Veysel Tokatlıoğlu SAMSUNSPOR'umuza Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı.

Başlatan _SoN_, 21 Haziran 2012, 20:03:42

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

adam gelecek dertler bitecek..

konut krizi kapıda... bir sürü ev yapıldı..
futbolcu alacakları ev ile ödenip sonra bu paralar Samsunspor'dan tahsil edilecek..
böylelikle evler bitecek futbolcular alacakalrını alacak...
alan mutlu satan mutlu Samsunspor borçlu :)

not : aaa pardon Vey-Cell in en büyük projesini azımdan kaçırdım açık mert korkusuz ....  birşekilde :D

ibo055

acaba diyorum yeni stad yapılınca  ( tabi yapılırsa ) eski stadımızın arazisi  tokatlıoğluna mı  verilir  diye düşünmemek elde değil  :x((

CoRaqLi55

O kadar projelerin vardı da Kazım Başkan sana güvenip yönetime alınca o adamla niye paylaşmadın.

brigand

samuray

siyasi rant sağlamayamı çalışıyor ne aslında şöyle bi başlık açılsa daha iyi olur geri dön kazım başkan

FaTiH_HaN

Videoyu izlememiştim az önce üst üste 10 defa izledim, çok iyi ya, güldürdü  ;D Bu adam mafya mı, o nası ağız öyle sanki marabalarıyla konuşuyor, ama komik değişik bi tip  ;D Gaza gelmiş sıkıyor kolpacı.

Kolpaçino Bomba - Bizim Bi Bu Kadar da Yerin Altında Var Adamı Madam Yaparız..avi

mehmet yılmaz

Bu adamı ilk defa Kazım Yılmaz'ın bıraktığı toplantıda gördüm. Kazım Yılmaz'ın sağ tarafında en dipte oturuyordu.
Toplantının soru-cevap bölümünde basın mensuplarıyla artist artist konuşmaya başladı, o zaman dikkatimi çekti. Üstünde tuhaf bir ceket vardı. İtici bir tipi vardı. Nitekim, şu başkanlığı açıkladığı videoyu seyredince, bu kadar itici ve sevimsiz olmak için insanın özel bir çaba harcaması gerektiğini düşündüm.

Arena Gazetesi başyazarı Hayati Kaynar, bugün Toktalıoğlu'nu tiye alan bir yazı yazmış. İddiası Antalya'da pek çok insanı dolandırmış, palavracı bir tip olduğu yönünde. Tokatlıoğlu değil Tokatçıoğlu demeye getirmiş.

Cheregi

Aklını kurnazlığını kendine sakla tokatçıoğlu, akıllı adam arıyoruz dedik tilki, çakal değil,  bak git  :suslen:

samisos55

bu tokatlıoğlu kurtlar vadisini çok izlemiş belli hareketlerinden

Cheregi

Çarşamba'da termal su çıktı, 7 yıldızlı otel yapacağım (Burj El Çarşamba)  %10 u Samsunspor'a kalacak. :holey:
Koskoca Samsunspor'a başkan olmanın da suyu çıktı, o suyu da şişeleyip satacağım, %10 u Samsunspor'un  :deli:

Projelerim ölçülebilir, akla yatan projeler olacak diyen adam 7 yıldızlı otel yapacağım derse ben de dalgamı geçerim kusura bakmayın.
Türkiye'de mevzuatta 7 yıldızlı otel yok, o ayara yakın bir Sungate var o da 5++ diye geçiyor. Ama tokatçıoğlu bu, kafasına koyarsa 10 yıldızlısını da yapar. Büyüksün başkan, yürüüü  :D

buonanotte

İşi burada geyiğe vuruyoruz ama durum çok ciddi bana kalırsa.Hiç güvenilir gelmedi.Seçilmesi durumunda olacakları düşünmek istemiyorum.
Pazartesi yapılacak yürüyüş bu sebeple çok önemli.Allah sonumuzu hayır etsin.

Cheregi

Alıntı yapılan: buonanotte - 22 Haziran 2012, 19:49:00
İşi burada geyiğe vuruyoruz ama durum çok ciddi bana kalırsa.Hiç güvenilir gelmedi.Seçilmesi durumunda olacakları düşünmek istemiyorum.
Pazartesi yapılacak yürüyüş bu sebeple çok önemli.Allah sonumuzu hayır etsin.

Haklısın dostum ama ne kadar ciddiyetten uzak olduğunu göstermek için geyiğe vuruyoruz. Bu yaşıma geldim, genel seçimler, yerel seçimler, kulüp başkanlığı seçimleri dahil ilk kez bir adayın projelerimi seçimden sonra açıklayacağım dediğini duyuyorum. Ciddi projelerim var, hepsi ölçülebilir, mantıklı projeler olacak diyen adamın verdiği örneğin akılla mantıkla uzaktan yakından alakası yok. Hadi kafanda başkanlık vardı, projelerini kendine sakladın, içinde bulunduğun yönetimde gündeme getirmedin, şimdi seçilemezsem başkaları çalar diye mi korkuyosun? Samsunspor'un menfaatini düşünen biri kim yaparsa yapsın böyle projelerin gerçekleşmesini istemez mi? Yoksa seçileyim de birşeyler uydururuz, şu engel oldu bu engel oldu deyip reklamımı yapar, ihalemi alırım paramı sayarım diye mi düşünüyosun tokatçıoğlu doğru söyle :suslen:

Uğur Yıldız

gidişat çok kötü önümüzdeki sezon çok büyük korkularım var bank asyada bari düşmemeye oynamasak eskisi gibi..

yirmiuc

Hatirlayanlar vardir belki; Kocaelispor Super ligden
kume dustukten sonra daha once hic adi duyulmamis biri
ici para dolu bir cantayla basin toplantisi duzenlemis, cantadaki paralari gostererek
kulubun butun borclarini odeyebilecek kaynaga sahip oldugunu soyleyip baskanliga adayligini aciklamisti.
(Daha sonra basin toplantisina canta icinde getirdigi paralarin hepsinin sahte oldugu ortaya cikmisti. Baskan oldu mu
olmadi mi bilmiyorum.)

Bana onu hatirlatti bu adaylik haberi. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Bu sezonki endiselerim hakli cikti, Kazim Yilmaz , diger hersey bir tarafa sonuna kadar hakli oldugumuz sike konusunda tek kelime etmeyip Samsunspora yapabilecegi en buyuk kotulugu yapti.

insallah sonumuz Kocaelispor gibi olmaz.
Olursa da bizim icin farketmez. Samsunsporu rant icin kullananlar dusunsun...