STSL 2011-2012 / 19.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Galatasaray

Başlatan Sercan, 04 Ocak 2012, 21:04:22

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 05 Ocak 2012, 13:42:09
Olmayacak kardeşim 1 ay yok Bance.

Sağol hocam...  ;)

O zaman bu maçtaki kaderimizde, forvet transferinin önemi çok ama çok büyük...

kaptan 55

alex agbo

fanatik samsunsporlu

sadece cüneyt çakır kaldı hakkımızı yemeyen.inşallah o yönetir bu sefer

King Of The North

benin cincon maçından hiç ümidim yok açıkcası ama kalbimde hep galibiyet coşkusu var, mantığımda bunu denkleştiremiyorum bir türlü, murat ceylanla falan olmaz bu işler, yeni transferler de var mı yok mu bilemiyorum ama takıma hemen adapte olup olmayacakları malum, yukarıyla makas açılıyor maalesef...En büyük dileğim size 3-4 atarız diyen cinconlu arkadaşların  o morarmış suratlarını görmek ama nerdeeee.....

fanatik samsunsporlu

tisdel her türlü oynar.hem teknik hem hızlı. inşallah gsyi darmadağın edecek

samsunluhakan

galata_saray 3
trabzon_spor 1
ordu_spor 3
manisa_spor 1
buyuk_sehir 3
fener_bahce 1
kara_buk 3
eski_sehir 1
ankara_gucu 3
bursa_spor 1
antalya_spor 1
gazi_antep 3
kayseri_spor 1
miy_x 1
besik_tas 0
sivas_spor 3

sonuç olarak 29+13=42 eder süper olur

cany

Kendi sahamızda alırız bu maçı
haydi  samsunspor_x kalalım şu ligde :-\

Ayberk

Ligdeki konumumuz, puana olan ihtiyacımız umurumda bile değil. Yeter ki şu böbürlenen orman kedilerine günlerini gösterelim! Gazeteler de o kadar emin ki şimdiden bizi ve karabüğü yendiklerini varsayıp 9 maç üst üste kazanmışlar havasındalar. Allah'ım sen şu büyük konuşanlara, kibirlenenlere gününü göster ne olur.

Ve benim inancım tam. Stoke karşısında şov yapan Beşiktaş'ın Samsun'a gelişinde de medya emindi "farklı" galibiyetten. Ama elimizden kaçırmıştık. Yine en azından 1 puan almalıyız, alacağız da inşallah :evet:

FaTiH_HaN

Hepsi popoları havada geliyor Samsuna, basında veriyor gazı 3 atarlar, 5 atarlar, seriyi devam ettirirler ama indirmesini biliyoruz çok şükür, İnşallah bu sefer beraberlik değil galibiyet alacağız, ben inanıyorum, güzel bir atmosfer, 20 bin inanmış taraftar önünde, yüreğiyle oynayan bir Samsunsporun önünde kimse duramaz, Allah bizi utandırmasın bu yalakalara..

samsunluhakan

samsunsporumuz inşallah  galata_saray karşısında ilk yarının rövanşını alacak ve 3 puanı hanesine yazdıracak buna canı gönülden inanıyorum ve hep destek tam destek için stadyumda olacagım inşallah 3 puan bizim olacak

buonanotte

Hakem Özgür YANKAYA geçen sezon kendi evimizdeki güngören maçımızı yönetmişti.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: führer - 05 Ocak 2012, 15:51:57
Hakem Özgür YANKAYA geçen sezon kendi evimizdeki güngören maçımızı yönetmişti.

Gittiler Ligin en eyyamci hakemini atadilar.

masbene

buonanotte