STSL 2011-2012 / 16.Hafta Samsunspor'umuz - Beşiktaş: 1-1

Başlatan bluegreen55, 11 Aralık 2011, 20:48:10

« önceki - sonraki »

ugrass

kýzýlyýldýz55

vur kır parçala bu maçı kazan  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

samsunluerhan

biz kaç haftadır başka takım mı izliyoz kusura bakmayında beraberlik bile mucize .tabiki bende kazanmasını isterim ama zorrr.

samet_55

Her hafta aynı filmi vizyona sokanlara....bende ...MMM

fanatik samsunsporlu

kuzey55

ne ekighosu yaa adam 6 pastan topu taca atıyob bu muydu karabükün elinden kaptıgımız topçu yazık ya yazık

ibo055

özkan

GökhanÇağlar

hocam ne olur şu maçta ergün,fink,ekigho mallarını oynatma.
koy dilaver'i bülent'i,hiç olmazsa adam gibi atağa çıkalım.

cembaba

Bana kalırsa en başından beri sistem yanlışlığı uyguluyoruz. 3-4-3, 5-3-2, 4-3-2-1 her sistemi denedik. 4-4-2 yi bir türlü denemedik. Halbuki kadromuz tam 4-4-2 üzerine kurulu.

Ertuğrul

adem - kemal - bahia - Orhan

Savaş (Dilaver) - Murat Yıldırım - (fink)Hakan Arslan - Ufuk (A.Dilaver)

Ekigho(B.Çalık) - Zenke

Kadro bu şekilde olsa, kanatlara atılacak her bir top tehlike yaratır. 3. çağ futbolu oynatıyoruz. Bance indirecekte, öbürleri taşıyacak. Ölme eşeğim ölme. Hakan Şükür den sonra Türk futbolunda bu sistem tarih olmuştur. Zaten bu beceride orta sahamız yok. Koy 4-4-2 yi her türlü oynar bu takım. Ama taktikten önce çok daha büyük sorunlarımız var. Petkoviç bu takımı yakıyor. Kararları oyuncuları etkiliyor.

Şu yazdığım kadronun ölüsü 10 puan toplar. Hiç değilse deplasmanlarda böyle oyna. Ama yok :(

**KaR6**

muhammed le nobrenin vurdugu kafalardan sonra almeida nasıl tutulacak cok merak ediyorum.. Kazmalıga devam eder umarım..

Unutmadan; kazanırız..

bluegreen55

Valla Stoke City taş gibi takım beşiktaşın bir üst tura çıkması için beraberlik alması gerekiyor galiba.Oda beşiktaşı baya zorlar çok yorulurlar.Zaten dengesiz bir takım biraz da zafer sarhoşu olursalar süper olur.

Bizim takım kötü fln ama fena direnmiyor bu kadar kendi sahanda oyunu kabul edipte az pozisyon vermekte başarı. Beşiktaş maçındada aynı direnci gösterirsek beşiktaş yorulur kazanabiliriz yada en azından kaybetmeyiz.

Ya bu petkoviç geldi ilk maç ilk yarı 3-0 öne geçtik 3-2 oldu dedim Hollanda ligi takımları gibi yapçak bizi çok gol atıp yiycez maçlarımız zevkli geçecek ama döndük fransa ligi takımlarına. bol beraberlikler ve 1-0 biten maçlar ..aq..

brigand

Bizim için kolay maç deyimi hiç olmayacak bu açık. Ama devre bitmeden 2 maçtandan da galip ayrılmamız şart. Bu maç da kıpırdanma bekliyorum takımda. Beşiktaş yenilmez bir takım değil sonuçta. Hücum güçleri etkili fakat pozisyon da veriyorlar. Bu sefer girdiğimizi atarsak galip geleceğimize inanıyorum . Ve sadece saldıray diyorum...

ferhat55

LisandroLopez

Farklı bir atmosfer, farklı bir takım ve takım ruhu bekliyorum.Zaten başka çaremizde kalmadı.Puan şart.