STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

ULAN PETKOVİÇ HALA SİNİRİM GEÇMEDİ SEN HANGİ AKLA HİZMET lazarı oynatıyorsun kardeşim senin aklınla zorunmu var kardeşim ne adamsın ya hepimizi sinirden öldürdün yaa bu taraftarın bedduasıyla acaba ne olacak sana çok merak ediyorum.. hakem bahane petkoviç sen verdin maçı biz o maçı banko alırdık ademle başlasan adam bek yapmayı bilmiyo adama girsene lazar yok yok böyle olmaz bu iş bi çözüm bulmak gerekir

binikalamadım

bjk deki kadroyu niye bozdu acaba bu adam ne yapmak istiyor...

fanatik samsunsporlu

samsunluhakan

bu adamın yapmak istediği tek şey kendisini kovdurmak arkadaşlar başka nedeni yok samsunsporumuz adamın umrunda degil beyler bizde göz yumuyoruz yine takımı çıkarmaya ugraşır dururuz petkoviç gitsede kurtulsak ya şu adamdan

Cagdas Ünver

Bence Lazar gidici, kulüpte bunu herkes biliyor. Ya Petkovic tarafindan "Sana son bir sans-kendini göster", yada Baskan tarafindan (bir arkadasin dedigi gibi) "Gitmeden piyasa yapsin" diye oynatilmistir. Baska bir aciklamasi olamaz.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 22 Aralık 2011, 18:59:18
Bence Lazar gidici, kulüpte bunu herkes biliyor. Ya Petkovic tarafindan "Sana son bir sans-kendini göster", yada Baskan tarafindan (bir arkadasin dedigi gibi) "Gitmeden piyasa yapsin" diye oynatilmistir. Baska bir aciklamasi olamaz.

lazarın piyasasımı kaldı arkadaşım ben onu 3.ligde bile oynatmam adam topçu degil bize nasıl yutturdular bu adamı
piyasa yapacagına sivası yenip 850 bin tl nin sahibi olsak dahamı kötüydü

samuray

ya hayret bi şey bu mal lazar için göz göre göre alabileceğimiz üç puanı heba edebilrler böyle saçma bi şey olabilirmi ya lazar piyasa yapsın diye ee bizde kümemi düşelim diye böyle bi şey yaptılar komik :kafa:

samsunluhakan

petkoviç bu işten anlamıyor kardeşim ankara gücü maçından sonra kovacaktın bu adamı 2-0 dan maç verdi lazarı oyuna alarak bu adam içinmi sabrettik biz 5 sene ya koskoca 5 sene allah sizi bildigi gibi yapsın yönetim uyuma takım küme düştü yolla artık şu petkoviçi bu nedir ya düştügümüz sene bile ilk devre 14 puanımız vardı bu ne yaaa 

HoliganSamSunLu

millet piyasa yapsın samsunspor batsın en iyi piyasa galibiyet 10 galibiyet alsan 8.5 milyon o günler geride kaldı şimdi düdüğü çalan parayı alıyor.