STSL 2011-2012 / 19.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Galatasaray

Başlatan Sercan, 04 Ocak 2012, 21:04:22

« önceki - sonraki »

Sercan

SAMSUNSPOR'umuz - Galatasaray

Tarih: 07.01.2012 Cumartesi
Saat: 19:00
Stad: Samsun 19 Mayıs Stadyumu

İlk maç başlığım, inşallah yeni transferlerimizle 3 puanı alırız...

ali ihsan

Mert

Beraberlik kokan bir maç.İnşallah kazanırız.

emre

lütfen koyalım şunlara,etrafımızda ki gslilerin oturma grupları tavan yapmış durumda. Ne güzel olacak 3 puan...

ahmetsefa55

gekas gelsin 2 tane atsın.
hakanın yerıne de murat oynasın.
basalım geçelim.seri başlasın.

engin55

feveran

aramızda kesın olacak gs lı şimdi derler ben şehrımın takımını tutyorum dıye ama içlerı yanar samsun koydumu koymamız lazım yenı trnsferlerle

ngonge

İnşallah kazanırız. Yalnız çıkacak kadro da bir o kadar önemli. Murat Ceylan belli bir fark yaratır ancak hücumda da gol atacak bir oyuncuya ihtiyacımız var.

GS 7 maçtır kazanıyor sanırım. GB de 4 maçtır kazanıyordu, en azından beraberlik aldık.

ahmetsefa55

Samsunspor'umuzun Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında, 7 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 19.00'da 19 Mayıs Stadı'nda Galatasaray ile yapacağı maçın biletleri bugünden itibaren Türkiye Genelinde satışa çıktı.

Biletler, Biletix satış noktaları, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla satılacak. Ayrıca Samsun'daki 56'lar ve Atakum Errea mağazaları ile Cumhuriyet Meydanı'ndaki Çelik Telekom'dan bilet temin edilebilecek.

Samsunspor-Galatasaray maçı bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 200,00 TL
VIP B Tribün: 100,00 TL
Maraton Tribün: 20,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 10,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 10,00 TL
Misafir Tribün: 10,00 TL
Aile Tribün: (Kadın ve 16 yaş altı ücretsiz)

Theofanis Gekas

transferler belli bir kalitede olursa en az beraberlik diyorum

feveran

Alıntı yapılan: muhalif - 04 Ocak 2012, 21:19:29
Samsunspor'umuzun Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında, 7 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 19.00'da 19 Mayıs Stadı'nda Galatasaray ile yapacağı maçın biletleri bugünden itibaren Türkiye Genelinde satışa çıktı.

Biletler, Biletix satış noktaları, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla satılacak. Ayrıca Samsun'daki 56'lar ve Atakum Errea mağazaları ile Cumhuriyet Meydanı'ndaki Çelik Telekom'dan bilet temin edilebilecek.

Samsunspor-Galatasaray maçı bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 200,00 TL
VIP B Tribün: 100,00 TL
Maraton Tribün: 20,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 10,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 10,00 TL
Misafir Tribün: 10,00 TL
Aile Tribün: (Kadın ve 16 yaş altı ücretsiz)

biz 40 tl ye girdik arenada adamlara 10 tl adeletmi bu şimdi

LisandroLopez

04 Ocak 2012, 21:23:25 #11 Son düzenlenme: 05 Ocak 2012, 22:52:19 **KaR6**
Basacaksın ....30 tl den ki girebilen girsin!! Hele ki Samsunlu olup da hiç bi maça gelmeyip bu maçı iple çeken ..... !!!

55__Gurbet__55

04 Ocak 2012, 21:38:22 #12 Son düzenlenme: 05 Ocak 2012, 22:54:00 **KaR6**
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Ocak 2012, 21:23:25
Basacaksın.....30 tl den ki girebilen girsin!! Hele ki Samsunlu olup da hiç bi maça gelmeyip bu maçı iple çeken ..... !!!

O ....30 tl basarsan kendi taraftarina´da 30 tl basmak zorunda kalirsin. Yönetimi bilet fiyat konusun´da tebrik ediyorum. Sanirim en ucuz biletler bizde. 10 lira´ya Süper Lig maci.

Maca gelirsek. 4 cücükleri karsi iyi oyniyoruz hele evimizde oynadigimiz Trabzon ve Besiktas maclarin´da galibiyeti kaciran taraf biz olduk. Bu sefer´de kazanacagmizi düsünüyorum.

samsunmania

Yeni transferlerle bu maçtan ümitliyim. Hadi be silkelen Samsunsporum.

KareAs55

Mücadele ve konsantrasyon en üst seviyede olacakdır. Şu aşikar başa baş maç geçecek küme potasında olabiliriz  ama ben bu sene 2-3 maç dışında ezilerek mağlup olduğumuzu görmedim

En kötü ihtimal 1 puan alırız ama gol yükünü artık murat yıldırım çekmemeli !