Veysel Tokatlıoğlu SAMSUNSPOR'umuza Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı.

Başlatan _SoN_, 21 Haziran 2012, 20:03:42

« önceki - sonraki »

_SoN_

Samsunspor'umuzun 29 Haziran' da yapacağı Olağanüstü Genel Kurulunda başakanlık için Veysel Tokatlioğlu aday olduğunu açıkladı.

Samsunspor'umuzun Kazım Yılmaz başkanlığındaki yönetiminde Yatırım ve Proje Sorumlusu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Tokatlıoğlu İnşaat ve Mimarlık San. Tic.Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Tokatlıoğlu düzenlediği basın toplantısı ile Samsunspor Kulübü Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

"Ben Hasbi Menteşoğlu yada Kazım Yılmaz değilim. Ben para ile değil projelerim ile geliyorum." diyerek Samsunspor'a başkan adayı olduğunu açıklayan Veysel Tokatlıoğlu; "Samsunsporumuz'da ekonomik sorunlar hat safhadadır. Gelir gider arasındaki dengesizlik geçmişten bugüne büyüyen bir borç sarmalı halini almıştır. Bu borç yükü kulüp başkanı, yönetimi, iş adamları ve bürokratlar ile aşılmaya çalışılmıştır. Bunlar geçici çözümlerdir. Bu sorunların paralı iş adamları ile çözülemeyeceği aşikardır. Zengin ve sanayi şehri olmak ile bu işler olsa idi Kocaeli, Adana, İzmir gibi sanayi şehirlerinin Süper Ligde olması gerekirdi. Oysa bugün Süper Lligde olan takımlara baktığımızda bürokrasisi, seçilmişleri, taraftarları ve gönül verenleri ile el ele vererek projelerini hayata geçirmiş takımlar olduklarını görürüz. Samsunsporumuzu başkanlara bağlı değil kendi kendine yeten ve ileriye taşıyacak projelerim ile adayım" dedi.

Seçilmesi halinde Başbakan Recep Tayip Erdoğan ile görüşerek Samsunspor'a ilişkin projelerini anlatacağını söyleyen Tokatlıoğlu ayrıca 10 Temmuz tarihinde İran'da Samsun'u tanıtmak üzere bir stand hazırladıklarını da belirtti.
"Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve spor bakanımız Suat Kılıç her alanda projeleri ile Samsunumuzun kalkınması için elinden geleni yapmıştır. Benimde ilk hedefim sayın başbakanımızdan randevu talep edip projelerimi kendisine anlatmak olacak. Şimdi sıra Samsun'a gönül verenlerde. Samsun halkının projelere sahip çıktığını en iyi bilenlerdenim. Şimdi bize düşen görev projelere sahip çıkmak ve ileriye taşımaktır. Yapılan yeni stadımızla, kapalı spor salonlarımızla büyüyen Samsunumuzla artık süper ligde kalıcı olmak zorundayız. Çoğu kulüplerin gelir kaynakları arasında önemli maddi gelir kaynaklarını elde ettikleri projelerden bahsetmiştim benim projemde bu tarz ama geliri ile çok üst seviyede olacağı projedir. Hayata geçtiğinde Samsunspor kendi kendine yeten ender kulüplerden olacaktır"
Samsunspor Başkanı olması halinde yapacağı projeleri de anlatan Tokatlıoğlu, kulübe sürekli gelir sağlamak amacı ile Çarşamba İlçesi'nde 7 yıldızlı otel yapabileceğini söyledi.
Samsunspor'a şehirde destek vermeyenleri köstek olanları başkan olması halinde tek tek ilan edeceğini de dile getiren Tokatlıoğlu; " Kimse Samsun'dan büyük değil. Bizim yönetimimizde dilenmek de olmayacak. Borçlu adamın boynu bükük olur. Samsunspor'un boynu bükük olmayacak. Samsun çok zengin bir şehir. Örneğin Çarşamba ilçesinde termal kaynak bulundu. Samsunspor bayrağı ile oraya yedi yıldızlı otel dikeceğim. Samsunspor'a buradan kalıcı gelir olacak" dedi.

www.carsambaspor.org

emrullah

Uğur Yıldız

bedava reklam alanı açıldıya leş kargaları susmaz artık

maviay55

konu fazlalığı yapmayalım beyler,Kazım Yılmaz görevi Bıraktı başlığında tartışılıyor zaten  .:.:.

_SoN_

siz ne çok bilmiş insanlarsınız yahu,konu açma merakısıymışız,kazım yılmazın konusunda konuşuluyor diyemi aratalım,başkan adayının konusu samsunspor sayfasında yoktu bizde açtık,bundan daha normal birşey olabilir mi?kaç tane konu açmışım forumda da konu açma meraklısı olmuşum bir bak,asıl sen boş mesaj yazma meraklısı olmada işine bak !

samisos55

Alıntı yapılan: Ahmet ÖZYER - 21 Haziran 2012, 20:22:38

siz ne çok bilmiş insanlarsınız yahu,konu açma merakısıymışız,kazım yılmazın konusunda konuşuluyor diyemi aratalım,başkan adayının konusu samsunspor sayfasında yoktu bizde açtık,bundan daha normal birşey olabilir mi?kaç tane konu açmışım forumda da konu açma meraklısı olmuşum bir bak,asıl sen boş mesaj yazma meraklısı olmada işine bak !
kardes tokatlıoğlu akraban oluyo galiba

_SoN_

Alıntı yapılan: samisos55 - 21 Haziran 2012, 20:29:17
kardes tokatlıoğlu akraban oluyo galiba

yok tanımam kendisini,isminide ilk kez duyuyorum, Kazım Yılmaz gibi düşünce bırakmasında kimin akrabası olursa olsun.

samisos55

. veysel bey kazım yılmaz yönetiminde de bulunuyodu yanlış bilmiyorsam böyle bir projesi varsa başkanla paylaşabilirdi Samsunspor'a fayda sağlamak için illa başkan olup reklam mı yapmak gerek. siyasilere yalakalık yaparak Samsunspor'a bi faydası olacağına inanmıyorum böyle düşüncesi olan adam kazım yılmazla önceden görüşebilirdi millet transfer yaparken biz de böyle eli boş olmazdık. ben samimi bulmadım sizler de çabuk karar vermeyin..

cembaba

Amacı reklam yapmak. Başka hiç bir şey değil. Bu kadar projen vardı madem, neden Kazım Başkan'a anlatmadın? Reklama gerek yok daa

Bu arada başlık birleştirilebilir. Zaten bir yerde tartışıyoruz.

Cheregi

Kurtarıcı 2 Vizyonda...

"Samsunspor artık dilenmeyecek"

1. bölüm
yapım: 2011
Başrolde G.Öztürk
Figüran Kadrosu: Tarık Cengiz, S.Salur vs. vs.

2. bölüm
yapım: 2012
Başrolde: V.Tokatlıoğlu
:-X

FaTiH_HaN

Bizim siyasetçilerin, şehri yönetenlerin, başkan olucam diye adaylığını açıklayanların kafası 10 sene öncesinde kalmış galiba, şunu yapıcam, bunu yapıcam dediklerinde kitleleri peşinden sürükleyebileceklerini zannediyorlar, laf kaşarlığı sökmüyor artık, taraftar biliyor kimin ne olduğunu, hangi amaçla hangi işlere kalkıştığını, inşallah bu süreç sonunda Kazım Yılmazı tekrar kazanabiliriz, yoksa takım yine ite çakala kalacak.

Cheregi

Aday olmak için 1 milyon TL bağış şartı mı koysak ne yapsak? Hem reklamlardan kurtuluruz hem reklamını yapmak için her önüne gelen değil ciddi projesi olan aday olur  :rulet:

cembaba

radikal-fma

zatı tanımayız ama gerçekten adaysa mutluluk verici bir şey. Samsunspor'un sahipsiz kalmayacağının göstergesi. birilwrinin zoruylan değilde kendi isteğiylen aday olması daha güzel

doðan

Kazım YILMAZ aday lıktan çekildikten sonra aday olacaksa olmuştur ..
şayet bu jadar parası ve varlığı vardıda yönetici olduğu dönemde varlığının gereği yaptıkarını koysun ortaya sahiplenelim ..
bu gün gelinen noktada yapmak istediği SAMSUNSPOR un üzerinden prim yapmaksa niyeti , daha önceleri de gördük bu senaryoyu..
S... GÜMÜŞ başkanımızda vardı bizim .. şimdi tokatlıyan biri neden olmasın..