STSL 2011-2012 / 31. Hafta | Kayserispor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 11 Mart 2012, 17:19:12

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

11 Mart 2012, 17:19:12 Son düzenlenme: 11 Mart 2012, 17:31:44 Kadir ÇELEBÝ

Kayserispor  - SAMSUNSPOR

Büyükşehir Belediyesi Kadir Has stadyumu
18.03.2012   Saat : 19:00

Kimse başlığı açmak istememiş anlaşılan bu sezon ilk başlığım maçın sonucu hiç önemli değil. İnadına Samsunspor diyenler bu başlıkta toplanıp fikir ve düşüncelerini paylaşıcak yine aklımızın bir köşesinde Samsunspor olacak..

5trawberry

GökhanÇağlar

kazanırsak yine umutlanırız,umut fakirin ekmeği..

celebi

kafana göre SAMSUNSPORUM canın saolsun der çekilirikenara

Theofanis Gekas

bu psikolojideki topçuların maç alma şansi yok.alsakta bişe olmaz antalya 4te 1 yapar eşşek değil ya

SametYılmaz55

yıllardır ayarsız bir takımız.içerde yenilmeyecek maçları yenilir,dışarda gidip yeneriz.bu saatten sonra hiç bir skora şaşırmayacağım.kazanamazsak ta canın sağ olsun SAMSUNSPOR'um

CurvaSs

umut taciri futbolcular var bizde. kayseri'yi yenip umutlanırız, içerde miy'e kaybederiz, umutlar yine tükenir.

ne desek boş. ruhsuz topçuların inadına, armanın peşinde her yere!

ChucKeR

inönüye 36 puanla gidersek herşey olabilir. kayseri ve mersin maçlarını kazanma ihtimalimiz antep'i yenme ihtimalimizden yüksekti bunu kabul edelim. umarım maç sonundaki olaylardan dolayı saha kapanmaz mersin maçında.

bluegreen55

son 5-6 maçtır hissettiğim gibi bitiyor maçlar.antep maçının berabere biteceğinide yazıyım burayada gerçekleşmesin bari dedim.ama olmadı oda tuttu..
Kayseride gollü bir galibiyet alıcaz..

ChucKeR

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 11 Mart 2012, 18:25:26
son 5-6 maçtır hissettiğim gibi bitiyor maçlar.antep maçının berabere biteceğinide yazıyım burayada gerçekleşmesin bari dedim.ama olmadı oda tuttu..
Kayseride gollü bir galibiyet alıcaz..

hadi bakalım inşallah.  :kanka:

binikalamadım

bu maçı alırız yine umutlanırız...

eee sonra...

samsunmania

Alıntı yapılan: binikalamadım - 11 Mart 2012, 18:39:09
bu maçı alırız yine umutlanırız...

eee sonra...

sonra neredeyse lig bitiyor adamım zaten. ;D
ne desek ki bu maçla ilgili. içeride iyi oynuyorlar. Allah yardımcımız olsun ama çoook zor işimiz.

Ayberk

her zaman seninleyiz, fark etmez her yerdeyiz... başka söze gerek yok, alıştık boynumuzu bükmeye de, 1 galibiyetle ruh hastası gibi hesap yapmaya da... fark yapmıyor ki artık bize, sen nasıl istersen Samsunspor'um

samuray

umut fakirin ekmeği ye memet ye matematiksel şansımız devam ediyor azda olsa kayseri maçına o amaçla çıkmak gerek kayseri rahat bizim daha çok ihtiyacımız var inşallah alırız diyelim