STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

emre

@doğan abi geçmiş olsun.

Haftalar sonra rahat bir maça çıkacağız bakalım nasıl oynayacagız. Ayrıca transfer kayıplarına ragmen manisa ibb ye 2 gol attı. Umarım bizim maçta bu kadar etkili olamazlar. Ah petko ne karaktersiz adam çıktın.su maçta bari fantezi deneme..

5trawberry

Ordu Manisa Fener Belediye maçlarından minimum 7-8 puan hedefi koymuştum kendi kendime. Ordu maçı gerçekten zor olacaktı, kazandık çok şükür.

Bakıyorum Manisa'ya bizden beter haldeler, biz en azından hep aynı çizgideydik, beceriksizlik vardı, takım oyunu yoktu vs vs, ama Manisa'ya ne oldu böyle, 2.sırada olduğu zamanlar vardı, kazanamama haftaları çift haneye ulaştı. Artı mükemmel oyun anlayışından inanılmaz itici bir oyun anlayışına gerilediler. buna ilaveten 2 önemli oyuncuları gitti.

İbre bizden yana, kesinlikle o deplasmana bir puan için değil üç puan için gitmeliyiz. Manisa ise sonraki hafta Karabük deplasmanına gidecek,bu 2 maçtan alacağı 0 puan Manisayı uçuruma sürükler.

Serkan

Taraftar desteği ile alırız : )

Neresi sıla neresi gurbet senin peşinde yollar bize memleket manisa  :)

celebi

sekanım gelecek misiniz bende nasipse orada olacağım inşaallah

Serkan

İnşallah abi sağlam bir kare kurarsak orada oluruz ;

celebi

inşaallah kardeşim orada görüşelim bari çömlekçilerin orada görüşemedik ;)

Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 21 Ocak 2012, 22:08:10
inşaallah kardeşim orada görüşelim bari çömlekçilerin orada görüşemedik ;)

İnşallah abi olmadı Emeğin başkenti kolpa karabük var görüşmemiz için :  )

celebi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 21 Ocak 2012, 21:55:27
Taraftar desteği ile alırız : )

Neresi sıla neresi gurbet senin peşinde yollar bize memleket manisa  :)

Hafta içi yasaktı hani sana?
:)

Yeni hoca kesin, belki Ziya Dğan belki de bir başkası :)
İyi olur, iyi...

jurista

Düştüğümüz sene Manisa deplasmanı bizim için dönüm noktası olmuştu bank asyaya giden yolda...
Umarım bu defa çıkışın başladığını ve süper ligde kalacağımızı gösteririz elaleme.
1-2 alırız inşallah

Bu arada çok büyük geçmiş olsun doğan ,allah hepimizi kazadan beladan korusun .

Ocak ayı   :(

europe_55

Dogan abi gecmis olsun...

Maca gelince kazanmaliyiz, KAZANACAGIZ, yeter ki inanalim...  samsunspor_x

brigand

Alıntı yapılan: doğan - 21 Ocak 2012, 19:21:40
Bu gun seni karsilayabilmek ve manisa macini beraber izleyebilmek icin konya dan yola cikarak izmir e dogru yola cikmistimki ; maalesef yolu tamamlayamadim , konyanin 150 km disinda ciddi bir trafik kazasi yaptim ( korkulacak bir sey yok burnum dahi kanamadi) tel uzuntum maci izleyememek hatta dinleyememek oldu , ama 3 puana feda olsun araba , hattaya kazanacaklarini bileyim yine kaza yaparim . Mehmet su an icin seni karsilayamayacagim gibi ,ama cikmadik candan umut. Kesilmez ...

Abi geçmiş olsun. Cana gelen mala gelsin diyelim.  :_nazar

ChucKeR

Alıntı yapılan: muhalif - 21 Ocak 2012, 21:00:15
manisa defansında hüseyin tok sarı kart cezalısı sanırım.
4.sarı kartını görmüş.iyi oldu bu.

hüseyin tok denen adam cezalı olmasaydı daha işimize yarardı bence. neyse fikir yürütmek anlamsız. 3 gün sonra takımın başında hangi hocanın olacağı meçhul. bekleyecez,  görecez.

isa55

Sol Açık

Alıntı yapılan: ChucKeR - 22 Ocak 2012, 00:33:57
hüseyin tok denen adam cezalı olmasaydı daha işimize yarardı bence. neyse fikir yürütmek anlamsız. 3 gün sonra takımın başında hangi hocanın olacağı meçhul. bekleyecez,  görecez.

Bizde de Dominguez cezalı...  ;)