2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

King1965

dun besıktaslı arkadasım var almanyadan tartısıyoruz ıste sızde genclere agırlık verdınız bızde . bızde bı canberk var harıka dedım gece 12 'de sımdı transfer etmsıler besıktasa bana haber1903 sıtesınden haberı yolluyor cocukla resmen tartısıyhoruz bana transfer ettık dıyor ben etmedınız bak dedım forumdakı @babasamsunlu abımızın yazdıgını yolladım ınanmıyor :) cıldırcam ya

beşnumara

Kahpe bizaans satılmış basın avucunuzu yalayın i.neler.

King1965

samsunspor kulubu soyle bı yalanlama yayınlasa resmı sıteden ne guzel oturturuz..

King1965

King1965

Pal Lazar İle Karşılıklı Olarak Sözleşmenin Fesh'inde Anlaştık.. Pal Lazar'a Kulübümüz Bonservis'inde Kolaylık Sağlayacak.

cezayir55

Alıntı yapılan: King1965 - 15 Ağustos 2012, 19:15:02
Pal Lazar İle Karşılıklı Olarak Sözleşmenin Fesh'inde Anlaştık.. Pal Lazar'a Kulübümüz Bonservis'inde Kolaylık Sağlayacak.
hayırlı olsun sıra bahiada

Yunusemre55

Ben önceden bahiayı Brezilyaya gitti ve orda kendine külüp buldu diye duymuştum .

55.hakan

Alıntı yapılan: King1965 - 15 Ağustos 2012, 19:15:02
Kaynak var mı?

Sioux

Alıntı yapılan: King1965 - 15 Ağustos 2012, 18:47:10
samsunspor kulubu soyle bı yalanlama yayınlasa resmı sıteden ne guzel oturturuz..

her havlayanı muhatap almaz resmi site..

King1965

55.hakan

Yabancı transferini iyi kullanmak lazım zar zor yolluyoruz adamları.Benim fikrim orta alana yapılacak transferin yabancı olması.Mücadeleci ve iyi ara pasları atan tecrübeli bir orta saha.

ahmetsefa55

santrafor a roberts i istiyorum bende.

denizli de oynadığı 1 maçı seyretmıstım.cok begenmıstım.
orta sahayı bı sekılde toparlarız ama santrafor eksıklıgını turk golcuyle bıraz zor kapatırız.

55.hakan

Alıntı yapılan: muhalif - 15 Ağustos 2012, 20:49:06
santrafor a roberts i istiyorum bende.

denizli de oynadığı 1 maçı seyretmıstım.cok begenmıstım.
orta sahayı bı sekılde toparlarız ama santrafor eksıklıgını turk golcuyle bıraz zor kapatırız.
Roberts gibi bir adam gelecekse ben de dediğine katılıyorum.

beşnumara

Arena gazetesi spor müdürü fatih, takıma bir forvet bir de santrafor geliyor demiş ne iş :)