4 Haftalık Hayati Süreç

Başlatan babasamsunlu, 17 Ocak 2012, 14:27:09

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Petkoviçi göndermemelerinin altında bence başka bir sebep var o kadar para harcandı istenilse parası verilip postalanır en fazla ne kadar olabilirki kovulması halinde verilecek para, yönetim ve Adnan Sezgin bizim görmediğimiz neyi görüyor bu hocada anlamak çok güç  :o

ahmetsefa55

yapalım bir pankart ''bu takım düşerse sizi döveriz'' diye
gidelim idmana işte.meşalelerle gidelim.
ordu maçı öncesi çiftlikte toplanıp stada beraber gidelim.
nacizane aklıma gelenler bunlar.
boş durmayalım fitili ateşlemenin zamanı gelmedi mi sizce de ?

Uğur Yıldız

4 haftada 12 puan alalım biz kesin ligde kaldık o zaman hem takım coşar hem tribünler hemde diğer düşme adayı takımları korku sarar ben 4 maçtan 9 puan alsak bile ligde kaldık diyorum ki alabiliriz çok rahat almamamız için hiç bi neden yok dün manisa takımınıda izledim deplasmanda öne geçersek onlara karşı 3 4 bile atarız yeterki şu ordu maçını kayıpsız geçelim artık şansta bizimle olmalı.

Ayberk

petkoviç'in tazminatı olsa kaç yazar, onunla alamayacağımız 2 galibiyetin parasını verelim de gitsin, biz de galip gelelim bu vesileyle zzzzz

sadece55

Bu sene Allahın izniyle Ligde Kalacağız...Ola ki düştük yine çıkarız hiç yapmadık mı çok yaptık..Biz Samsunsporuz...

ChucKeR

sorun ligin karakterinde. 3-4 takım zirveye oynuyor diğerlerinin hedefi yok. hedef olmayınca 34 hafta belli bir istikrarla ilerleyen takım olmuyor. 7 hafta yenilmezlik serisinin üzerine 7 hafta kazanamama serileri ekleniyor. 15. 7.'ye göre favori çıkıyor maçlara. böylece şampiyonlık yarışı dışnda kalan takımlar belli bir ortalama değerin  etrafında toplanıyorlar.
hal böyle olunca bu topluluğu arkadan takip sevgili klübümün üsttekilere yetişme şansı her geçen hafta azalıyor.
ordu, antep, boş geçmemeye başladı. ordu'da cuper'in önce 1 puan mantığı bana sürpriz oldu. bu kafayla giderse ligin sonunu getirebilir.
antep bizim gibi, kadroya rağmen kısmen dağınık, sistemsiz. ama bi 7 puan önümüzdeler işte :(

ibb'yi belli aralıklarda senelerce izleyen biri olarak '' yıkmak kolay, yapmak zor '' lafının ne büyük laf olduğunu bir kere daha anladım. takım oynayamıyor. webo şu an çok formsuz. ilerde top tutamıyor. sadece docaya bakıyorlar. holmen olmasa dik duramazlar. ben ibb bir ihtimal diyorum. ama o da zor. sakatlanmaz holmen :(

antalya diyecek gibi oluyorum adamlar deplasmanda mersin'e çakıyor. cidden sinir olmamak mümkün değil.

mersin'den de bi beklenti olabilir. nurullah hoca iyidir hoştur ama bi başladı mı malubiyetler durmak bilmez. antep'teyken öyle olmuştu. hoca istifa etse gelen gideni aratsa. belki.

geçen haftaya kadar ordu'dan umutluydum, malesef bugun sadece antepe bel bağlayacakmışız gibi geliyor.

kumköylü ahmet

Kardes guzel yapmisinda biz fiksture bakmaya bile cesaret edemiyoruz ya..sen birak samunu diger takimlarin bile sonuclarini tahmin etmisin bende seni takdir ettim. ama icimiz zaten paranparca sen hep parcaladin yaa.Ben suan tek ordu macini dusunuyom 6 puanlik mac burda yanlis hesaplamisin isde :-))

silopilimuhsin

benim hala umudum var. matematiksel olarak şansımız kaldığı sürece umudumda var olacak..

SametYılmaz55

içerde sekizde sekiz yapar deplasmanda Karabük ve Ankaragücünü yenersek 43 puan yapar ligde her türlü kalırız.içerde sadece fb maçında hocanın yüzünden zorlanırız.fakat fb yenilmeyecek bir takım değil,pek iyi oyun oynamıyorlar özellikle deplasmanlar berbatlar.Artık bu yoldaki en önemli mesele içerdeki bütün maçları almak bizim için.sonrasında deplasmanda alacağımız  2 galibiyet bizim küllerimizden doğmamıza yetecektir.

5trawberry

4 maçlık süreçteki en güzel artı, kalma yolundaki rakibimiz; Ordusporla içerde yapacak olmamız. Ben bu maçı rahatça kazanırız düşüncesindeyim.

Daha sonra ise, Manisa ve Belediye maçları var ki; Manisa iki önemli oyuncusunu kaybetti, ve haftalardır kazanamayan, 2.sıraya çıkıp, hızla bide düşe bir takım haline geldi.

Belediye'de aynı şekilde.
Bu iki maçta da ibre bizden yana olacak.

Galatasaray ve Trabzonspor bizim kalma yolundaki rakiplerimizin çoğunu yenecek kapasitede, bu yüzden bu maçları önemli maç olarak değerlendirip, kaybedilen puanın normal olabileceğini düşünerekten, Fenerbahçe maçının da kaybedilebilecek maçlar sınıfına sokabiliriz..

Sonuçta 4 maçta 9 puan ya da 8 puan bile çok iyi olur ilerki haftalar için.
Eğer ki, Manisa ve Belediye maçlarını alırsak, rahat olamayacağını düşünecek olan bu iki takım, düşme yolundaki diğer takımlar karşısında da dişini gösterir.

lucarelli

Aslında 4 maçta 9 veya 10 puan bile bizim için çok iyi olur. Ordu, IBB, Manisa, Karabük, Antep, Ankaragücü gibi aşağıdaki takımların hepsini yenmemiz lazım.

Ertuğrul Sağlam

Gönlümden geçen Petkoviç'in biran evvel gönderilip yerine Samsunspor'u iyi tanıyan bir Samsun'lu bir hocaya takımın teslim edilmesi. bu hoca M Ali Çınar, Ercüment Coşkundere, Yücel Uyar, Kenan Yelek dahi olabilir, ben inanıyorumki bu kişilwerin hiç bir Petkoviç'den daha kötü yönetmez bu takımı.

Bu saat'ten sonra dışarıdan gelecek hoca Hikmet Karaman dahi olsa Samsunspor'u tanıyıncaya kadarki geçecek süreçte çoktan atı alan üsküdarı geçmiş olur.

Hocanın istifası söz konusu olmazsada, Ordu maçı ile başlayan süreçte takımımıza maksimum katkıyı vermemiz lazım...

burakbas

ErkÇay55

18 Ocak 2012, 13:50:44 #28 Son düzenlenme: 18 Ocak 2012, 13:54:22 ErkÇay55
Bugünkü Halk gazetesinde kazım Yılmaz Petkoviçten memnun olduklarını başka bir hoca arayışında bulunmadıklarını söylemiş.Çok garip ya biz futbolu bilmiyoruz yada Kazım Yılmaz futbolu bizden çok daha iyi biliyor.

furkan5534

Alıntı yapılan: ErkÇay55 - 18 Ocak 2012, 13:50:44
Bugünkü Halk gazetesinde kazım Yılmaz Petkoviçten memnun olduklarını başka bir hoca arayışında bulunmadıklarını söylemiş.Çok garip ya biz futbolu bilmiyoruz yada Kazım Yılmaz futbolu bizden çok daha iyi biliyor.

:( :( :( :( :(