STSL 2011-2012 / 31. Hafta | Kayserispor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 11 Mart 2012, 17:19:12

« önceki - sonraki »

fanatik

Armaya ve vu formaya asla küsemeyiz hangi ligte olursan ol hep bu armanın peşindeyiz her şarta ben yenilmesini isteyen arkadaşlar gibi düşünmüyorum konu Samsunspor sa her şarta yenmesinden başka düşüncem ve isteğim olamaz

samsunmania

Bu saatten sonra puan silme falan olmaz. Ya direkt düşürecekler ya da ligden kimse düşmeden devam edecek. En kötüsü kulaklarının üzerine yatıp uefadan ne ceza gelirse gelsin lige devam diyecekler ki bu çok zor. İşin aslı 15 güne ortaya çıkar.

ahmetsefa55

ben hala herşey bitmedi diyorum.
3 galibiyet 1 beraberlik yeter diyorum.
ki bu beraberliği de içerde sivastan alacagımızı dusunuyorum.

ayrıca şunu da soylıyım cok kafaya takmadım bugunkıı sonucu.
dussek ne farkeder kı ? en azından benım ıcın farketmez.
ilk defa düşmüyoruz son defa da çıkmadık.
yine çıkarız.

GurbetciFanatik

Ula Samsunspor kendi sahanda  miy_x yenemiceksen bosuna burdan 3 puan alip gelme bizi ümitlendirme.
Her hafta ayni hikayeyi yasatiyorsun bize düstük dedik gitdin yendin.
Düsmedik dedik gittin sahanda  buyuk_sehir  bursa_spor  gazi_antep 8 Puan biraktin.

Ama Kayseri deplasmanindan yine 3 Puan alacagiz o kesin.Ama sonra ne yapariz orasi malum.
37 puan yapalim en azindan cünkü olasi bi en az -12 puan silmede yirtalim.

Ve seneye lütfen FINK-HAKAN-MURAT C.-UGUR-SERDAR- yüzlerini görmek istemiyorum.
Devre arasi alinan kurtarici UGUR 3 mac oynadi 4 mac yatiyor.Serdar 2 mac oynadi 5 mac ya giriyor yada girmiyor. M.Ceylan ilk oyuncu degistirmede ilk o cikiyor.
NOT: burdan 3 puanlan dönersek ve mersini yenersek  33.hafta Mersin-Karabük macin sonucu kaderimizi beliryecek.

yilmazselcuk55

Artık toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp Şikeden puan silme yada ligin 22 takımlı olmasını bekliyecez ne yazık ki  :( :( :(

Kafana göre Samsunspor'um

özkan

Sanki antebi yenmişiz gibi hevesle,yoğunlukla kayseriye gidelim diyorum.Amatöre düş,kaldrıma çıkar bu insanlar nyine arman için haykırır Samsunspor'um.O yüzden düşmüşüz düşmemişiz teferruat.

Ama;iyiki çıkmışız bu sene lige,Neden ?

Siyasilerinden,şehrin ileri gelenlerinden,taraftar gruplarımızdan,içimizden,dışımızdan kimin hangi yüzüyle bizim yanımızda olduğunu ayan beyan gördük artık.Maç seçip trübüne gelmeeyn taraftar grubundan tut da ,sırf süper ligdeyiz diye yerlerini alan şempanzelerden tutda,sidik yarışı uğruna sözde çocukluk aşkı olan samsunspor'unun futbolcularınına çeşitli aleni teliflerde bulunan bir galipden tutda,birilerinin köpekliğini yapan sözde samsunsporlu yaşını başını almış dışı kravatlı içi b.k götüren abilere kadar samsunsporluları,samsunsporluluğu kendilerine iş olarak görümüşleri diyeyim daha doğrusu iyice tanımış olduk artık.

Bu saatten sonra hala bu adamları o klübün kapısından içeri girerken görürsek bizim için böylesine duygularla,oyunlarla,kazım başkanın dolduruşlara getirildiği bir koca yıldan sonra hala bu adamları görürsek o kapıda bunların kelime olarak karşılığı anlamında söylüyorum ''Kellelerini uçurmak'' en tabii görevimizdir.

Düşelim,bişey olmaz.Daha sağlam geleceğimizi biliyorum,önemli olanda o.

hala kızı

Bize de birgün kader güler,
güler inşallah!!!
Bankasya'ya düşene kadar değil mezara düşene kadar samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x
Biz bu takımı süperligde sevmedik ki,şimdi bırakalım..Kayseri maçı ne mi olur?
adamların bir iddası yok bol golle galip oluruz...

brigand

Bu maçı gider alırız. Sonrası yine aynı senaryo.  :kafa:

GençKozluklu

Kayseri'yi kesin yeneriz. ancak içerde mersin'i yener miyiz bilmiyorum. 36 puanla İstabul deplesmanı yeniden doğmak anlamına gelir.

FaTiH_HaN

Eğer bu söylediğime inanmıyorsam Allah anamı babamı görmeyi bir daha nasip etmesin, biz ligde kalırız, eğer Kayseriyi yenersek ligde kalırız son nefeste paçayı kurtarırırz, Manisa bu hafta deplasmanda bjk oynuyor bjk 3 haftadır maç kazanamıyor, bu maçı kesin alacak, sonrasında manisanın gs ile maçı var, manisanın son 4 haftadan çıkarabileceği maksimum puan 6 dır o da en fazla. Antalya eğer bu hafta eses'e kaybederse ki kilit maç bu olacak lig sonunda son 4 haftada alacağı tek 3 puan ankaragücü olur son 2 hafta bursa ve fb ile oynayacaklar. Biz kayseriyi yenersek ligde kalırız inşallah yeneriz ve inşallah mersin maçında sahamız kapanır taraftar küfrediyor diye söyleyemiyorum bu adamlar kaldıramıyor bu desteği kafadan erken gol bulamayınca taraftar desteği baskıya dönüyor yani taraftar takıma fazla geliyor bizim seviyemizde değiller, bayanlar çocuklar gitsin ve galip gelsinler artık.

Tufan

Fink-Murat Ceylan-Murat Yıldırım-Hakan 4lüsünün 2 maçtan 6 puan alamayacağı realitesini dün gördük o nedenle umutlanmamak lazım.

emre

Bence kendimizi kandırıyoruz. Biz sene başından beri çok fazla fırsat teptik. Sene boyunca hep biz yensek zaten yukarılara çıkacağız dedik. Ama kendi işimizi kendimiz göremedik. Önümüzde ki bütün maçları kazansak ligde kalacağız belki ama sürekli takıma güvenip ses etmeyen bu taraftar niye bu maçla vazgeçti. Çünkü sahada hep ruhsuz,savaşmayan bir takım vardı.

Taraftarı ve başkanımızın emeklerini ayırıp bu takıma tarafsız gözle bakınca bu kadar fırsatları tepen rakiplerine bu kadar puan veren bir takım haketmiyor bazı şeyleri. Herkes biliyor ki taraftarın emekleriyle çıktı bu takım süper lige ama bu sene oluşan olumsuzluklar o kadar çoktu ki taraftar yetmedi tek başına.

Ben şahsen inanmıyorum bunların bu maçı alacaklarına...Umarım utandırırsınız beni.Umarım taraftarın verdiği emeğini karşılığı olmasa da adam gibi oynarsınız son 4 maç.

celebi

Burak

Alıntı yapılan: Tufan - 12 Mart 2012, 12:20:57
Fink-Murat Ceylan-Murat Yıldırım-Hakan 4lüsünün 2 maçtan 6 puan alamayacağı realitesini dün gördük o nedenle umutlanmamak lazım.

Normal bir takımda şu oyuncuların bir tanesi oynar bilemedin defansif oynuyoruz dersek iki, birbirinin değişik versiyonu ama özünde benzer 4 adamla oynuyoruz ben Mesut Hoca'ya falan suç bulamam bu takımı kurana bulurum biz kazanırsak şansa kazanıyoruz. Gekas ya da Ekigho bireysel olarak birşey yapabilirse ne ala yoksa sonuç dünkü gibi o yüzden benim içinde polyannacılık bitti gelecek senenin hedeflerinin belirlenme aşamasına geçmeliyiz

emre

Alıntı yapılan: celebi - 12 Mart 2012, 12:32:43
yani kayseriye gitmeyecen  :)

bunun gidip gitmemek,takımı bırakıp bırakmamakla alakası yok abicim. Sahada 11 tane değil 101 tane de ruhsuz olsa biz armaya sevdalanmışız  :)