Buyurun cenaze namazına

Başlatan **KaR6**, 16 Ocak 2012, 11:39:47

« önceki - sonraki »

**KaR6**

16 Ocak 2012, 11:39:47 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 12:16:44 **KaR6**
bir süredir devam ettiğim site yöneticiliğinden ayrıldığımı dün gece belirtmiştim, bugunde iş resmiyete döküldü.. bu zamana kadar sırf Teoman Abinin makamıdır diye saygı duyup sustum ama bitti artık.. o zaman demek oluyor ki konuşma sırası bende..

öncelikle şu forumun seviyesi düştü lafına gelelim.. evet, bence de düştü ama bi düşünün bakalım niye düştü? ben söyleyeyim, 2 cümleyi bi araya getiremeyen, top görse karakola götürecek insanların klavye başında birer mourinho'ya dönüşüp, site üyesi olması yüzünden düştü.. kendini site üzerinden tatmin etme çabaları yüzünden düştü.. maç izlemeyen adamların bile sitede futbol uleması kesilmesi yüzünden düştü.. kendi yazdıklarının incir çekirdeğini doldurup doldurmadıgına bakmayanların 'forumun seviyesi düştü yeaa' tarzında takılmasından düştü..

başka? bu sitede demokrasi yokmuş.. sitede küfür etmek yasak olduğu halde inatla devam ediyosunuz, burası dingo'nun ahırı mı? git karının kızının yanında et madem o kadar edesin var, milletin karısı kızı senin küfürlerini okumak zorunda mı? bunu idrak edemeyen ve devam eden bir sürü insan olmasına rağmen, sırf Samsunsporlu olduğuna inandığımız için siteden atmadığımız bir sürü insan var.. sonra demokrasi yok, e madem yok sen nasıl hala burada bulunabiliyorsun, düşündün mü hiç? son zamanlarda ipin ucu o kadar kaçtı ki, siteyi geçtim facebook üzerinden beni bulup küfür etme cesaretini gösteren birden fazla insan peydah oldu.. orası benim özel alanım, benim de eşim dostum var, onların bunu okuyabileceğini düşünmeyen adamcıklarla muhattap olmak zorunda mıyım ben?

son moda ise site kimlere kaldı muhabbeti.. sen beni ne tanıdın, ben sana ne yaptım ki sen bu lafı etme hakkını, cesaretini kendinde buluyosun? ama bi yanlış olmasın diye ya bilgisayar basında dakika başı siteyi kontrol ettik dışardaysak telefondan girdik ki aman kimse rahatsız olmasın.. sonu ne oldu? site kimlere kalmışmış.. bundan sonra her yazdıgımdan sadece kar6 olarak sorumluyum.. sitenin ne yöneticisi ne de köşe yazarıyım, bi daha da site harici bir yerden hakaret duyarsam karşılığını alacağınıza hiç şüpheniz olmasın..

Desiqner

Sizin için hayırlı olur İnşallah.Ama sinirle alınmış bir karar gibi duruyor.Umarım öyledir...

Serkan

Kimmiş o site sizlere mi kaldı diyen söylesin bizde bilelim bakalım _?

holigan5565

Samsunspor taraftarının ne zamandır bulamadığı ortak fikir yaratma ortamını yarattınız ama sizde haklısınız hakikaten dengesiz çok ama ne bilim bir çözümü olmalı bir kaç dengesizin şu ortamı bozmasına izin vermemeliyiz.Sizin bu çabalarınızın samsunspor biz ekibi olarak çöpe gitmesine izin vermemeliyiz.bence bu durumun önüne geçebilmek için burada tartışalım.fikir geliştirelim ne bilim üyelik için şartmı koyalım bilmiyorum işte fikri olan görüşlerini açıklasın sizin bu kadar emeğinizin çöpe gitmesine izin vermeyelim.

mehmet yılmaz

Ne mutlu ki site sizlere kaldı mustafa bunu ilk defa duydum kimmiş o haddini bilmez! Site yöneticiliği çok zor bir iş anlatmakla olacak birşey değil çünkü herkes kendi yazdığından sorumlu iken -ki bazıları ondan bile sorumlu olmuyorlar, sen bütün yayılan, yapılan yada yapılmayanlardan bile sorumlu olursun konuşalım bir ara bunu

masbene

kendisini tanımıyorum ama anlattıklarına katılıyorum ve serzenişinde haklı buluyorum. malesef toplum olarak sıkıntımız bu bizim. susup dinlemek yerine yorum yapmaya kalkıyoruz bilsek de bilmesek de, karşıdakini düşünmeden. bu site hep var olsun, bilinçli! ve iyi niyetli! insanlar hiç eksilmesin aramızdan

**KaR6**

1 hafta 10 gun önce aldıgım bi karardı, dun deplasman dönusu otobuste konustuk kararı buyuklerimizle beraber aldık.. site kaldıgı yerden devam edecek, kimsenin suphesi olmasın.. zaten benim yaptıgım ekstra bir katkı yoktu, laf yemek haric  :) farkedilmez bile.. sadece bundan sonra kimin yönetici oldugu açıklanmayacak, böylece gereksiz olaylar yaşanmayacak..

55_OrHaN_55

Size bu davranışta bulunan insanın amacına ulaşmasına izin vermemenizi, yani kararınızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

kumköylü ahmet

Bu Karari Almadan önce düsünmüsdur mustafa zaten saygi duymak lazim

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 16 Ocak 2012, 12:07:35
Bu Karari Almadan önce düsünmüsdur mustafa zaten saygi duymak lazim

Milletin kahrını çekmekten iyidir gerçi. hayırlısı olsun.

kayacan

Tavsiyem sitedeki yoneticinin kimliğini açıklamayın.administrator nicki ile gerekli uyarıyı yapsın.Yoksa çok gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ertuğrul Sağlam

16 Ocak 2012, 12:17:05 #11 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 12:27:15 6 Ertuðrul Saðlam
Site yöneticiliğini bırakan arkadaşlarımız hep aynı sebeplerden yakınarak bırakıyor.
Sitenin ileri gelenleri daha iyi bilirler ama ben sadece bir öneri sunmak istiyorum. Site yöneticilerini farklı bir nick ile sadece 2-3 kişinin bileceği ama bildiğini kimse ile paylaşmayacağı birileri site yöneticisi olsa. Bu sayede kimse yöneticileri tanımamış olur.

(Pardon Mustafa'da aynı konuya değinmiş)

celebi

bence site yöneticileri bilinsin isim olarak olabilir fakat herkesle yüz yüze tanışan biri olmasın.

Tufan

Mustafa baştan sona haklısın abi, yöneticinin açıklanmaması da gayet mantıklı bir hareket olmuş.
birde artık referansla üye alımı olsun siteye herkese kapımız açık ama büyüdükçe bir şeyler eksiliyor sanki.

holigan5565

Ağbicim sende açıkla bu isimleri sitede herkes bilsin isimleri belki azıcık utanma olur bu şahıslara hee diyebilirsinki işte millete şikayet etmek gibi olur. peki o terbiyesizler yaptıklarını kimse bilmeden adam diye ortalıkta mı dolaşacak.bu site için uğraşan insanlara ayıp edilmiyormu.bence bu kişilerin isimleri açıklansın ondan sonra ne gerekiyorsa atılacaksa atılsınlar üyelikten.