STSL 2011-2012 / 28.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Bursaspor

Başlatan berusa55, 18 Şubat 2012, 16:09:11

« önceki - sonraki »

Harun55

Allahin izniyle bu maçi 2-0 aliriz diye inaniyorum insallah dogru cikar 3 puan bizim olsunda...

Önümüzdeki 4 iç saha maçimizi alip 12 puan eder = 38 puan
Deplasmandaki Antalya maçinda 3 puan
Kayseride 1 puan
Besiktasa karsida var gücümüzle savasip 1 puan alsak etti sana 43 puan..

BU LIGDE KALACAGIZ ARKADAS 5 SENE GECTI 5 SENE DAHA BEKLETMEMEMIZ LAZIM !

_SoN_

Bursa pazartesi oynayacağı istanbul b maçını alıp buraya gelirse bizim için daha kolay geçer,ama pazartesi sakata gelirse bizide uğraştıracaktır.Mutlak galibiyet başka çaremiz yok.staddayız.

Jnr.Serkan

Bizi Bursanın durumu ilgilendirmez,biz iç sahada taraftarla bütünleşince yenemeyeceğimiz kimse yok Allahın izniyle...

ahmetsefa55

o değilde kareografi yaptığımız maçlarda kazanmaya başladık.
bursa maçına ne yapıyoruz  :holey:

Uğur Yıldız

Bence sezonun en zor maçına çıkacağız ilk 8 için oynayacak bursa ve boş takımda değiller sabırlı olmalıyız bu maçı alırsak bence deplasmanda antalya kayseri galibiyetleri bile gelebilir.Rehavet en büyük hatamız olur ki mesut hoca bunu bizden daha iyi biliyordur eminim

samsunmania

Bu takım oynamayı, oynatmamayı ve kazanmayı öğrendi. Hırslı ve istekliyiz. Aksilik olmazsa inşallah kazanacağız.

babasamsunlu

ilk yarıda atarız üstüne yatarız...
ölüp ölüp dirilsekte taraftar baskısı ile maçı alırız... ;)

55ertan

Bizim Ertugrul hoca seriye baglamak istiyormus. Bunlarda bi gazla geliyor samsuna, tabi pazartesi yenerseler.

http://www.fanatik.com.tr/Timsahlar-av-icin-hazir_3_Detail_244_253337.htm

samuray

bizi diger takımların konumu durumu ne olursa olsun ilgilendirmiyor bu takım her geçen gün üzerine ykoyarak oynamaya başladı sahamızda oynayacağımız 4 maçıda kazanacak güçteyizde kazanacazda gün birlik olma günü takım yönetim şehir tarftar futbolcular herkes bu ligte kalacağımıza yürekten inanıyorlar inanmak başrmanın yarısıdır bursayıda geçeze sıkıntı olmaz seriye devam samsunsorum sıra bizde artık seri seri seri devam devam devam

radikal-fma

ÇOK ÖNEMLİ BİR MAÇ! VAR OLMA MAÇI! TARAFTARI ,YÖNETİMİ, FUTBOLCULARI EKSTRA MOTİVE OLMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ

GökhanÇağlar

Eskişehir maçının bir benzeri olacağını düşünüyorum,taraftarımızın muhteşem desteğiyle kazanacağız inşallah..

samuray

bende aynı ikirdeyim muhteşem taratarımızla birlikte ezer geçeriz bursayıda evelallah rehavet yok modtivasyon hocamızın işi 12 nci adamsa büyük taraftarlarımız olacaktır

lucarelli

Forvetim

bursa ne kadar dirensede muhteşem taraftarımızın süper ötesi desteğiyle kazanacağız inşallah. kaybedecek maçımız yok hele ki evimizde.

engin55