Yardımcı Antrenör | Burak Sadık Dilmen

Başlatan AhmetDenizci, 16 Aralık 2011, 17:32:25

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

hocam bağır çağır hopla zıpla oynat futbolcularımızı.sana güveniyoruz

MeL_55

Kimseye gerek yok. Çok güzel top oynadık yenebilirdikte.. Bank Asyadan sonra ilk defa bir maçta bu kadar heyecanlandım. Bu hocanın arkasında duralım..  :kanka:

Theofanis Gekas

yapabileceği en iyi hamlelleri yaptı hakan malının yerine biri olsa oda oynatmazdı

GökhanÇağlar

Burak hoca yapar bu isi macera aramaya gerek yok
mac oncesi de cok guzel konustu bence sahip cikmaliyiz

celebi

bence bu maçta kendinden hiç birşey katmadı. ve de yetersiz.

ngonge

Kendisi hakkında bir maça bakıp fazla yorum yapamıyorum, çünkü maçta taktik ve değişiklik manasında Petkoviç'in çizgisinde gitti.

Ama sanırım devre arası konuşması baya farklıydı ki takım ikinci yarı bambaşkaydı.

Ollivanders

24 Ocak 2012, 22:01:30 #36 Son düzenlenme: 24 Ocak 2012, 22:05:34 Serpico
Abi bazı yerinde değişiklikler yaptı. 2 golu yedikten sonra değişiklik yapmadı en azından. Serdar'ı yerinde oyuna aldı. 2 devrenin son 20 dakikası murat yıldırımı ortaya kaydırdı . Direncimizi artırdı. Belki hakanı fazla tuttu sahada ama daha kötüsünü de gördük.

ali ihsan

Hikmet Karaman ve ya Mesut Bakkal olmayacaksa kalsın derim.Takımı tanıyor hiç değilse...

berusa55

Mac boyunca oturmadi; surekli sahaya direktifler verdi; sesi ekranlardan duyuluyordu. En azindan Petko gibi saha kenarinda sümsük sümsük durmadi.

samuray

bencede çok iyi oynattı tamımızı hakan aslan çok aksıyor orada ya iyi bi orta saha topçusu alamadık gitti elimizdekini veriyor sonraaval aval bakıyoruz ya bence burak dilmen hocayla devam etsin yönetim akılı bi iş yapar bu saatten sonra yeni hoca gelecektakımı tanıyacak da iş işten geçmiş olur burak hoca deneyimi yeterli hep üst düzey hocalarla çalışmış ziya doğan falan filan her kim geleceğine kalmalı diye düşünüyorum

orhan

takım maça başlarken çok tutuk başladı gole kadarki bölümde topla oynama oranı yüzde 82 ye yüzde 18 di.Bu durumdaki bir takım maça daha agresif başlamalı iyi pres yapmalı idi buda hocanın eksikliklerindendi,konumumuz itibari ile stresle mücadele edebilecek tecrübeli bir isme ihtiyaç var

MeL_55

AlıntıPetkoviç'in ayrılmasının ardından Manisaspor karşılaşmasında görev alan Samsunspor Teknik Sorumlusu Burak Sadık Dilmen ise karşılaşmadan boş dönmemeyi ilk hedef olarak belirlediklerini söyledi.

Dilmen, ''Rakibimiz de sıkıntılı günler yaşıyor, biliyoruz. Bizim ne kadar puan ve puanlara ihtiyacımız varsa onların da o kadar ihtiyacı var. O yüzden takım halinde, daha az hata yapan takımın daha başarılı olacağı düşüncesindeydik. Kötü başladık iyi bitirdik. Daha fazlası da vardı ama her şeyden evvel buradan boş dönmemek önemliydi. Yaptığımız iyi işleri önümüzdeki maçlara yansıtıp, hataları yansıtmamaya çalışacağız'' dedi.

Kaynak: NTVspor

Başkanımız Yılmaz Takımımızın teknik heyeti ve futbolcularını deplasmanda aldıkları bir puandan dolayı kutluyorum" dedi.

Kaynak: Samsunspor.org.tr

Herhalde Burak Dilmenle devam edilecek  :kanka:

samuray

valla bencede çok isabetli bi karar olur burak dilmenle devam etmleri

ahmetsefa55

benim gözümde iyi hoca ; hakan arslanı 20. dakika da dışarı alabilen hocadır.
yetersiz gözüktü gözüme...

MeL_55

Alıntı yapılan: muhalif - 25 Ocak 2012, 00:22:54
benim gözümde iyi hoca ; hakan arslanı 20. dakika da dışarı alabilen hocadır.
yetersiz gözüktü gözüme...

Başka oyuncu varmıda biz bilmiyoruz?
Dominguez mi oynasın? Onada facia demiyormusunuz?
Ne istediğiniz belli değil gerçekten  :o