Veysel Tokatlıoğlu SAMSUNSPOR'umuza Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı.

Başlatan _SoN_, 21 Haziran 2012, 20:03:42

« önceki - sonraki »

Donbay

helal olsun iyi reklam oldu. bende açıklama yapıcam . öğrenciyim varımı yogumu koyuyorum en büyük samsunsporlu benim iyi reklam olurum adımı herkes duyar :D

cgr

jean

buonanotte

Sadece bana mı itici geldi bilmiyorum.Oturuşu,konuşma tarzı berbat. :kafa:
http://www.samsunweb.tv/SamsunWebTV_samsunsporu_kurtaracagim_92_.aspx

cembaba

Medya ile öyle mi konuşulur? Çok yobaz geldi bir anda. Bir kere basın bildirisi baştan bozuk :(

Metronun 750.000 alacağı var. Rica edeceğiz istemeyecekler diyor. 1.000.000 isteyeceğiz diyor. Neden aday olduğun belli oldu.

5trawberry

Sayın Veysel Tokatlı oğlu..
Samspor değil, Samsunspor..
İfade ederken bile vurgulu, başı dik onurlu şekilde ifade et.

İkincisi ise, ceketinin yakasına sahip çıkamıyorsun, Samsunspor'a mı çıkacaksın.?

Geç bu işleri, adres pazartesi devlet su işleri..

BigBadMama5552

Sırf kendini reklamını yapmak için başkanlığa aday olmuş resmen. Hiç samimi değil ve itici. Samsunspor'u kendi çıkarlarına alet edenler ve etmek isteyenlerin önü hepten kesilse keşke. Adam daha Samsunspor'u doğru yazamıyor, bir de başkan olacakmış.

Sercan

celebi

valla arkadaşlar sitemi tokatlıoğluna değilde asıl kazım başkana yapmak lazım.tokatlıoğlunu tanımama etmem kimdir bilmem. zaten deneme tahtası oldu çıktı SAMSUNSPORUMUZ birde bunu bir deneyelim. yoksa bana kalırsa erkut tutu yada tanju çolak gelsin daha iyi.

babasamsunlu

Benim bilgisayarda ses kartı yok.. bu özgür ile bişeyler konuşuyor..
ne diyor özgüre bu güneş gözlüklü lavuk.. bir güzel kardeşim bana analatabilir mi ?

celebi

canlı yayın falan mı var biliyorum link falan ama verebilir msiniz.

seydo55

5trawberry

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2012, 14:52:44
Benim bilgisayarda ses kartı yok.. bu özgür ile bişeyler konuşuyor..
ne diyor özgüre bu güneş gözlüklü lavuk.. bir güzel kardeşim bana analatabilir mi ?

22 Haziran'da yapılacak kongrede POROJELERİ ile SAMSPOR başkanlığına adaymış.
Samsun'da herşey A sınıfı ama SAMSPOR B sınıfıymış.
Metro'ya borcu sil üstüne, 1 milyon daha gönder diyeceğiz BİZİ Mİ GIRICAK.

Kazım beye babasından GALDI, bana babamdan GALMADI. Benim aklım var POROJELERİM var.

Bişe diyecem şimdi bilişim suçu işleyecem, söz babasamsunlu da :D :D

celebi