STSL 2011-2012 / 16.Hafta Samsunspor'umuz - Beşiktaş: 1-1

Başlatan bluegreen55, 11 Aralık 2011, 20:48:10

« önceki - sonraki »

bluegreen55

11 Aralık 2011, 20:48:10 Son düzenlenme: 20 Şubat 2012, 19:55:56 salihcakir
                samsunspor_x- besik_tas
               Tarih: 18.12.2011
               Saat: 16:00
               Yer: 19 Mayıs Stadı

Futbolun güzelliği en beklenmedik anlarda gelen goller sürprizler ve galibiyetlerdir.
Beşiktaşın 14'ünde oynayacağı Stoke City maçında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek bir üst tura çıkması ve çok yıpranması dileğiyle.
Oyuncularımızın da daha çok konsantre olmasıyla;umarım dönüm maçımız olur.

cembaba

Desiqner

İnş adam akıllı top oynarız diyecek birşey yok.Stadın yarısı beşiktaşlı olacak zaten.Sahte yüzleri bol bol göreceğiz...

Ajan

Allah'ım sen bu şehirde yaşayıp yediği kaba tükürenlerin yüzünü güldürme.Amin

cgr

@bluegreen55

Sımdı sanane besıktasın ulkemızı en ıyı temsıl etmesınden. Belkı ben bugunkı maglubıyet yuzunden fazla gergınım ama bosver bunları.

LisandroLopez

Anlamadığım olay şu, bu kadar yeteneksiz kabiliyetsiz oyuncu kadrosunu nasıl bir araya katabildiniz.
Gerçekten bunu da başarı görüyorum.Bakıyosun;
Atilla,Akaki,Valdomiro,Ergün Teber,Pal Lazar,Mustafa Sarp,Fink,Dominguez..
Hatta Bahia yı bile katabiliriz bunların içine, gerçekten kötü oyuncular.Ne öne gidebiliyolar ne savunma yapabiliyolar.
Müzmin sakat olan bi Yenal, önemli sakatlık geçirmiş en kötü dönemlerini yaşayan Bance..
Eldekilere bakıyosun, birtek Kemal ve Murat.Takım ortasahası ve kanatları çalışmadığından kötü görünen Zenke belki 3.oyuncu olabilir.
Ahmet Şahin ve Ademin ise süper ligle uzaktan yakından alakası yok..

Şans vermediğin Burak Çalık, fizik olarak yetersiz görünse de maç oynadıkça kendini bulabilecek Dilaver
gibi hücum oyuncularına şans verip bi deplasmanda da hücum futbolu oynayalım dedin mi ey Petkovic!!
Görüyosun ki bu takım savunma özürlü.Savunma yaptığı 10 maçın 9 unu kaybetmiş!!!!

Jnr.Serkan

Haftalar öncesinden Bjk'den puan alacağımızı düşünüyordum.Hatta şaka gibi gelsede bu maçla çıkışa geçeceğimizi düşünüyordum.Öyle olcak...

55__Gurbet__55

fanatik samsunsporlu

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 11 Aralık 2011, 21:51:46
Haftalar öncesinden Bjk'den puan alacağımızı düşünüyordum.Hatta şaka gibi gelsede bu maçla çıkışa geçeceğimizi düşünüyordum.Öyle olcak...

Ağzından bal damlıyor kardeşim, inşallah dediğin gibi olur.

germencisse

Artık yüreğinizimi ortaya koyarsınız ne yaparsınız bilemicem taraftarın arma uğruna canı çıktı artık,biraz haysiyetli olun adam gibi top oynayın,ben bu maçın çıkış maçı olacağına inanıyorum inşallah evimizde bozguna uğratırız..

germencisse

Bu maç artık çıkış maçımız olmalı,buyuk maçlara zaten ayrı bir motive oluyoruz bu maçta evimize bozguna uğratacağımıza inanıyorum..Birazda takımın kendi ruhunu bulması lazım bu arada..

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 11 Aralık 2011, 21:51:46
ben de baştan beri bu maçı alcağımızı düşünüyordum.inşallah kazanacağız...

LisandroLopez

Mustafa Sarp ve Akaki oynarsa 3 yeriz.Eğer ortasahayı Hakan Arslan Fink Murat yapıp, sağda Ekigho solda Bülent Kocabey önde Bance ile başlarsak,
stoperde Bahia Kemal oynayıp sol bek de Yenal olursa hiç olmazsa ölü toprağını üzerinden atmış bir ilk 11 olabilir yeni oyuncularla..

Ahmeti