucu...

Lusage

Senden çok fazla şey istemiyoruz. "Biraz Ciddiyet..."

FaTiH_HaN

Musa çizgiye paralel paslar aldığında etkili olabilecek bir oyuncu, şu an sağ açık gibi değil sağ iç gibi oynuyor. Etkili olabileceği bölgelerde topla buluşamıyor, kondisyonu  %100 olsa yaşı 30 değil 25 olsa bile bu şablonda etkili olamaz, aldığı tüm topları eziyor ve kötü performansından sonra özgüvenide sarsılıyor yoksa 2 metre yanındaki adama pas veremeyecek kadar kazma olmadığı kesin.

özkan

Tekerlekli sandalye başvurusundan bulundum senin adına  ;)

KareAs55

sana söylenecek düzgün kelime bulamıyorum.