STSL 2011-2012 / 19.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Galatasaray

Başlatan Sercan, 04 Ocak 2012, 21:04:22

« önceki - sonraki »

furkan5534

GökhanÇağlar

gelecek olan golcü ve Hakan'ın yerine oynayacak Murat Ceylan ile kazanacağımızı düşünüyorum...

LisandroLopez

Evimizde bi başka oynuyoruz.. Ama kuvvetli gs savunmasını Bance olsa daha iyi zorlardık diye düşünüyorum..
Ekigho size umut veriyo mu bilmiyorum ama bence umutsuz vaka

buonanotte

Turuncu

Böyle maçlarda iyi oynuyoruz.Yeni transferler ve taraftarın desteğiyle inşallah yeneriz.

GurbetciFanatik

Yeni adamlar kim ?
Hele bi gelenleri görelim ona göre yorum yapalim.
Bugünkü kadro olsaydi bencede beraberlik olabilirdi.
Ama gelenler hemen oynarmi onuda bilmiyorum.
5 ocak ola harman ola.

kuzey55

bugünkü oyun ve futbolcularla işimiz zor.hakanın yerine murat ceylan oynamalı.ayrıca forvet transferi olursa o da mutlaka oynatılmalı.diğer mevkiler oynamaz kanımca.

5trawberry

Alıntı yapılan: Sercan - 04 Ocak 2012, 21:04:22
İlk maç başlığım, inşallah yeni transferlerimizle 3 puanı alırız...

Ben de ilk maç başlığı açtığım Antalya maçını kazanmıştık. Bunu da kazanacağız inşallah :) eğer kazanırsak bundan sonra ilk kez açacaklar açsın başlıkları :)

LisandroLopez

Ajan

Geseliler'in maç günü çiftliğin ortasında ürün satış mağazası açacak olmasına ne demeli  >:( >:( :kafa: :kafa: Toplu olarak bir taraftar grubu tepki vermezse hiçbir gruptan bana Anti-İstanbul ayağı çeken olmasın.

kumköylü ahmet

Ben simdi maca gelirim dicem ama ozman sonuc belli 1-1 :D  hemde ilk golu murat atar sonra onlar  ;D.O yuzden ben gelmimde maca heycan gelsin..

twitter

Alıntı yapılan: Ajan - 04 Ocak 2012, 22:53:44
Geseliler'in maç günü çiftliğin ortasında ürün satış mağazası açacak olmasına ne demeli  >:( >:( :kafa: :kafa: Toplu olarak bir taraftar grubu tepki vermezse hiçbir gruptan bana Anti-İstanbul ayağı çeken olmasın.

İnsAllah olur bir org.

HoliganSamSunLu

büyük maçlarda iyi motive oluyoruz ve puan almayı başarıyoruz iç sahada syirtcimizle beraber puan alırız inşallah

GurbetciFanatik

artik yeter ama 3 puan gelsin
galata_saray
trabzon_spor

sonra insallah seri yapriz su 3 macta
ordu_spor manisa_spor buyuk_sehir

fanatik samsunsporlu

ahmet şahin de yok artık.inşallah alacağız.terimin havasını bir alsak  :--*